לגבי הכרטיס 1950XTX - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי הכרטיס 1950XTX

NETANELKOREN

Recommended Posts

נכון.

בגדול ההבדלים בין שני הכרטיסים הם:

הליבה היא אותה ליבה R580

התדרים:

XTX has 650MHz core / 1GHz GDDR4

XT has 625MHz core /900MHz GDD3

קירור:

הקירור ב XTX טוב יותר מהקירור ב XT

זהו קירור משודרג יותר ושקט יותר.

ביצועים:

שניהם מציגים ביצועים טובים במשחקים שכן עד לפני חודש אלו היו הכרטיסים הכי חזקים של ATI

באנצ'ים מפוזרים ברחבי הרשת,XTX חזק יותר במשחקים

תקרא קצת על עוד כמה הבדלים בין הכרטיסים ובעיקר עלGDDR4 :

http://www.bjorn3d.com/read_pf.php?cID=954

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקרא קצת על עוד כמה הבדלים בין הכרטיסים ובעיקר עלGDDR4 :

http://www.bjorn3d.com/read_pf.php?cID=954

זה מכוון אליי? ???

אה, שכחת עוד הבדל מהותי :) 512MB לעומת 256MB בXT.... בקיצור יש הרבה מאוד הבדלים. זה לא כמו X1900XT וXTX...... אצלהם ההבדל היה רק שהליבה והזיכרונות היו מומהרים יותר, שזה שטויות.

ה1950XTX גם עושה אוברקלוק הרבה יותר טוב מהXT בגלל הזכרונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מכוון אליי? ???

אה, שכחת עוד הבדל מהותי :) 512MB לעומת 256MB בXT.... בקיצור יש הרבה מאוד הבדלים. זה לא כמו X1900XT וXTX...... אצלהם ההבדל היה רק שהליבה והזיכרונות היו מומהרים יותר, שזה שטויות.

ה1950XTX גם עושה אוברקלוק הרבה יותר טוב מהXT בגלל הזכרונות .

יש גם XT עם 512MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הכרטיס הזה לא ממש שווה את הכסף...

אין כמעט הבדל בין XT ל XTX אבל במחיר יש הבדל משמעותי..

אז בוא נגלה לך סוד, לי ול-SIMONSIX יש את הכרטיס שהכי שווה את הכסף(1000 ש"ח) ויש לו ביצועים שלא נופלים מ-8800GTS למנהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX1950XT לעומת הX1950XTX הוא כרטיס שמתחמם כמו תנור...(וזה אמור להיות ככה... הכרטיס הזה פשוט חם!) הוא מגיע ל95-100 מעלות במאמץ ועובד על 75-80 במנוחה(!!)

על הX1950XTX אני לא יודע...

בכל מקרה... הX1950 CF שקנו אלו שקנו ב1000שקל הוא הכרטיס המשתלם ביותר שמישהו קנה כאן בזמן האחרון ואני מברך אותם על ההזדמנות שנפלה עליהם...

למזלי אני לא צריך יותר מידי להתבאס מכיוון שהכרטיס שלי נותן ביצועים של X1950XT פלוס מינוס(יותר לכיוון הפלוס.. :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CF הוא XTX כשהדבר היחיד שמפריד ביניהם זו יציאת TV

עברתי לא מעט עם הכרטיס הזה והיום טפו טפו אין טענות ,הכל עובד פיקס .

טמפ' במנוחה נמוכות .

במאמץ -לא עובר את 75 .

במשחקים אני כבר אוטומטית מגדיר על אולטרה בלי לחשוב בכלל.

OC לא ביצעתי ,אולי בעתיד (לא מרגיש צורך,הכל עובד חלק)

למי ששכח ,עד לפני חודשיים הוא היה הכרטיס הכי חזק של ATI .

זה פשוט כרטיס מצויין.

אני מאמין שהמארז שאני הולך להחליף (הזמנתי COOLERMASTER AMMO) יוריד לי עוד כמה מעלות.

זו היתה אכן הזדמנות של פעם ב... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

simonsix קיבלנו עם הכרטיס מן יציאה של שלושה RCA מה זה אומר?

לי זה נראה חיבור לטלויזיה.

זה לדעתי לכרטיס ה 1950XTX השני שישלים את הקרוספייר.

הם רומזים לך לקנות את השני גם ,לא מספיק המאסטר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם זורקים אמירות ללא כל קשר למציאות.

יש לך מושג איזה הבדל ע-נ-ק יש בין ה1950XT לבין ה1950XTX?? יש לי תחושה שלא :kopfpatsch: רק העובדה שבXTX יש GDDR4 ובXT יש GDDR3 זה הבדל עצום.

לא שווה את הכסף ? הוא כרטיס מצויין למחיר לדעתי. יש'ך את ה8800 אבל הם יקרים קצת והזולים שלהם לא עדיפים בהרבה, אישית אני מעדיף כרטיס שהוא מצויין בDX9 מאשר כרטיס שהוא סבבה בDX09 וסביר מינוס בDX10 [הזולים של ה8000], מה גם שאני לא אוהב לקנות דור ראשון.......... בד"כ הם מוכיחים את עצמם בטווח הארוך ככישלון X: מצד שני אני לא נביא.

איקוגניטו - תקרא דף קודם, הקירור של הX1950XTX מבוסס על הIceQ3 של HIS שזה הרבה הרבה יותר טוב מהקירור הרגיל של ATI.

תקרא ביתר עיון, דיברתי על X1950XT ולא X1950XTX, שקראתי כבר כמה חודשים שיש לו הרבה יותר איכותי (כי אז ההפרש היה אפילו יותר משמעותי, כמובן גולת הכותרת של ATI..)

אז אני חוזר לשאלתי...יש איזה שהוא הבדל בגוף הקירור של X1950XT לעומת ה-X1900XT ? משום שהיה לי X1950XT שמכרתי (אפילו לא השתמשתי בסוף..), והקירור היה לא איכותי במיוחד ממה שאני זוכר (של Shappire).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אינקוגניטו אני חושב שאין הבדל, הם נראים לי אותו דבר ובתור בעלים לשעבר של X1900XT אני לא מצליח לזהות הבדל משמעותי בין הקירור של הXT לשל ה1900XT.......

בכל מקרה לשאלתי הקודמת!!! מישהו פה אמר שהוא קנה את הX1950XTX ב1000 ש"ח, ?!?!?!?! זו השאלה... מז"א 1000 ש"ח הכרטיס עולה הרבה יותר! לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...