יש לי XBOX 360 לXBOX LIVE GOLD אך ישנם המון בעיות, אשמח לעזרה :) - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי XBOX 360 לXBOX LIVE GOLD אך ישנם המון בעיות, אשמח לעזרה :)

RazGvili

Recommended Posts

נכון :xyxthumbs: משחק חייה..סיימת אותו על כול הרמות? אני עכשיו הולך לנסות את הרמה הכי קשה (סיימתי את האמצעית)

הורדת? אני הבנתי שMICROSOFT עןמדים להוציע עידכון שמזהה את הכונן צרובים או צ'יפ ... וסוגר לך את האופציה להשתתף בGOLD..

קראתי את זה בVGAMES...תעשה חיפוש ותבדוק...

ותודה רבה על עזרתך בקשר ללייב! ;D

HOT עושה לנו הרבה בעיות אני הולך לעבור לבזק או 012 ... חיבור ADSL ואני מקווה שיהיה לי כסף ל5MB :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון :xyxthumbs: משחק חייה..סיימת אותו על כול הרמות? אני עכשיו הולך לנסות את הרמה הכי קשה (סיימתי את האמצעית)

הורדת? אני הבנתי שMICROSOFT עןמדים להוציע עידכון שמזהה את הכונן צרובים או צ'יפ ... וסוגר לך את האופציה להשתתף בGOLD..

קראתי את זה בVGAMES...תעשה חיפוש ותבדוק...

סיימתי על הרמה הבינונית,

העדכון הזה לא חדש זה כבר בערך חודש ככה

המון אנשים כולל אותי נחסמו משירותי LIVE

ולכן אני כבר לא יכול לשחק ברשת יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש חבילת gamer של בזק בינלאומי ויש לי פינגים נמוכים ויציבים יחסית והיא גם ללא התחיבות. הבעיה שהיא קצת יקרה (משהו כמו 75 ש"ח) אבל הבנתי משהו כמו 10 שקל לחודש יותר מחבילה דומה ללא התחיבות . לרוב החבילות עם ההתחיבות עולות 20 שקל פחות או משהו כזה. אם אתה רוצה פינגים נמוכים עדיף חבילה עם תיעדוף וכרגע רק לבזק בינלאומי יש את זה .ברק פעם רצו לעשות את זה ונידנדתי להם עד שבזק בינלאומי גם הציאו את החבילה ואז בסוף ברק ביטלו את הרעיון . בכל מקרה אם המחשבים האחרים שלך גוזלים הרבה רוחב פס זה ישפיע אבל יש לרוב אפשרות בrouter של תיעדוף מחשבים ואתה יכול לשים את החיבור של ה 360 בהכי גבוהה וזה יעזור קצת.

אם אתה פרצת את הקונסולה שלך אולי לא כדאי לך להכנס לסרט הזה אבל תמיד כדאי להתקשר לספקי ותשתית כדי לקבל עסקה טובה יותר. ואם אתה קונה מודם ADSL ולא משכיר אותו והוא מתקלקל הם מחליפים אותו חינם (כבר החליפו לי פעמיים או שלוש ) . הם כנראה לא רוצים שאני אתעצבן עליהם ויעבור לHOT שיכול גם לעלות להם בחיבור טלפון. נראה לי שבטווח הארוך עדיף לקנות מודם כי מחיר ההשכרה יוצא די יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הייתה שהיה לאגים רבים ונפילות בXBOX LIVE GOLD...הגורם לבעיה היה שיש הרבה מחשבים שמחוברים כל הראוטר ושHOT ןNETVISION זה השילוב הכי דפוק ולא יציב שיש ;D (לפי מה שלמדתי מהדיון) ...הפתרון היה לעבור לADSL ולחברה איכותית יותר כמו למשל, ולחבר את הXBOX360 ואת המחשב החדש שלי לבד :D ...(יש עוד 2 מחשבים בבית...) (ואז למחשב החדש שלי ולXBOX 360 יהיה חיבור נפרד ולשני המחשבים האחרים יהיה חיבור נפרד...)

מה דעתכם?

תודה רבה

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...