מה ההסתברות שבשני מסכים שארכוש יהיה פיקסל תקוע? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההסתברות שבשני מסכים שארכוש יהיה פיקסל תקוע?

Shasoosh

Recommended Posts

כנראה שטובה.

רכשתי לפני מספר ימים VP930 אצל גיבור מחשבים, המוכרים היו אחלה, פתחו את הקופסא, חיברנו אותו ובדקנו שאין פיקסלים שרופים. שמח על הרכישה החדשה חזרתי הביתה, הרכבתי, חיברתי, הדלקתי, החשכתי את החדר, בדקתי וגיליתי פיקסל תקוע בצד הימני של המסך (לבן על שחור) היה או לא היה בחנות? לא יודע..

לקחתי את המסך לאומניטק היום, הסברתי, החלפתי, בדקתי (ביתר קפדנות על ידי ועל ידי הבחור מהמעבדה שם) שמח על הרכישה החדשה חזרתי הביתה, הרכבתי, חיברתי, הדלקתי, החשכתי את החדר, בדקתי וגיליתי פיקסל תקוע במרכז המסך (אדום על שחור) היה או לא היה בחנות? לא יודע..

חזרתי שוב לאומניטק, קצת פחות שמח עם המסך התקול. הסברתי, החלפתי, דרשתי חדר חשוך, בדקתי (ביתר יתר קפדנות)

חזרתי הביתה ושתיתי כוס מים.

עכשיו הכל תקין :)

מה המוסר השכל? לא הרבה ... אם אתם בודקים מסך בחנות זה לא יעזור הרבה אם החנות מוארת, צריך סביבה חשוכה וסבלנות.

באופן מפתיע ביחס לסיפורים בסגנון שאני קורא ברשת, גם גיבור מחשבים וגם אומניטק היו ממש בסדר, לא התווכחו ועמדו בתנאי האחריות במעמד הרכישה, מהשירות אני מרוצה.

יחד עם זאת כל הסיפור הנ"ל גזל ממני יום עבודה וכמה שעות מהחיים בנסיעה פתח תקווה - רחובות והעלה לי כמה שאלות קיומיות.

הייתכן שמדובר בפס יצור דפוק שהחברה מודעת אליו?

מה איכפת להם ליבא לארץ מסכים שעולים פחות עם פגם כמעט לא מורגש?

הרי מתוך W לקוחות X ישימו לב, מתוכם Y יממשו אחריות ומתוכם Z יממשו שוב פעם את האחריות באותו יום.

גם מה הקטע של פיקסל אחד תקוע, מתוך כל הפיקסלים רק אחד? לא ארבע, לא שבע, לא 0? ... מוזר

אני אסיים עם משפט של אבא שלי "אם לא תחפש לא תמצא.." :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה זה באמת מעלה חשד ובאמת יש לזה הגיון כלכלי

כל עוד הפגם לא מורגש לרוב האנשים עד שמאוחר מידי לאחריות

ואני לא יהיה מופתע ביכלל אם הרבה חנויות מוכרות מחודשים בתור חדשים

ודברים בסיגנון

אני לדוגמה ב6600GT הרבעי שלי

(הוחלף 3 פעמים ביגלל בעית חומרה חמורה)

ככה שאני לא יקנה מהחנות שקניתי מימנה יותר-טוב ניסגרה גם ככה

ואני לא קונה יותר גיגביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות הטירטור קיבלת בסופו של דבר שירות כפי שמגיע לך והמסך הוחלף עד שקיבלת אחד ללא פיקסלים שרופים?

אני מניח שזה מה שחשוב וכן מומלץ מאוד להחשיך את האור בכדי לחפש פיקסלים מתים בחנות. :xyxthumbs:

דרך אגב גם לי היה מזל עגום בלקבל VP930 עם פיקסל שרוף אך השני שהגיע היה ללא פיקסלים מתים, הכל עיניין של מזל

ולא מדובר בסיטואציה מיוחדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה עניין של סטטיסטיקה.

ברוב המסכים אין פיקסלים שרופים. הסיכוי לאחד שרוף הוא קטן. כנראה שהסיכוי ל-2 או יותר פיקסלים שרופים ממש ממש קטן...

אתה כנראה נפלת על הצד הלא נכון של הסטטיסטיקה :)

ואולי אני נאיבי, אולי באמת אומניטק מוכרת מסכים "שרופים" ביודעין... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...