החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים

Aviko

Recommended Posts

אתה משווה את כמות הפציפיסטים שמשתמטים (ויושבים בכלא בד"כ בגלל זה) לכמות החרדים שלא מתגייסים?

לא רק פציפיסטים, גם כאלה שסתם לא מתחשק להם.

ולא, אני לא משווה מבחינה כמותית, אני משווה מבחינה ערכית.

כמו שיש כאלה בצד אחד, ישנם כאלה בצד השני.

אבל אתם תמיד בוחרים לרדת על הצד השני, ואפילו לא טורחים לחקור את העניין לפני.

הכל מתועד בספרים מה היה לפני 200 שנה 300 שנה וגם 2000 שנה , אני אשמח לשמוע ממך מה השתנה ?

והיהדות לא התעוותה , השולחן ערוך אותו שולחן ערוך , הגמרא אותה גמרא המשנה אותה משנה .

דבר אחד השתנה והוא שפעם אפילו חכמי עבדו , ובתקופות מאוחרות יותר גדולי החכמים והתלמידים שלהם היו ממומנים על ידי שאר העם .

תחקור לפני שתדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מעניין שאף אחד לא מדבר על השמאלנים שמשתמטים מהצבא...

משתמט זה לא מקבל פתור מהממשלה, אתה לא יכול לבוא ולהגיד "שלום, אני

לא אוהב את מה שהצבא עושה, לא בא לי להתגייס".

אני לא מבין את הדפוקים האלה!

קודם הם עושים הפגנות נגד כמה הומואים ולסביות שרוצים לצעוד 500 מטר ועכשיו זה... אוקי סבבה, אז הם רוצים להמשיך להיות טיפשים ולחנך את הילדים שלהם להיות טיפשים (לא שהם לא עשו את זה לפני... הם אשכרה מאמינים שהעולם נוצר לפני 6K שנה!) אבל למה אני צריך לממן את זה מהכיס שלי?! מחר אני יכול לפתוח בית ספר שכל היום מלמד לעשות ביד ולשחק משחקי מחשב למה שמשרד החינוך לא יממן אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחקור לפני שתדבר.

ילד ! אתה זה שאמרת שהתורה שהתעוותה , עליך חובת ההוכחה .

יש לי שתי ספריות בבית מלאים ספרי תורה מלפני 300 400 500 1000 2000 שנה

ולמדתי תורה יותר מהמורה האפיקורוס שבבית ספר שלך :silly:

אני מוכן לשמוע מה השתנה ??!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ מה קורה בבית שמש בדיוק? אני לא מעודכן נראה לי.

מה קורה? מהומות של שני וחמישי, הפרדה בין המינים על המדרכות (נשים בצד אחד, גברים בצד אחר). אוטובוסים של "אגד" נגרמים באבנים, בעוד שאוטובוסים פירטיים של החרדים נוסעים שם שלא כחוק. הם טולים שלטים לא חוקיים אשר אומרים לציבור להתלבש בצניעות ומאיימים נגד מי שלא יצייט וגם מקיימים. הם מכריחים את העסקים לסגור מוקדם ומקומות בילוי גם הם מקבלים איומים, שמא אם ישבו ויבלו שם בחורים ובחורות צעירים, אז הם יחסלו את המקום, ממש כך, כמו מאפיה הם פועלים. הם משתטים על העיר ועושים בה טרור בתושבים אשר אינם חרדים.

זה לא רק הקטע של הצניעות. הם גם עשו בלגאן כאשר שוטרים רצו לקחת גופה לנתיחה שלאחר המוות (לא ברור לי של מי הגופה). הם פרקו ככר/גן נוי מחלוקי נחל שהיו מונחים שם, ויידו אותם על שוטרים. ממש כמו אצל הפלסטינאים. אולי פשוט לשים אותם יחד? הרי הם כל כך דומים בבורות ובאלימות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3420764,00.html

כאן תמצא חלק מהפרטים. כמובן, שהכתבה הספציפית הזאת נכתבה בידי מסמפטים אז היא לא תהיה אובייקטיבית משהו, אז קח את הדברים בערבון מוגבל.

החרדים כן משרתים בצבא, זה רק מיתוס, צאו מזה!

החרדים מהווים בסה"כ כ-2% ממקבלי צו הגיוס באותו שנתות, נכון להיום. אפילו שירות לאומי מסריח הם לא עושים. הם "קדושים מדיי", אבל חילונים, רוסים, דרוזים, צ'רקסים וכל השאר הם expendable. טוב לדעת שבן יחיד יכול, ובן לשגר של 12 לא כי הוא "יותר טוב" ממנו. כי הוא פנאט דתי והצבא מפריע לו להיות כזה.

היית בכלל בצבא שאתה אומר? אני הייתי. היו לנו בכל הבסיס 2 חוגרים עם כיפה סרוגה. החרדי היחיד שפגשתי בצבא, אפילו לא היה כזה חרדי - נדמה לי מקהילת נחמן מאומן או חב"ד, שהיה קורסיסט בצוללות, והקהילות האלו לא מחליאות, אלימות וגזעניות כמו רבות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב חובשי הכיפה שמתגייסים הולכים לקרבי, מה שנראה לי את לא היית, וגם אם כן, בפלוגה של נקבות(אני לא בא להעליב כן? זכרים - נקבות)

דבר שני, את לא יכולה להאשים בחור בן 18 שלא רוצה להתגייס, זה ההורים תקעו לו את זה בראש ולא לימדו אותו את מורשת והחשיבות של להתגייס, וגם אם הוא ירצה... אוי ואבוי לו

בגיל כזה הוא אמור להיות נשוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חובשי כיפה סרוגה - לא שחורה. וממתי פלוגה קרבית של "נקבות" פחות טובה מזאת של "זכרים"? מה שחשוב זה המאמץ שמושקע, שכל אחד יתן את המקסימום וכולם ישתפו ביחד כדי לתת למדינה הזאת בטחון. אין לך מקום להטיף לי על השירות הצבאי שלי. גם אם בריאותי היתה מאפשרת, אני בת יחידה בחיים לא היו נותנים לי. לא קיבלתי גיבוש שרציתי, למרות הזכות שלי לקבל אחד כזה אז אל תבוא ותתנשא מעליי כי אתה אפילו לא טירון מושתן ועוד לא שתו את הפחית שממנה יעשו את הדיסקית שלך.

תמשיך לרחם עליהם ועל ההורים שלהם. אם ההורים שלהם כל כך רעים, אז למה השירותים הסוציאליים לא מתערבים? בגיל כזה הוא אמור להיות נשוי? בוא אני אחדש לך משהו - נישואין לא פוטרים גברים בריאים משירות צבאי. אז אם בחור רוסי שעלה עם אישתו הטריה ותינוק בגיל 26 מגוייס, גם האברך המטומטם הזה צרייך לצעוד במגפי .

הפצפיסטים וההיפיים המסריחים שמשתמטים, הם לפחות יושבים על זה בכלא או שמכריחים אותם (או משכנעים אותם, תלוי עד כמה המקרה עצל ואגואיסט) לעשות שירות לאומי. החרדים המסכנים שלך גם את זה לא עושים. הם פרזיטים לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ממש לא הבנת את ההודעה שלי, חבל סתם לתקוף.

חובשי כיפה סרוגה - לא שחורה. וממתי פלוגה קרבית של "נקבות" פחות טובה מזאת של "זכרים"? מה שחשוב זה המאמץ שמושקע, שכל אחד יתן את המקסימום וכולם ישתפו ביחד כדי לתת למדינה הזאת בטחון. אין לך מקום להטיף לי על השירות הצבאי שלי. גם אם בריאותי היתה מאפשרת, אני בת יחידה בחיים לא היו נותנים לי. לא קיבלתי גיבוש שרציתי, למרות הזכות שלי לקבל אחד כזה אז אל תבוא ותתנשא מעליי כי אתה אפילו לא טירון מושתן ועוד לא שתו את הפחית שממנה יעשו את הדיסקית שלך.

אני ממש לא באתי להנשאות עליך.

מה שהתכוונתי הוא שאת התגייסת לפלוגה של של נשים, ז"א ממין נקבה.

ואולם, חושבי הכיפה, כמו כל זכרים אחרים, מתגייסים לפלוגות של זכרים, ז"א ממין זכר.

לכן לא יצא לך לראות בפלוגה שלך הרבה חושבי כיפה, אם הסיבה היא אחרת, אז תקני אותי.

משום שעוד לא התגייסתי וככה נדמה לי שזה בצבא

תמשיך לרחם עליהם ועל ההורים שלהם. אם ההורים שלהם כל כך רעים, אז למה השירותים הסוציאליים לא מתערבים? בגיל כזה הוא אמור להיות נשוי? בוא אני אחדש לך משהו - נישואין לא פוטרים גברים בריאים משירות צבאי. אז אם בחור רוסי שעלה עם אישתו הטריה ותינוק בגיל 26 מגוייס, גם האברך המטומטם הזה צרייך לצעוד במגפי .

אני כן מרחם קצת על הילדים שלהם, פשוט ככה מחונכים ילדים חרדים.

אם את לא היית מחונכת בצורה שחונכת, ולא היית גודלת בסביבה שהאידיאולוגיה שלה כשרה ונכונה, אלא ההפך, אני מאמין שגם את לא היית עושה צבא

הפצפיסטים וההיפיים המסריחים שמשתמטים, הם לפחות יושבים על זה בכלא או שמכריחים אותם (או משכנעים אותם, תלוי עד כמה המקרה עצל ואגואיסט) לעשות שירות לאומי. החרדים המסכנים שלך גם את זה לא עושים. הם פרזיטים לכל דבר.

עוד פעם, הם לא החרדים המסכנים שלי, ואם היית קוראת כמה עמודים קודם היית רואה שאני לא מצדיק אותם בכלום.

זה לא שהם פרזיטים, הם מאמינים שהם לא יכולים וזה יפגע בהם, שבתכלס זה אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה, אין בשבת, אסור חזיר, אסור לחם בפסח...

בהמשך התחילו לעקוץ כספים מהמדינה.

התחילו להשריץ, להתרבות.

היום = מדינת איראן השלישית, יכולים ללמד את ההשרצות שלהם מה שהם רוצים ואיך שבא להם.

מחר, כל המדינה חייבת ללמוד רק תורה.

כלא ומלקות ליוסי שריד וטומי לפיד.

טיפה נסחפתי,

אבל זה מה שעתיד לקרות אם המצב ידרדר.

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ממש לא הבנת את ההודעה שלי, חבל סתם לתקוף.

אני ממש לא באתי להנשאות עליך.

מה שהתכוונתי הוא שאת התגייסת לפלוגה של של נשים, ז"א ממין נקבה.

ואולם, חושבי הכיפה, כמו כל זכרים אחרים, מתגייסים לפלוגות של זכרים, ז"א ממין זכר.

לכן לא יצא לך לראות בפלוגה שלך הרבה חושבי כיפה, אם הסיבה היא אחרת, אז תקני אותי.

משום שעוד לא התגייסתי וככה נדמה לי שזה בצבא

אני כן מרחם קצת על הילדים שלהם, פשוט ככה מחונכים ילדים חרדים.

אם את לא היית מחונכת בצורה שחונכת, ולא היית גודלת בסביבה שהאידיאולוגיה שלה כשרה ונכונה, אלא ההפך, אני מאמין שגם את לא היית עושה צבא

עוד פעם, הם לא החרדים המסכנים שלי, ואם היית קוראת כמה עמודים קודם היית רואה שאני לא מצדיק אותם בכלום.

זה לא שהם פרזיטים, הם מאמינים שהם לא יכולים וזה יפגע בהם, שבתכלס זה אותו דבר.

לא הייתי בפלוגה חוץ מבטירונות. לא הייתי בקרבי (בריאות, בת יחידה, בלה בלה), אלא בבסיס שלי וגם לא בבסיס הטירונות/קורסיסטים (בה"ד 600 של חיל הים) לא ראיתי בכלל חרדים. רק אחד מנחמן/חב"ד בקורס צוללות, ועוד אחד שהיה מנגב את האבק מהספרים בבית כנסת.

העובדה שאתה אומר "פלוגת נשים" ו"פלוגת גברים" רק מראה כמה אינך יודע. יש פלוגות מעורבות. רוב גדודי קרקל למשל הן נשים נטו אבל יש פלוגות מעורבות. "עוקץ" (כלבנים), זה בעיקר, אבל לא רק נשים. חובשי כיפות, תלוי בזרם. חלקם מתעקשים להעיף את הבנות מפלוגותיהם, אחרים רק רוצים הפרדה באוהלים/חדרי רחצה, שזה לגיטימי לגמרי. רוב ה"זכרים" יודעים שלבנות אין cooties ושהן בני אדם בדיוק כמוהם ואפשר להפיק מהם תועלת (ולא רק כשהן על 4) תוך שיתוף פעולה ולהגיע למצויינות.

אתה לא התגייסת לצבא, אתה אומר זאת לבד, אז למה לגמד את תפועת חוסר השירות בקרב החרדים, כאשר אינך יודע כלל את אחוז המשרתים החרדים? והאופן שבו אמרת "פלוגה של נקבות" רק מראה את הבורות וחוסר הבגרות שלך. כואב לך להגיד "פלוגת בנות" או "פלוגת נשים"? הייחוס "זכרים" ו"נקבות" הוא מנוכר ומיועד בעיקר לבעלי חיים. המילה "נקבה" עצמה קיבלה אופי מעליב, בעיקר בגלל העובדה שמאצ'ואיסטים מנפחים לעצמם את האגו בלקרוא כך לגברים שהם רואים אותם כ"לא גבריים מספיק". אתה רוצה לרדת לרמה הזאת? בבקשה, רק אל תצפה ליחס רציני אח"כ.

נכון, אולי אם הייתי מחונכת אחרת, הייתי חושבת אחרת, אבל לא מחייב, אחרת אנשים לא היו חוזרים בשאלה למשל. חזרה בתשובה היא חיפוש אלטרנטיבה למה שאתה מכיר. זה קורה כשמקבלים קצת IQ ואתה מתחיל להתבגר, לגבש זהות ולבקר את הסביבה שלך במקום לקחת הכל כמובן מאיליו. אחרים, שנפגעו אולי בהקשר לחינוך החרדי שלהם, ישנאו ויחפשו נקם בכך שהם יפנו עורף לדת.

כשחושבים על זה, חרדים הם כמו כת לכל דבר. ומה אנחנו חושבים על כתות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי קצב ההתרבות שלהם החילוניים יהיו בסוף מיעוט בארץ , והמדינה ממשיכה לממן ולהעניק מענקים לפי קצב התפוקה שלהם (לעודד את הייצור)

העבודה היחידה שלהם זה לייצר ילדים והמשכורת שלהם זה לפי גובה הפריון בעבודה , ככל שיש להם יותר ילדים המשכורת מביטוח לאומי גודלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי קצב ההתרבות שלהם החילוניים יהיו בסוף מיעוט בארץ , והמדינה ממשיכה לממן ולהעניק מענקים לפי קצב התפוקה שלהם (לעודד את הייצור)

העבודה היחידה שלהם זה לייצר ילדים והמשכורת שלהם זה לפי גובה הפריון בעבודה , ככל שיש להם יותר ילדים המשכורת מביטוח לאומי גודלת

וזה מה שצריך לשלול על הסף!!! שיפסיקו להתרבות בצורה גבוהה כל כך, הם לא עושים כלום ומקבלים על זה מענקים?? בעוד שהאנשים העובדים עובדים עבור הלחם שלהם, הפרנסה שלהם ומשפחה שלהם בצורה קשה ולא מקבלים שום מענקים מאף אחד, אכן אין פה שום שיוויון זכויות, צריך להקציב להם תקציב רגיל וזהו אם יתרבו או לא, זאתי כבר בעיה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שכולכם מפספסים אותה זה העובדה שהדת אצלנו הופכת יותר ויותר ל"עם חרדי " מאשר לתרבות המאפיינת את .

אף אחד לא לוקח את הדתיים כתרבות עם . ולכן המצב הוא כזה.

אם הדת אצלנו הייתה עניין של תרבות ולא פרזיטיות. אז כולם היו משרתים בצבא , וכולם היו משלמים אותם מיסים וארנונות.

וכן אם יש כמה "חכמים " יוצאים מן הכלל, אפשר לתת להם תוכניות מיוחדות בצבא (בדיוק כמו שיש מוסיקאי מצטיין וספורטאי מצטיין) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה? מהומות של שני וחמישי, הפרדה בין המינים על המדרכות (נשים בצד אחד, גברים בצד אחר). אוטובוסים של "אגד" נגרמים באבנים, בעוד שאוטובוסים פירטיים של החרדים נוסעים שם שלא כחוק. הם טולים שלטים לא חוקיים אשר אומרים לציבור להתלבש בצניעות ומאיימים נגד מי שלא יצייט וגם מקיימים. הם מכריחים את העסקים לסגור מוקדם ומקומות בילוי גם הם מקבלים איומים, שמא אם ישבו ויבלו שם בחורים ובחורות צעירים, אז הם יחסלו את המקום, ממש כך, כמו מאפיה הם פועלים. הם משתטים על העיר ועושים בה טרור בתושבים אשר אינם חרדים.

זה לא רק הקטע של הצניעות. הם גם עשו בלגאן כאשר שוטרים רצו לקחת גופה לנתיחה שלאחר המוות (לא ברור לי של מי הגופה). הם פרקו ככר/גן נוי מחלוקי נחל שהיו מונחים שם, ויידו אותם על שוטרים. ממש כמו אצל הפלסטינאים. אולי פשוט לשים אותם יחד? הרי הם כל כך דומים בבורות ובאלימות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3420764,00.html

כאן תמצא חלק מהפרטים. כמובן, שהכתבה הספציפית הזאת נכתבה בידי מסמפטים אז היא לא תהיה אובייקטיבית משהו, אז קח את הדברים בערבון מוגבל.

שכחת גם מקרה שבו נהג אגד היה צריך לירות באוויר בגלל שחש מאוים

אני יודע ממקור ראשון למשל מה הם עושים למי שרוצה לפתוח עסק בשטח רמת בית שמש א' (שהיא שטח ששייך לעיריית בית שמש נטו! בניגוד לרמת בית שמש ב' שזה שטח שקנו תורמים), זה מתחיל מטלפונים באמצע הלילה והטרדות וכו'

ומגיע עד איומים שהם ישרפו את העסק אם ייפתח

לא אני ולא החברים שלי וגם ההורים שלי (שגדלו בבית שמש) לא רואים עתיד בעיר הזאת

תוך 10 שנים כנראה כבר יהיו שערים בכניסה לעיר (שייסגרו בשבת) ומשמרת צניעות בכל בית שמש

אגב בצו ראשון נקבע לי פרופיל 24 זמני בגלל תרופה שלקחתי (רואקיוטן), כשהגעתי לרופא כדי להעלות פרופיל זה היה יום מיוחד רק לפרופילים וכו'

כל מי שהיה בלשכת גיוס באותו יום היה חרדי, וכולם באו לבקש פטור (שאלתי חלק לא קטן מהם)

מי שהיה פעם בלשכת גיוס בירושלים יכול לדמיין שכל הקומות היו מלאות בחרדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי בפלוגה חוץ מבטירונות. לא הייתי בקרבי (בריאות, בת יחידה, בלה בלה), אלא בבסיס שלי וגם לא בבסיס הטירונות/קורסיסטים (בה"ד 600 של חיל הים) לא ראיתי בכלל חרדים. רק אחד מנחמן/חב"ד בקורס צוללות, ועוד אחד שהיה מנגב את האבק מהספרים בבית כנסת.

העובדה שאתה אומר "פלוגת נשים" ו"פלוגת גברים" רק מראה כמה אינך יודע. יש פלוגות מעורבות. רוב גדודי קרקל למשל הן נשים נטו אבל יש פלוגות מעורבות. "עוקץ" (כלבנים), זה בעיקר, אבל לא רק נשים. חובשי כיפות, תלוי בזרם. חלקם מתעקשים להעיף את הבנות מפלוגותיהם, אחרים רק רוצים הפרדה באוהלים/חדרי רחצה, שזה לגיטימי לגמרי. רוב ה"זכרים" יודעים שלבנות אין cooties ושהן בני אדם בדיוק כמוהם ואפשר להפיק מהם תועלת (ולא רק כשהן על 4) תוך שיתוף פעולה ולהגיע למצויינות.

אתה לא התגייסת לצבא, אתה אומר זאת לבד, אז למה לגמד את תפועת חוסר השירות בקרב החרדים, כאשר אינך יודע כלל את אחוז המשרתים החרדים? והאופן שבו אמרת "פלוגה של נקבות" רק מראה את הבורות וחוסר הבגרות שלך. כואב לך להגיד "פלוגת בנות" או "פלוגת נשים"? הייחוס "זכרים" ו"נקבות" הוא מנוכר ומיועד בעיקר לבעלי חיים. המילה "נקבה" עצמה קיבלה אופי מעליב, בעיקר בגלל העובדה שמאצ'ואיסטים מנפחים לעצמם את האגו בלקרוא כך לגברים שהם רואים אותם כ"לא גבריים מספיק". אתה רוצה לרדת לרמה הזאת? בבקשה, רק אל תצפה ליחס רציני אח"כ.

נכון, אולי אם הייתי מחונכת אחרת, הייתי חושבת אחרת, אבל לא מחייב, אחרת אנשים לא היו חוזרים בשאלה למשל. חזרה בתשובה היא חיפוש אלטרנטיבה למה שאתה מכיר. זה קורה כשמקבלים קצת IQ ואתה מתחיל להתבגר, לגבש זהות ולבקר את הסביבה שלך במקום לקחת הכל כמובן מאיליו. אחרים, שנפגעו אולי בהקשר לחינוך החרדי שלהם, ישנאו ויחפשו נקם בכך שהם יפנו עורף לדת.

כשחושבים על זה, חרדים הם כמו כת לכל דבר. ומה אנחנו חושבים על כתות?

טוב מצטער

אז אמרתי נקבות :|

לא קורא לך שאת באה לכתוב מילה ואת לא זוכרת אותה?

אז שכחתי להגיד נשים או בנות ואמרתי נקבות :|

שיש זכר ונקבה...

וכל מי שבוכה שהם מתרבים, בינתיים הם "מתרבים" רק באזורים שלהם, והם הדבר היחיד שמונע מהערבים בארץ להיות רוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב גדודי קרקל למשל הן נשים נטו אבל יש פלוגות מעורבות. "עוקץ" (כלבנים), זה בעיקר, אבל לא רק נשים.

אולי אני עיוור, אבל בטקס סיום מסלול בעוקץ (של אחי הגדול) לא היו כמעט נשים. הרוב המוחלט היו גברים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...