בעיות חמורות עם צורב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות חמורות עם צורב

^In_Flames^

Recommended Posts

שלום, יש לי צורב

.Ricoh 32*8*8

והיו לי בעיות בצריבה איתו בכל התוכנות בהתחלה,

אז החלפתי את הכבל מידע,מכיוון שלא היה לי אחר החלפתי את הכבל לכבל של הארד דיסק udma - 66.

עכשיו הצורב עובד טוב בתוכנה easy-cd creator וב nero הוא כל הזמן עושה לי בעיות אמנם אבל לא הורס לי את הדיסקים, הוא נותן לי שגיאה : medium speed error ואין סיכוי לזה כי זה מדיות GPT 80 דקות מסוגלות לצורב עד מהירות *16 וגם כמו שאמרתי בתוכנה האחרת זה צורב לי.

??? האם לשלוח את הצורב לבדיקה?(יש לי אחריות עדיין), האם הכבל ששמתי במקום הקודם לא יעשה בעיות עם הצורב בינתיים?, או האם פשוט לצרוב עם התוכנה השניה?!!???.

??? ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לצרוב עם התוכנה השניה.

קח דיסקים של 650MB, נסה עליהם.

האם אתה מנסה לצרוב מההרד דיסק או מכונן הסידי, זאת יכולה להוות בעיית מהירות.

את הודעת השגיאה אתה מקבל ב-TEST?

בכל מקרה, אם לא ידעת, תעשה סריקה ואיחוי לפני הצריבה.

על איזו אתה????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לצרוב עם התוכנה השניה.

קח דיסקים של 650MB, נסה עליהם.

האם אתה מנסה לצרוב מההרד דיסק או מכונן הסידי, זאת יכולה להוות בעיית מהירות.

את הודעת השגיאה אתה מקבל ב-TEST?

בכל מקרה, אם לא ידעת, תעשה סריקה ואיחוי לפני הצריבה.

על איזו מערכת הפעלה אתה? אני מנסה מההארד דיסק, הטסט הולך מושלם בלי בעיה אחת, סריקה ואיחוי אני עשיתי, ואני על אקס פי עם כל התיקונים שיש למערכת הפעלה, וגם לתוכנות צריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אמור להפריע שחיברת כבל 80 גידים במקום 40 גידים כי 40 הגידים הנוספים הם רק הארקה ולא DATA אז אין לזה קשר לצריבה.בכל מקרה אם ניסית הכל וזה לא הצליח, קנה או שתלווה ממישהו כבל 40 גידים ותנסה שוב. במחשבים יש כל מיני תופעות "משוגעות" שלא ניתן להסביר אותן ולפעמים דוקא הבעיה הכי לא סבירה היא זאת שגורמת למשהו לא לעבוד (כמו הצורב שלך במקרה הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיות GPT 80 דקות מסוגלות לצורב עד מהירות *16

אמרת את הכל, היית צריך לשים נקודה אחרי זה והכל היה מובן כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שחיברת את הצורב יחד עם ה סידירום?

אז זה לא טוב,תחבר את הסידירום והדיסק הקשיח ביחד

ואת הצורב לחוד.

אוי זה בולשיט !

אני עובד עם סידירום וצורב מחוברים יחד, ושני HD יחד, והכל עובד חלק. מספיק עם החרטא הזה שאי אפשר לחבר צורב וסידי על אותו ערוץ ! ההפך הוא הנכון ! במידה ויש לך כונן UDMA66/100, אתה תעשה לו רק עוול אם תחבר אותו לצורב , שבמקרה הטוב עובד UDMA33, דבר שיאט את הקצב גם עבור ה HD המהיר ובעצם יפגע בביצועים !

HD1,2 - Primary Master/Slave

CDR - Secondary Master

CD/DVD - Secondary Slave

ושאף אחד לא יזיין לך במוח שזה לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקבל דגם חדיש יותר *12 עים JUSTLINK

דן

שטויות במיץ עגבניות רקובות !

אין שום קשר בין ה- JUSTLINK לבין היכולת של הצורב ל-OVERBURN (וכל צריבה מעל 650 מ"ב שזה דיסק תיקני היא OVERBURN). היה לי צורב ישן שצרב X2 ולא שיכתב והוא צרב יפה מאד עד 700 מ"ב ולא חלמו אז על JUSTLINK.

אם יש לו תקלה בצורב אז הוא יתוקן או יוחלף (תלוי אם הוא קנה בחנות טובה או לא) בלי קשר לטכנולוגיה שמגינה מפני נפילה של הצריבה בגלל עומס במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין ה- JUSTLINK לבין היכולת של הצורב ל-OVERBURN (וכל צריבה מעל 650 מ"ב שזה דיסק תיקני היא OVERBURN). היה לי צורב ישן שצרב X2 ולא שיכתב והוא צרב יפה מאד עד 700 מ"ב ולא חלמו אז על JUSTLINK.

תגיד יש לך סרטן בגזע המח ???

(אולי מהטלפון הסלולרי)

מי אמר שיש קשר ?

הדבר היחידי שנאמר שיש סיכוי גדול מאוד שהוא יקבל צורב מהיר יותר וחשוב מזה צורב בעל JUSTLINK

דן :

hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...