PC \\ XBOX 360 \\ PS3 - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PC \\ XBOX 360 \\ PS3

parAzoid

Recommended Posts

מחשב לא בתקציה הזה לא יחזיק יותר מ-3 שנים, וגם יחזיק עם קצה האצבעות...

ובכל זאת, ל-360 יהיו יות משחקים, ומשחקים טובים מאשר למחשב שיחזיק לך 3 שנים, שלא לדבר על זה שיעבדו חלק,

בנוסף אי אפשר לומר שזה לא מעצבן המחשבה שיוצאים כל הזמן דברים חדשים וטובים יותר, ושאתה צריך כבר לשדרג.

ומה ההבדל שיש בארץ שמביא אותך למסקנה שעדיף PC? תסביר לי בבקשה...

לא אמרתי בתקציב הזה אלה בתקציב של 6000-7000 בלי מסך

ואם תעשה חישוב נכון יותר כמו תוסיף ל360 תLIVE לאיזה 4 שנים\כרטיס רשת אלחוטי שב360 יותר יקר משמעותית

פריצה \כמה משחקים מקורים וציוד לאומת מחשב שתוסיף רק כמה משחקים מקורים כי הציוד יכנס בתקציב

תיראה שהאפרש במחיר בארץ בין מחשב חזק ל360 בכלל לא גדול

ודרך אגב מחשב בתקציב כזה יתן לך גם אחריות גם יותר ביצועים וגם יהיה הרבה יותר טוב

בשימושים אחרים כמו סרטים\עבודות וכו

אתה תמיד יכול לקנות באירופה/ ארה"ב.

ה- עלה לי 1700 ש"ח + 300 ש"ח שנאי.

משחקים מארה"ב (חדשים באמצעות eBay) - קניתי עד היום בין 27$ ל- 50$ הכי יקרים וחדשים (כולל משלוח).

בשורה התחתונה - מכשיר מארה"ב עולה באזור 2000שקל, כל משחק באזור 200 שקל בממוצע.

אני צינתי המון פעמים שבחול ובמחיר של חול ה360 מאוד מישתלם למי שיש זמינות לחול

אבל אני ישאל אותך ככה מה יקרה אם המכשיר יתקלקל? מי יתן לך אחריות?

למי שיש זמינות אמיתית לחול זה לא בעיה למי שאין זה הימור

הסיבה שאני מדבר על הארץ זה בגלל שאנחנו גרים פה אם התנאים פה

למי שיש זמן פנוי להזמין מחול אתה יודע מה אולי ההימור מישתלם כי מקסימום תפסיד 2000 שקל

אבל אתה יכול לחסוך בערך 6000 על מחשב חדש אם ה360 לא ידפק

לי באופן אישי אין כח לזה

אני מעדיף לקנות מחנויות פיזיות בארץ ואני מעריך שהרבה מאוד עושים אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה ההבדל שיש בארץ שמביא אותך למסקנה שעדיף PC? תסביר לי בבקשה...

הסיבה העיקרית ביותר שמביאה אותי למסקנה הזאת היא פשוט חוסר התמיכה.

נכון שעם מחשב חדש אחרי שנה אתה תתחיל לדאוג לגבי איך המשחקים החדשים יעבדו.

אבל אם אתה קונה XBOX360 אתה אחרי חודשיים תתחיל לדאוג מה יקרה אם הוא ישבר או משו והאחריות יכולה פשוט לא לכסות את זה.

נכון שאומרים שיתקנו את בעיית ההתחממות אבל עדיין, אתה קונה מכשיר יקר ב3000 שקל או 2000 שקל בחו"ל כאילו בלי אחריות.

אז בעצם כמו שקרירין אמר, אם אין לך בעיית נגישות לארה"ב אתה יכול בכיף לקנות את הקונסולה כי תוכל לתקן אותה. במקרה אחר לא הייתי ממליץ על כך אפילו לחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יש לו בעית נגישות ב2000 שקל הייתי לוקח תסיכון

אם היה לי אפשרות גם לקנות משחקים וציוד עיקפי במחיר של חול

כי במצב כזה שמחברים עלות מול תועלת מול סיכון זה שווה לאומת לקנות\לשדרג מחשב ביוקר

מקסימום שרף 2000 שקל

אבל בארץ זה לשרוף סכומים הרבה יותר גדולים

תידיות אפשר לקנות בזול ולחבר למחשב במקרה שהלך ה360

אבל יתר הדברים כמו משחקים\מכשיר וכו מאוד יקרים החנויות גם לוקחות הרבה על כרטיסי מנוי לLIVE

ועל התקנת פירצה\ציפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי בתקציב הזה אלה בתקציב של 6000-7000 בלי מסך

ואם תעשה חישוב נכון יותר כמו תוסיף ל360 תLIVE לאיזה 4 שנים\כרטיס רשת אלחוטי שב360 יותר יקר משמעותית

פריצה \כמה משחקים מקורים וציוד לאומת מחשב שתוסיף רק כמה משחקים מקורים כי הציוד יכנס בתקציב

תיראה שהאפרש במחיר בארץ בין מחשב חזק ל360 בכלל לא גדול

ודרך אגב מחשב בתקציב כזה יתן לך גם אחריות גם יותר ביצועים וגם יהיה הרבה יותר טוב

בשימושים אחרים כמו סרטים\עבודות וכו

אני צינתי המון פעמים שבחול ובמחיר של חול ה360 מאוד מישתלם למי שיש זמינות לחול

אבל אני ישאל אותך ככה מה יקרה אם המכשיר יתקלקל? מי יתן לך אחריות?

למי שיש זמינות אמיתית לחול זה לא בעיה למי שאין זה הימור

הסיבה שאני מדבר על הארץ זה בגלל שאנחנו גרים פה אם התנאים פה

למי שיש זמן פנוי להזמין מחול אתה יודע מה אולי ההימור מישתלם כי מקסימום תפסיד 2000 שקל

אבל אתה יכול לחסוך בערך 6000 על מחשב חדש אם ה360 לא ידפק

לי באופן אישי אין כח לזה

אני מעדיף לקנות מחנויות פיזיות בארץ ואני מעריך שהרבה מאוד עושים אותו דבר

תראה קרירין, אם אתה מדבר על הדברים הנוספים שצריך לשלם עליהם בשביל ה-360, תחשוב אז גם על הדברים הנוספים שיהיה צריך לשלם בשביל ה-, הסכום שאתה משלם על אינטרנט של המשב הוא הרבה יותר משאתה תשלם על ה-360, אל תשכח את זה!!!

ואם אתה צריך אינטרנט למטרות גלישה והורדה בלבד, אז המהירות שתצטרך היא הרבה יותר נמוכה מהממוצע שיש לאנשים, לכן בהנחה שאתה קונה 360, אתה תיקח אינטנט איטי יותר ב- ( לא תרגיש בהבדל לצרכים שלך ), ובכסף שישאר תשלם על אינטרנט ל-360, ולכן זה מתאזן, כך שאתה כבר מוריד את העניין של התשלום, לפחות חלק גדול ממנו.

בנוסף, במחשב, אם אתה רוצה מקלדת ועכבר נורמלים, זה גם עולה כסף, לעומת זאת, עם ה-360 מגיע לך פאד איכותי.

בהנחה שיש לך טלויזיה גדולה בסלון, אתה לא תוכל לחבר אליה את המחשב שלך ( יותר מדי מסובך ), ואז הלך לך יתרון ענק שנשאר ל-360 והוא האפשרות לשחק על מסך ענק, לעומת זאת, בהנחה שיש לך טלויזיה גדולה יחסית, בחדר, אז אתה תוכל לחבר את ה-360 לאינטרנט בצורה חוטית, ואז לא תשלם על חיבור לרשת באופן אל חוטי ( ואל תבוא לי בפוזה של ילד חמדן שרוצה אל חוטי, כי בחדר זה כבר לא משנה ), אז אתה רואה שאם חושבים קצת, הדברים לא רעים כמו שהם נראים!?!

פריצה, אפשר לעשות לבד בבית! לא חסרים מדריכים ( אפילו שאין לי 360, יש לי במחשב מדריך ).

ומה הבעיה לקנות מחו"ל??? יותר זול, ומגיע מהר יותר מאשר שזה מגיע לארץ ( ה-elite לא הגיע עד עכשיו ).

לקנות מחו"ל זה פשוט בדיוק כמו לקנות מהארץ ( חוץ ממכס ), זה שאתה לא רוצה לקנות מחו"ל, זו כבר בעיה אישית שלך, אבל בעידן שלנו, בקלות רבה אפשר להזמין מחו"ל! אתה לא צריך להכניס את זה לשיפוט הכללי של X360 vs , לפחות תציין את האפשרות.

בנוסף, בקשר לקניית משחקים, אפשר לקנות דרך האינטרנט וזה גם יוצא מאוד זול ( לא פיזית, הורדה חוקית ), וגם להזמין מחנות בחו"ל.

אני אישית הזמנתי את השלט של ה-360 דרך אתר בחו"ל, ואני חייב לומר שהמשלוח הגיע מהר יותר מאשר שהזמנתי בארץ ( למשל מפנדה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקלות רבה אפשר להזמין מחו"ל! אתה לא צריך להכניס את זה לשיפוט הכללי של X360 vs , לפחות תציין את האפשרות.

אני אמרתי מי שיכול לקנות במחירי ארצות הברית עדיף לו 360

מקסימום ישרוף 2000 שקל

גם שאני אומר דברים שתומכים בדעתך אתה נגדי?

פשוט מבחינתי יש קוו ברור ארץ מול חול

וזה לא אותו דבר בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אבל אני מדבר בכללי, זו לא הפעם הראשונה שמגיעים לנושא הזה, וכמעט ואף פעם לא ציינת את זה, תבין, אנשים קוראים את הדברים האלה וזה משפיע על הבחירה שלהם...

ולעומתך, מבחינתי אין קו ברור בין הארץ לחו"ל, די, אנחנו עברנו ממזמן את שנות ה-80, זה מדהים מה שאפשר לעשות היום ע"י לחיצת כפתור ;)

moog: כידוע, כמעט לכל אדם יש בחדר, אבל כמעט לאף אחד אין טלויזית LCD גדולה עם רזולוציה גבוהה בחדר, למי שיש אז יש בסלון, ולכן זה יהיה סיבוך גדול מדי לחבר את המחשב מהחדר לסלון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל צודק! יש לי lcd בסלון וכל פעם לחבר זה סיוט..

תשאירו מחובר וזהו.. :screwy:

תראה קרירין, אם אתה מדבר על הדברים הנוספים שצריך לשלם עליהם בשביל ה-360, תחשוב אז גם על הדברים הנוספים שיהיה צריך לשלם בשביל ה-, הסכום שאתה משלם על של המשב הוא הרבה יותר משאתה תשלם על ה-360, אל תשכח את זה!!!

לא הבנתי מאיפה הבאת טענה כזאת... אתה חושב שאם אתה קונה LIVE אתה לא משלם לאינטרנט בארץ?..

אתה תצתרך לשלם גם לבזק\HOT לתשתית, גם לספק ואם תקנה XBOX360 גם על LIVE.

אם התכוונתה למשו אחר תסביר את זה ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,אני לא אעשה עכשיו חורים בקיר מקומה ראשונה לשנייה..

ובקשר לאינטרנט,היטמן אמר לי להשאיר את המחשב תמיד למטה,אז הסברתי לו שזה קצת בעייתי מבחינתי...

מבין? :)

עריכה:שמתי לב רק עכשיו ששינית כינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לא התכוונתי להשאיר אותו בסלון.

בקיצור, אם אתה באמת רוצה יש פתרונות. לא חשבתי על מי שיש לו בית עם 2 קומות... אבל גם בו אפשר להעביר כבל צמוד לקיר אם רוצים ;)

לכל דבר יש פלוסים ומינוסים, תעשה ת'חשבון לבד מה עדיף לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות? לקחת קונסולה או מחשב חדש? שוב, המטרה העיקרית שלי היא משחקים.

אני מבקש בבקשה לא לסטות מהנושא מכיוון שקראתי דיונים בנוסח דומה ולא כ"כ עניתם לאנשים על השאלה.

תודה רבה רבה רבה לעוזרים, כל עזרה תתקבל בברכה.

דעתי בעניין כזאת, עקרונית למחשב יש חווית משחקים שונה מקונסולה, אתה צריך להרגיש למה אתה יותר נמשך.

קח בחשבון שתוכל להנות גם ממחשב טוב, אם תקנה את בגלל שהוא זול יותר עם חווית משחק חדשה ושונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להיות אוביקטיבי גם על הWII אני לא ממליץ במחירים של הארץ

לעזזל הם מוכרים פה נונצקו+שלט באיזה 700 שקל בימקום 60$ :screwy: :screwy: :screwy:

מה שכן הWII נחשב יותר אמין מבחינת חומרה

חוץ מאיזה דיון אחד שיצא לי ליקרוא על בעיה וגם אז זה אנשים ששיחקו שעות מטורפות

עוד לא שמעתי על בעית חומרה חמורה בWII וזה לאומת-

Retailers estimate 360 failure rate as high as 33%

DailyTech has been privvy to some top secret information regarding the failure rate of 360's. They heard through the grapevine that EB Games once held conference calls for its Canadian stores informing them of the alarmingly high failure rates of the 360. A former employee stated that the real failure rate was in the region of 30 to 33 percent with this percentage being even higher for launch consoles. Out of 35 360's at launch, mroe than half broke within the first six months and two were simply dead on arrival.

quote:

No piece of technology, no matter how well designed, should be expected to completely free of failure. The key metric is whether or not a product falls within industry standards of acceptable failure rates and from findings based off retailer-supported warranty returns, the actual rate of failures could be six to ten times greater than what is letting on.

Regardless of what the actual failure rate is, there is consumer perception that the Xbox 360 is a less reliable machine than its competitors. That fact alone should encourage to do more than just avoid all comments on failures and only preach on the wonderful experience of its consumer base.

אבל נחזור לדיון -פותח הדיון תיקנה תיתרחק מה360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...