ביקורת מקצועית ומקיפה על הiPhone - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מקצועית ומקיפה על הiPhone

lmlm

Recommended Posts

הם טוענים שהiPhone סה"כ פלאפון ממוצע- לא תומך ב MMS ,G3 ועוד דברים שהם סטנדרט היום,אין לו תמיכה בתוכנות צד שלישי .

אבל משנה את החוקים עם הממשק שלו, האפשרות לגלוש באינטרנט,לראות סרטים,לשמוע מוזיקה.

הם ממליצים עליו רק לחובבי הiPod,Apple וגלישה באינטרט.

http://mobileburn.com/review.jsp?Id=3526&Page=11#p11s2

אני מעדיף לחכות ל 2.0 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או במילים אחרות - טלפון בינוני עם מחיר מנופח.

took the words right outta my mouth

לזה שמעליי, החיסרון הקטן הזה שהצגת כולל בתוכו את החוסר בתמיכה בדור השלישי [לצורך ועידת וידאו] ומצלמת . אלו הם שני חסרונות רציניים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דור שלישי זה חיסרון, זמן קצר יותר, קרינה גבוהה יותר וכמה פעמים יצא למישהו פה לעשות שיחת וידיו?משתמשים בזה רק בערוץ 2 :smile1:

שיט לא יהיה לי מצלמת וידיו בפלאפון, איך אני יחיה בלי זה :lol:

זה חיסרון וגם הוא לא חשוב כל כך:

It lacks basic phone functions like voice dialing and MMS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטרייה שלו מחזיקה יותר משבוע עד כמה שהבנתי. תכניס לו מודול דור שלישי, 3-4 ימים זה גם יפה.

קרינה גבוהה יותר? קודם תוכיח שהיא מזיקה.

מצלמת וידיאו -בלי זה אני אמות :smile1:

ואין חיוג קולי ו-MMS? אלה באמת פונקציות בסיסיות שיש היום בכל מכשיר פושטי.. במיוחד ה-MMS שאין בו, בטלפון שאמור להיות טלפון מולטימדיה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הפיצ'ר הזה של היפוך המסך הוא לא בדיוק של המסך. אלה של רכיב אחר אשר מזהה את ההיפוך וכתוצאה מכך הופך את המסך. ניראה לי יותר הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הפיצ'ר הזה של היפוך המסך הוא לא בדיוק של המסך. אלה של רכיב אחר אשר מזהה את ההיפוך וכתוצאה מכך הופך את המסך. ניראה לי יותר הגיוני.

בסדר, בוא לא נהיה קטנוניים...הכוונה

שלי הייתה להתלהבות מהתופעה ולא מה גורם

לזה לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך ואם עוד הרבה שמסך מדהים, ובהחלט הייתי שמח לראותו בעוד מכשירים. הבעיה שכל מכשיר שיעשה שימוש במסך כזה יעלה הון. אומנם אני אוהב להשקיע את כספי בדברים מיוחדים וטובים, אבל יש גבול.

ובקשר לסוללה ב300$ - WTF!?#@, לאיפוד אפשר להזמין סוללה+ערכה ב10$, אולי יהיה אפשר גם לiphone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, בוא לא נהיה קטנוניים...הכוונה

שלי הייתה להתלהבות מהתופעה ולא מה גורם

לזה לקרות.

קח חתיכת קלקר, תקע אותה במבחנה ותמלא את המבחנה במיים ותאטום אותה, כל פעם שתהפוך, הקלקר יזהה שהפכת את המבחנה :D מצ'וכלל משו.....

סתם חישן פשוט, הפטנט אכן חמוד, אבל לא מהפכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרון בולט נוסף:

שהולכת הסוללה צריכים לשלוח ל ארה"ב כדי שיחליפו אותה.

300$ התענוג עולה.

זה עוד כלום, אני בכלל שמעתי שאם אתה רוצה לעשות איתו שיחה אתה צריך לשלוח את עצמך לארה"ב, לעשות שיחה ואז לחזור (אין שום אפשרות אחרת), 900 דולר התענוג עולה (כולל קניות בדיוטי פרי). ;)

עשה לנו טובה, הדיון התחיל חלק ויפה - חבל להרוס אותו עם כל מיני הנפצות חסרות כל קשר למציאות (וזה עוד בלי להזכיר את העובדה שמידע רלוונטי לכל הפרוצדורה הזו יהיה רק עוד שנה - שנה וחצי).

לגבי היפוך התמונה, התכונה קיימת למשל כבר שנים במצלמות של קאנון, אמנם ההשוואה של הקלקר לא קשורה (גם אפשר להעמיד סיני קטן שיגיד לך מה הכיוון בלי שום קלקר) אבל החיישן הזה עובד על עיקרון קצת יותר מתוחכם (לא הרעיון עצמו שהוא בסיסי - אלא התירגום של זה לאלקטרוניקה מניאטורית), מה שלא יהיה זה בטח לא משהו יקר או מסובך למימוש. הקטע הוא שכל חברות הסלולר ישנו והיו אדישות בשנים האחרונות כשהשוק (כמעט כל בן אדם במדינה מערבית) הלך אחריהן עם הלשון בחוץ וכל שנה וחצי מחליף פלאפון. באה בעיקר עם חידוש רעיוני, ממשקי ותפיסתי, -איך אף אחד לא חשב על משהו פשוט כזה (היפוך מסך) במכשיר מולטימדייה נייד שמשמש גם כפלאפון? זו תכונה מאוד שימושית במכשיר מסוג זה וזו הגדולה של - לדעת להוציא מהטכנולוגיה את חווית השימוש. והאייפון השנוי במחלוקת הזה הולך לנער ולעורר את שוק הפלאפונים והחברות הרדומות שהתחרו בו עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאייפון השנוי במחלוקת הזה הולך לנער ולעורר את שוק הפלאפונים והחברות הרדומות שהתחרו בו עד עכשיו.

אני מקווה מאוד שזה מה שיקרה, ששאר החברות יוצאיו מכשירים עם ממשקים "משוכללים" :silly: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...