PC \\ XBOX 360 \\ PS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PC \\ XBOX 360 \\ PS3

parAzoid

Recommended Posts

שלום לכולם.

לכבוד היום הולדת שלי אני החלטתי לפנק את עצמי באחד מהדברים הבאים: מחשב חדש, XBOX 360, או PS3.

מה מביניהם הכי כדאי לי [העלויות יהיהו פחות או יותר אותו דבר]? הדבר שאני עוסק בו במחשב זה בעיקר משחקים, וחשבתי אם כבר משחקים אז למה לא לקחת קונסולה? כרגע יש לי מחשב שכבר לא מריצים את המשחקים שאני רוצה בצורה טובה [אם הוא אפילו מצליח להריץ אותם]. המחשקים הם המשחקים הכי כבדים שיש כיום כגון OBLIVION וכו'. המחשב שיש לי כרגע: 64 3000+, 1GB RAM, 6600GT, K8NF, 400GB.

יש לי מסך NEC 20" WGX2 שיש לו חיבור DVI וחיבור VGA. אם אני אקנה מחשב חדש אני אקנה משהו בסגנון: Q6600, P35-DQ6, 8800GTS, 2GB 800 [שכבר יש לי] ואותם הארדיסקים של 400GB [סה"כ].

מה לעשות? לקחת קונסולה או מחשב חדש? שוב, המטרה העיקרית שלי היא משחקים.

אני מבקש בבקשה לא לסטות מהנושא מכיוון שקראתי דיונים בנוסח דומה ולא כ"כ עניתם לאנשים על השאלה.

תודה רבה רבה רבה לעוזרים, כל עזרה תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם למשחקים הייתי הולך על האקס בוקס..... יש מלא אבל מלא משחקים שיוצאים בלעדית לאקס בוקס ולא יוצאים למחשב... וגם לא צריך לדאוג לשדרוגים בעתיד בגלל שזה יריץ משחקים שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מצטרף לדיון פה.

יש לי מחשב מלפני שנתיים שכבר לא מריץ את המשחקים הכי חדשים, ושדרוג עולה 4000 ש"ח (דומה למה שכתבת).

עכשיו אני לא יודע אם לקחת 360 או PS3, והאם זה יותר שווה ממחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה360 עדיף על הפס3 בכל פרמטר בחומרה(כן כן המעבד של ה360 עדיף על של הפס3 ואני מוכן להסביר למה אם זה יעניין מישהו :))

ויש ל360 משחקים בלעדיים יותר מאשר לפס3

אבל הייתי מציע לשניכם קודם כל ללכת לאיזו חנות ולשחק ב2 הקונסולות(עדיף מן הסתם באותו משחק) ואז זה יעזור יותר להחליט מה אתם מעדיפים(אם בכלל אולי תהנו יותר לשחק על המחשב..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המעבד של ה360 עדיף על זה של הפס3?

במוצאי שבת יהיה לי זמן להסביר לך, אבל אני רק אומר שהסל לא מותאם לקוד משחק..

עריכה:" הסל לא פותח בכלל לשמש בקונסולות ,

אלא לתחנות הדמיה מעבדתיות של חברות תעשייתיות , ולכן לא יעיל בכלל להריץ קוד מנוע משחק ,

ועוד יותר לא יעיל בהרצת קוד גראפי , של מנוע הגרפיקה , ואלו הם אגב הסיבות שסוני לא שמה 2 מעבדי CELL

ב PS3 , וברגע האחרון שינתה למעבד אחד + מעבד גרפי של ."

"ככה שאתה יכול לבחור בין מעבד שנועד להריץ קוד משחק , ומריץ אותו אמפירית פי 3 יותר מהר

מהפוטנציאל של ה CELL , שאליו אם יגיעו אי פעם , למרות שלא נראה לי , וגם אז יהיה לו שליש מהכוח.

מה אתה מעדיף ? מעבד שכבר עכשיו מריץ עכשיו משחקים במהירות של 300% , או מעבד

שעוד שנה וחצי , ומאות הבטחות , אולי יגיע למהירות של 100% ???"

זהו ציטוט של אחד מגיימר שקוראים לו vo-dis 360 או בשמו הפרטי תום, שאני בטוח בכמעט 100 אחוז שאתה מכיר אותו כי נראה לי שגם אתה רשום שם.

שבת שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון ל360 יש הרבה בעיות שחלקם נוגעות לארץ

הסברתי את זה בדיונים אחרים כבר המון פעמים

(תעשה חיפוש )

ככה שבין 3 הדברים בארץ זה מה שהייתי עושה

קונה מחשב חזק אם שלט של 360 ושאני אומר מחשב חזק אני מדבר על כרטיס מסך מי 8800GTS 640 ומעלה

4 גיגה

מעבד חזק וכרטיס קול טוב

כמובן שהכל מיסביב יתאים למפרט

מפרט כזה אומנם יותר יקר מה360

אבל למחשב בארץ יש הרבה יתרונות על ה360 בין אם זה במצב המקוון בין אם זה זמינות ומחירי מקורים

בין אם אמינות חומרה במיקרה שמרכיבים טוב תמחשב הרבה יותר אמינה וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת... אני די מעדיף לקנות קונסולה כי עוד לא קניתי אף פעם קונסולה והמחשב התחיל די להימאס... מה אם הPS3? אולי אפשר ללכת עליו במקום ה360?

בנוסף, אם תוכל לענות על שאר השאלות ששאלתי פה אני אשמח. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה ה360 זה קונסולה שכרגע פונה לקהל של ארד קורים ושל שחקני מחשב

אם אתה בכל זאת רוצה אותה אני ממליץ לך לחכות לגירסה החדשה שאמורה לפתור את בעית היתחממות

הגירסה אמורה לצאת בחורף

בעניין הPS3 הוא לא בשל כרגע

לדעתי תתחיל בקטן -תיקנה PS2 ותיראה אם אתה ביכלל אוהב

אני אישית אוהב אבל לא כולם

ה360 לא יתן לך שינוי כל כך גדול מהמשחקי מחשב בימיוחד אם תיקנה תידית שלו למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במוצאי שבת יהיה לי זמן להסביר לך, אבל אני רק אומר שהסל לא מותאם לקוד משחק..

עריכה:" הסל לא פותח בכלל לשמש בקונסולות ,

אלא לתחנות הדמיה מעבדתיות של חברות תעשייתיות , ולכן לא יעיל בכלל להריץ קוד מנוע משחק ,

ועוד יותר לא יעיל בהרצת קוד גראפי , של מנוע הגרפיקה , ואלו הם אגב הסיבות שסוני לא שמה 2 מעבדי CELL

ב PS3 , וברגע האחרון שינתה למעבד אחד + מעבד גרפי של ."

"ככה שאתה יכול לבחור בין מעבד שנועד להריץ קוד משחק , ומריץ אותו אמפירית פי 3 יותר מהר

מהפוטנציאל של ה CELL , שאליו אם יגיעו אי פעם , למרות שלא נראה לי , וגם אז יהיה לו שליש מהכוח.

מה אתה מעדיף ? מעבד שכבר עכשיו מריץ עכשיו משחקים במהירות של 300% , או מעבד

שעוד שנה וחצי , ומאות הבטחות , אולי יגיע למהירות של 100% ???"

זהו ציטוט של אחד מגיימר שקוראים לו vo-dis 360 או בשמו הפרטי תום, שאני בטוח בכמעט 100 אחוז שאתה מכיר אותו כי נראה לי שגם אתה רשום שם.

שבת שלום!

גיבוב של שטויות אני לא מאמין :screwy:

מה הוא םרפסור שאתה מצטט אותו? הבאנאדם פאנבוי של ה360 הוא אוהב אותו יותר משהוא אוהב את אמא שלו די לזיין במוח מספיק יאלה איזה שטויות אני לא מאמין :kopfpatsch: הCELL מזיין את המעבד של ה360 בכל פרמטר אפשרי ולא סתם הוא יצא שנה אחרי ולא סתם סוני פיתחה אותו בישביל הסוני אז מספיק לזיין במוח אפילו אמרו שהCELL פי אלף יותר טוב מהXENON שהוא המעבד של ה360 ומעבד בעל 4 ליבות למחשב קורע לו את הצורה אז אל תביא לפה דבריחם שאתה לא בטוח ויודע לגביהם ב100% איזה שטויות יאלה אלק 300% GEARS OF WAR כבר מנצל את ה360 ב99% לPS3 יהיו מישחקים שניראים ההרבה יותר טוב והם לא מנצלים אפילו חצי ממנו למשל MASS EFFECT ל360 אין בו הרבה שינוי מגירס כי הקונסולה לא יכולה יותר והוא יהיה יותר יפה מגירס בקצת ובPS3 LAIR ניראה פי 4 יותר יפה מגירס אל תאמין לכל מה שאתה רואה אלק המעבד של ה360 חחחחח עוד מעט תגיד לי שה360 מסוגל להריץ את CRYSIS ב10% מהכוח שלו זיוני מוח אנשים כדי להגן על הקונסולה שלהם יעשו הכל חחח תום אלק הבנאדם משועבד ל360 העלוב שלו :bash:

חברה אל תאמינו אני לא אומר לכם לקנות שום קונסולה ולא אמליץ על אף אחת אבל אל תאמינו לשטויות שאנשים כותבים כאן :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה האמיתית של הCELL זה לא הכח

בכתבות שאני קראתי והרבה מהם קשורים לפיתוח

הCELL במספרים נטו יכול להגיע לבערך כפול 2 מהכח של המעבד ב360

אבל יש בעיות מאוד מאוד גדולות לנצל אותו טוב

חוץ מיזה בדברים לא פחות חשובים כמו כרטיס מסך וזכרונות המכשירים מאוד דומים

החלוקה אולי אחרת בזכרונות אבל לשניהם יש זכרון כולל של 512 מגה

והכרטיסי מסך די דומים אחד של אחד של הנווידה בערך באותה הרמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...