יש לי XBOX 360 לXBOX LIVE GOLD אך ישנם המון בעיות, אשמח לעזרה :) - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי XBOX 360 לXBOX LIVE GOLD אך ישנם המון בעיות, אשמח לעזרה :)

RazGvili

Recommended Posts

קצת פרטים -

1) הXBOX360 נקנה בארה"ב וגם המשחקים והקוד של הXBOX LIVE

2) קניתי לא מזמן דרך ארה"ב את GEARS OF WAR ... אני בטוח שכולכם שמעתם על המשחק הזה .. משחק מעולה, הרבה הרבה זמן לא שיחקתי במשחק כול כך איכותי... ממליץ בחום!!! :D , אחרי שסיימתי אותו ניסיתי להתחבר לLIVE כדי להתחיל לשחק, דבר ראשון לוקח המון זמן עד למציאת סרבר ואז ישנם תקיעות ונפילות רבות...

אם למישהו פה יש XBOX360 ואת המשחק וחיבור לאינטרנט אם בעיות כמו שלי אני ממש אשמח לעזרה או הפנייה..

תודה לכולם

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר כזה לפנות את הפורטים אך במקרה של LIVE זה לא ממש עוזר. גם אם תעביר את IP של ה 360 ל DMZ ( כאילו אין חסימה בכלל )

זה עדיין יעשה בעיות בחלק מהראוטרים. בדקתי את הנושא ואני יודע על מה אני מדבר.

כנסו לאתר של יש שם רשימה של ראוטרים תואמים ואלה שלא.

אין דבר כזה צריך להפנות את הפורטים וזהו יש מיליון מדריכים באתרים השונים של הבוקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר ישירות למודם במידה והמודם ADSL שלך מקונפג ל PPPOE ( את זה תברר אצל ספק התשתית ). ואז מה שנשאר לעשות זה להיכנס להגדרות הרשת של

ה ולהכניס שם משתמש ( למשל ###@*** ) ו סיסמא. יקבל באופן אוטומטי את כתובת IP ו כתובות DNS של שרתי ה ספק וכך תוכל להיתחבר ל LIVE.

בדיוק ככה אני מתחבר ל LIVE בינתיים.

כמובן שאם יש לך עוד מחשב בבית שמחובר לאינטרנט אז זה ממש לא נוח כי לא תמיד אני רוצה LIVE אלה גם לגלוש באינטרנט וכאן נכנס התפקיד של הראוטר.

בהמשך החליף את ה 3COM שיש לי עכשיו ב LINKSYS שתומך ב LIVE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר קניתי חיבור לXBOX LIVE GOLD (כרטיס כזה עם סיסמא להיכנס לLIVE)

וכבר היתחברתי והצלחתי לשחק... השאלה שלי היא למה יש נפילות כול כך מהר ולמה לוקח כול כך הרבה זמן למצוא סרברים ועוד המוןזמן להיתחבר אליהם...

מה שהבנתי ממכם הוא שיש בעיה עם הספק שלי ויש לבדוק אם הראוטר נתמך ע"י השירותים... יש עוד דברים שאני צריך לדעת?

תודה רבה לכולם על העזרה :xyxthumbs: ;D

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר קניתי חיבור לXBOX LIVE GOLD (כרטיס כזה עם סיסמא להיכנס לLIVE)

וכבר היתחברתי והצלחתי לשחק... השאלה שלי היא למה יש נפילות כול כך מהר ולמה לוקח כול כך הרבה זמן למצוא סרברים ועוד המוןזמן להיתחבר אליהם...

מה שהבנתי ממכם הוא שיש בעיה עם הספק שלי ויש לבדוק אם הראוטר נתמך ע"י השירותים... יש עוד דברים שאני צריך לדעת?

תודה רבה לכולם על העזרה :xyxthumbs: ;D

רז

זה תלוי כמובן בחיבור אינטנרט שלך...

וגם לאן נרשמת בתור בתור שחקן לייב

כי יש מלא שרתים וצריך כאלו שיהיה להם

חיבור טוב השרתים בארץ!

כידוע לך אין תמיכה של LIVE בארץ,

וגם כשאני הייתי לקוח GOLD היו ימים שלא הצלחתי

להתחבר לשרתי מייקרוסופוט בארה"ב עם ב 360 שלי,

או שהתחברתי ואז היו לאגים וכל מיני כאלה...

איזה ספק אתה בעיקרון?

HOT או ADSL?

אני ADSL דרך 015 על חבילה של 5 מגה

ומשחקים ברשת ה LIVE רצים סבבה!

מקווה שעזרתי,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר לHOT 3MB בראוטר + עוד 2 מחשבים שמחוברים לראוטר...זה כנראה הסיבה שיש לי לאגים ונפילות רבות...

נרשמתי בLIVE כשחקן שגר בפילידלפיה בכתובת שדודה שלי גרה ( היא גם קנתה לי את הXBOX360 שם...)

אז אתה ממליץ לעבור לבזק ולעלות מהירות...זה יפתור לדעתך את הבעיה? ( אני גם קונה מחשב חדש...אז שאר המחשבים בבית ישארו HOT ... מסיבה לא חשובה...ואני עם המחשב החדש והXBOX360 יתחבר לבזק 5MB)

מה דעתך?

תודה רבה ;D ;D ;D

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבכלל עדיף ADSL על HOT

החיבור של HOT הוכיח את עצמו כלא יציב :nono:

אני מניח שברגע שתעבור ל ADSL הבעיות יפתרו

כי לי אף פעם לא היה ניתוק מלייב מסיבה לא מוכרת

רק לאגים במקרים מסויימים ונדירים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...