לגבי הכרטיס 1950XTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי הכרטיס 1950XTX

NETANELKOREN

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-X1900XT שלי

גם שמעתי ברחבי הרשת שהקירורי סטוק של ATI הם רועשים יחסית

היה לי X1900XT, אי אפשר להשוות ביניהם, הX1950XTX שקט יותר בהרבה, הוא גם מבוסס על הICEQ3 של HIS שזה בכלל לא רע :) . בעוד שהמאוורר של הX1900XT הוא פרי תכנונה של ATI, ולצערם הוא רועש מאוד..... ולשמחתנו הX1950XTX שקט יותר :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שהוא מבוסס על הקירור של ICEQ3 ?

בתוך משחקים כשהטמפרטורה עולה על 70 מעלות המהירות משתנה ואז מתחילים לשמוע אותו עובד (לא מפריע בכלל עם הווליום שאני משחק :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GOOGLE[/color ]

is your friend :)

לגבי הטמפ', קודם כל זה 90 מעלות לא 70, חוצמזה שהרעש בX1900XT ב90 מעלות גבוהה הרבה יותר מהרעש של הX1950, כמו שאמרתי......... וגם הסברתי למה, והX1950XTX קר יותר מהX1900XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם זורקים אמירות ללא כל קשר למציאות.

יש לך מושג איזה הבדל ע-נ-ק יש בין ה1950XT לבין ה1950XTX?? יש לי תחושה שלא :kopfpatsch: רק העובדה שבXTX יש GDDR4 ובXT יש GDDR3 זה הבדל עצום.

לא שווה את הכסף ? הוא כרטיס מצויין למחיר לדעתי. יש'ך את ה8800 אבל הם יקרים קצת והזולים שלהם לא עדיפים בהרבה, אישית אני מעדיף כרטיס שהוא מצויין בDX9 מאשר כרטיס שהוא סבבה בDX09 וסביר מינוס בDX10 [הזולים של ה8000], מה גם שאני לא אוהב לקנות דור ראשון.......... בד"כ הם מוכיחים את עצמם בטווח הארוך ככישלון X: מצד שני אני לא נביא.

איקוגניטו - תקרא דף קודם, הקירור של הX1950XTX מבוסס על הIceQ3 של HIS שזה הרבה הרבה יותר טוב מהקירור הרגיל של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...