החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים

Aviko

Recommended Posts

אני לא מבין מה אתם רוצים. הם ציבור שונה והם לא רוצים שיכפו עליהם מה ללמד בבתי הספר שלהם.

תנו להם לחיות כמו שהם רוצים.

הם לוקחים לי את הכסף, זה מה שאני רוצה.

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם דווקא לא מתנתקים מהמדינה אלא מתחברים אליה טוב טוב עם ההצעה הזאת

עכשיו הם לא מלמדים מתמטיקה ואנגלית ודואגים לתקציב בעצמם, מנותקים מהמדינה עם מערכת חינוך משלהם

עם ההצעה הזאת הם ייקשרו לכיס של המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי שריד איש מאוד מאוד חכם -

במצב הפוליטי הנוכחי, ממשלת אולמרט תעשה הכל כדי לשרוד, ולכן כל הצעת חוק של החרדים תזכה לתמיכת הקואליציה", אמר שריד. לדבריו, "אם בשבוע הבא יעלו החרדים הצעת חוק לפיה השמש מסתובבת מסביב לכדור הארץ, או אולי שהאבולוציה היא שקר והאדם נברא בשישה ימים, אני מתאר לעצמי שהקואליציה תתמוך".

תכף תיהיה לנו קהילת אמיש.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מה שהם לא לומדים מעצבן ?

מה עם האלימות שלהם ? , עם ההפגנות שלהם ? , מה עם זה שהם לא עומדים דום בצפירה ? , שהם שורפים את דגל ?

שהיה כנס נגד השואה באירן היו שם חרדים , לאשף ולערפת היה שר חרדי

מה עם אי שירות בצה"ל ? , מה עם ההנחות שהם מקבלים 50% הנחה בתשלום ארנונה לעירייה , ותשלום סימלי עבור חברות בקופת חולים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חרדים - אלו נטורי קרתא, קבוצה קטנה של חרדים מטורללים במיוחד שמתנגדים לעצם קיום המדינה.

מה עם ההנחות שהם מקבלים 50% הנחה בתשלום ארנונה לעירייה , ותשלום סימלי עבור חברות בקופת חולים ?

בגלל שהם חרדים? לא ידוע לי על שום דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חרדים - אלו נטורי קרתא, קבוצה קטנה של חרדים מטורללים במיוחד שמתנגדים לעצם קיום המדינה.

בגלל שהם חרדים? לא ידוע לי על שום דבר כזה.

יש להם 50% אחוז הנחה בגלל שהם משפחות מרובות ילדים והם לא עובדים , ובגלל שהם משפחות מרובות ילדים הם מקבלים הרבה כסף מביטוח לאומי

שהייתי סטודנט הלכתי לקפות חולים מאוחדת להסדיר את התשלום , לפני בתור עמד חרדי שגם בא לשלם , בקיצור הוא היה צריך לשלם חצי ממה שאני שלמתי בתור סטודנט

זה הגיוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מה שהם לא לומדים מעצבן ?

מה עם האלימות שלהם ? , עם ההפגנות שלהם ? , מה עם זה שהם לא עומדים דום בצפירה ? , שהם שורפים את דגל ?

מה עם אי שירות בצה"ל ? , מה עם ההנחות שהם מקבלים 50% הנחה בתשלום ארנונה לעירייה , ותשלום סימלי עבור חברות בקופת חולים ?

דאמט, באתי לכתוב את הציטוט הזה ואז Ownage :smile1:

איזה נחמד, עכשיו החרדים יהיו בורים רשמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים מהחרדים?

אם הממשלה נותנת להם לגיטימציה אז מבחינתם זה בסדר..לקחת כספי ציבור ולחוקק חוקים לטובתם.

מה שצריך להפריע זה לא החרדים אלא הממשלה האימפוטנטית שלנו והעומדים בראשה.

בעיה נוספת היא שכל ממשלה שמתחלפת תמיד עושה את אותם הדברים -הטעויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה כמו שלנו זה אפילו אפשרי...

די ברור שלא,זה כמו לירות לעצמך ברגל,אפילו יותר גרוע מזה.

אי אפשר בלי אנגלית,בלי "מדעים" כן אפשר,זה מקצוע שאתה לומד עד החטיבה , אחרכך זה כבר לא רלוונטי כי ובתיכון זה כבר מתפצל לביוטכנולוגיה \ פיזיקה \ כימיה \ אלקטרוניקה וביולוגיה.

הם לא יכולים להוציא את כל המקצועות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם רק עבודה אחת , וזה להתרבות ! , והמדינה משלמת להם לפי ילד , כל ילד קיצבה

הם עובדים בלהביא ילדים והמדינה משלמת להם לפי תפוקה

אצלם פריון בעבודה זה פריון בילדים

אז בשביל מה הם צריכים ללמוד מדעים או ללמוד מקצוע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די ברור שלא,זה כמו לירות לעצמך ברגל,אפילו יותר גרוע מזה.

אי אפשר בלי אנגלית,בלי "מדעים" כן אפשר,זה מקצוע שאתה לומד עד החטיבה , אחרכך זה כבר לא רלוונטי כי ובתיכון זה כבר מתפצל לביוטכנולוגיה \ פיזיקה \ כימיה \ אלקטרוניקה וביולוגיה.

הם לא יכולים להוציא את כל המקצועות האלה.

החוק לא אמור להשפיע רק על החינוך הדתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב שכן.

ואם זה באמת כך,מה זה משנה?

למה ילדים חרדים לא הולכים לתיכונים רגילים?

לא ילמדו שם אנגלית "מדעים" ואזרחות?

החוק נועד שבתי ספר דתיים יוכלו להפסיק ללמד את המקצועות האלה ועדיין לקבל תקציב כמו בית ספר שכן (בעצם להפוך את לימוד המקצועות האלה לזכות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם 50% אחוז הנחה בגלל שהם משפחות מרובות ילדים והם לא עובדים , ובגלל שהם משפחות מרובות ילדים הם מקבלים הרבה כסף מביטוח לאומי

שהייתי סטודנט הלכתי לקפות חולים מאוחדת להסדיר את התשלום , לפני בתור עמד חרדי שגם בא לשלם , בקיצור הוא היה צריך לשלם חצי ממה שאני שלמתי בתור סטודנט

זה הגיוני ?

לא הגיוני בגרוש ואין שום דבר בועלם שיצדיק את זה, וחוץ מזה אם הם לא מעוניינים ללמוד אנגלית ומדעים שישארו כאלה, זה לא צריך להשפיע על כולם וזאתי עוד דרך אחת לשנוא את הדת למה? כי מכפים את הדת עלייך, יש לך זכות בחירה ויש לך מגוון אפשרויות בחירה תנצל את זה ולא חשוב מה הדת שלך, זה פשוט בושה לכפות את הדת בדרך הזאתי, מזל שיש בתי קברות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...