החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים

Aviko

Recommended Posts

אני גם גר בבית שמש

ותאמין לי שאני רואה מה קורה מסביב

ואתה מוזמן לחלוק איתנו.

החברים של הורים שלי שגרו שם ברחו משם למודיעין כל עוד נפשם בם. הם אמרו שזה הפך להיות הארלם רק שחורים מסוג אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם בירושלים המצב גרוע.

הם זורקים אבנים על מכוניות בשבת, צועקים שבס, מתנהגים כמו זומבים, חוסמים כבישים בשבתות וחגים, מסכנים חיי אדם בנהיגה הגרועה שלהם, הילדים הדוסים מתעללים בבעלי חיים (יצא לי לראות עשרות פעמים).

מתי יגיעו הדוסים שגם ככה לא עושים כלום כל היום ויחשבו למה שונאים את השיטה הזאת של היהודות בכל מקום בעולם?

לדעתי הדבר העיקרי שגורם לשנוא חרדים זו ההתנהגות שלהם והרצון שלהם לא להשתלב. דתיים לאומיים (חובשי כיפה סרוגה) הם ממש בסדר גמור, אחלה של אנשים, שמשתלבים ותורמים למדינה בדיוק כמו כל אזרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בירושלים המצב גרוע.

הם זורקים אבנים על מכוניות בשבת, צועקים שבס, מתנהגים כמו זומבים, חוסמים כבישים בשבתות וחגים, מסכנים חיי אדם בנהיגה הגרועה שלהם, הילדים הדוסים מתעללים בבעלי חיים (יצא לי לראות עשרות פעמים).

לדעתי הדבר העיקרי שגורם לשנוא חרדים זו ההתנהגות שלהם והרצון שלהם לא להשתלב. דתיים לאומיים (חובשי כיפה סרוגה) הם ממש בסדר גמור, אחלה של אנשים, שמשתלבים ותורמים למדינה בדיוק כמו כל אזרח.

יודעים מה אבסורדי פה?

1. שאסור לגעת באבן בשבת

2. אסור לזרוק אותה על יהודי

3. אסור לחסום מכוניות בשבת, אסור גם להאט אותם, שאני ואחי חוזרים מהבית כנסת ויש מעבר חציה ויש מכונית אז עושים כאילו קושרים שרוכים כדי שהיא לא תעצור

4. ואסור עפ"י התורה להתעלל בבע"ח ("ורחמיו על כל מעשיו")

קיצר אם באמת היו הולכים עפ"י חוקי התורה העולם היה הרבה יותר יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מוזמן לחלוק איתנו.

החברים של הורים שלי שגרו שם ברחו משם למודיעין כל עוד נפשם בם. הם אמרו שזה הפך להיות הארלם רק שחורים מסוג אחר.

אני גר במודיעין והיא גם הופכת לעיר דתית, אבל לא של חרדים - של דתיים מיליונרים מארה"ב, צרפת וגרמניה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גרמניות וצרפתיות כוסיות?

שווה לבוא לבקר?

איפה אתה חיי? אם הן בנות לחרדים, הן יהיו חסודות כולן והן יצרחו ויברחו אם תנסה אפילו להגיד להן מילה. וגם אם לא, נראה לך שמיליונרית עם "דם כחול" תרצה להתרועע עם אחד כמוך? לא שמעת שכסף מתחתן עם כסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין לבד, כמו שהיא לא יודעת עלייך אז מאיפה לנו לדעת שיש בגרמניות וצרפתיות כוסיות!

בכל מיקרה התמונה הזו לא שלה, היא במאגר פה בפורום, וגם עם זו היא אז ו? מה אתה מנסה להוכיח פה?

הדיון גלש מהנושא אני מציע שינעלו אותו, סתם עוד הודעות ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תדבר יפה, תיקרא את חוקי הפורום.

2) מיסכן אתה, תיראה איך אתה כותב, אוליי אתה דיסלקט או משהו, אבל איך קשורה התמונה של דריה למה שנאמר פה בפורום אז דיברתי אלייך בלי קשר.

3) זה לא המקום לוויקוח חסר החיים הזה.

4) מנהלים זה כניראה 6300.

5) בישביל שזה לא יחשב ספאם, בתור דתי לשעבר, הכפייה הדתית ממש מעצבנת, אז עכשיו הם רוצים ליכפות על כל דתיים\לחלונים כולם את החוקים שלהם, זו חשיבה מעוותת ולא נכונה, צריך לתקן את ההיסתקלות הדתית ושהם יקבלו את הדברים כמו שהם בלי לשנות כלום, שום חוק ושום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאת לא יודע לכתוב

יאללה רד ממני

ועוד נותן לאחרים ביקורת על עצמם, חוצפן, לפחות אני לומד ומתקן טעויות, ואתה חוזר לפורום ועושה אין ספור טעויות מיספר פעמים וכן זה אתה 6300.

שישרפו הבני זונות

http://news.walla.co.il/?w=//1134520

יש גרמניות וצרפתיות כוסיות?

שווה לבוא לבקר?

אחד כמוני?

למה את יודעת מי אני בכלל?

תראי איך את נראת אחר כך תדברי

תבין לבד, אתה פה לא בישביל לדבר על הנושאים, אתה בא רק לעשות ספאם טהור נקודה, וביגלל זה אתה עובר על החוקים של הפורום, הפורום פה הוא לא FXP שאפשר להגיד הכל שמה.

וכן זה 6300, לפי זה שהוא אמר "תראי איך את נראת אחר כך תדברי" אותו מישפט כמו של 6300, "יאללה רד ממני", וגם הזילזול שלו, וגם לפי האימייל שהוא מחרבש כל הזמן.

וכן אני יתערב, הפורום פה הוא לא רחוב אתה לא יכול להגיד כל מה שבא לך, אתה יכול לעשות את זה בהודעות .

ואתה תקבל באן על גיזענות, כלפי חרידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\ ואוו... זה סטיה מהנושא... :screwy:

איפה האינו?!

אאמממ... אאא... כן חרדים...

טוב נו ברור שכולנו נגדם.. :-\ משוגעים אלה... לובשים שחור בקיץ... :s07:

ועכשיו עוד רוצים שלא נלמד דברים בסיסיים לחיים? במקום זה נלמד איך לשחוט ולעשות כפארות? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...