עדכון קריטי למעבדי C2D, מישהו יכול לשפוך קצת אור? - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון קריטי למעבדי C2D, מישהו יכול לשפוך קצת אור?

Neo810

Recommended Posts

הבעיה במכשירים.

נו יופי עכשיו כל בעיה יאישימו את .

נראה לי העכבר הקודם שלי לא היה נח רק בגלל .

טוב חלאס עם השטויות אף מכם לא הרגיש אותה.

וזה שניתק את הדיסק הקשיח שכאשר משך את המאורר אתה גרמת לכשל של המערכת כי ניתקת את הדיסק הקשיח וזה לא היה קשור למעבד, תגיד תודה שהדיסק הקשיח עוד עובד ולא עשית נזק.

עובדה, שהעכבר והמיקלדת במחשב אחר עובדים לי כמו שצריך, ושאני מחבר למחשב הזה, יורד לי ה-FPS מ-100 ל-30 וזה חוזר שוב ושוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עובדה, שהעכבר והמיקלדת במחשב אחר עובדים לי כמו שצריך, ושאני מחבר למחשב הזה, יורד לי ה-FPS מ-100 ל-30 וזה חוזר שוב ושוב על זה.

וכשאני מדליק את הרמקולים של המחשב הFPS יורד מ120 ל10 אני בטוח שזה בגלל הרמקולים.... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם לי יש בעיה, עם חיבורים אלחוטיים למחשב, עם זה מיקלדת אלחוטית או עכבר , המחשב פשוט ניתקע ואחרי שנייה ממשיך לעבוד רגיל וזה חוזר אותה הפעילה שוב ושוב, יש מצב שזו בעיה במעבד.

נסית אחר? ::)

נסית לקחת את זה למעבדה ולממש אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ניסו לוח אם חדש ועדיין הבעיה ישנה, כאילו המעבד חושב 100 אחוז ויורד ל-0 וזה חוזר על עצמו שאני שם עכבר ומיקלדת אלחוטיים וליפעמים הם מיתכבים לשנייה ונידלקים וזה לא יודע קיצר אני עובד עכשיו על העכבר לא ואין בעיה.

לא יודע משהו מוזר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תפסיקו להתנהג כמו ילדים קטנים, ותתחילו להבין שהעניין הזה ממש לא מצחיק! במיוחד למי שעובד על תוכנות מקצועיות וחישובים מדוייקים.

מעבד טוב זה לא רק ביצועים ואוברקלוק, מעבד טוב זה מעבד אמין! מהיר ביחס לתקציב של המשתמש.

*הינה הרשימה השחורה של אינטל, אני אישית היום לא ממליץ יותר לאף אחד על מעבדי C2D, עדיף קצת להתפשר בביצועים ולהנות ממערכת אמינה ויציבה.

http://www.geek.com/images/geeknews/2006Jan/core_duo_errata__2006_01_21__full.gif

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הגעת למסקנה שב- זה לא ככה ?

מבט זריז ב-Eratta של מגלה שיש בסדרת K8 לא פחות מ-169 באגים.

כמו-כן,

באופטרון התגלה באג קריטי ב-2006 שחייב את לעשות recall.

ב-2004 התגלה באג קריטי באופטרון שחייב הוצאת Update.

תסתכל בהודעה הקודמת שלי (אחרונה בעמוד 8 ), יש שם לינקים.

אה, מסתבר שבדיוק אותו דבר קרה גם לחברה הנערצת עליך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות אפשר לכתוב בת'רד אחד. ופה אמורים להיות אנשים שמבינים.

כמו שנמסיס כתב - אין שום דבר יוצא דופן בעידכון הזה או ב ERRATA (שהוא ממש לא מסמך סודי)

לכל מעבד, גם של אינטל וגם של AMD יש ERATTA, ולפעמים לחברה גם יש דרך לעקוף או לתקן את הבעיה ואז מוציאים patch

99% מהבעיות האלה לא יורגשו ע"י 99% מהלקוחות גם אם יחפשו אותם. בחלק גדול מהמקרים זה בעיות תאורטיות, שאף לקוח לא גילה או הושפע מהם, אבל רוצים לכסות את התחת מבחינה משפטית

אם היתה בעיה שבאמת משפיעה, אפילו על 5% מהלקוחות, כנראה אחרי שנה שמליוני לקחות כבר עובדים אם הC2D בכל מערכת הפעלה אפשרית, אז כנראה היו שומעים על זה בפורומים ברשת מאנשים שמתלוננים על בעיות.

דברי אמת... אפילו הרבה יותר מ-99%. על 1% היו מחזירים את המעבדים. אבל מדובר פה בתופעות כ"כ זניחות שהם באמת לא משפיעים כנראה על שום דבר.

רק לצטט את תגובתו של לינוס טרובלדס (מי שפיתח את לינוקס - והבחור גם לא אוהד אינטל באופן ככלי) על ה ERRATA הזאת:

>How significant were the TLB handling changes?

I'd say: "Totally insignificant".

The biggest problem is that Intel should just have

documented the TLB behavior better. The Core 2 changes

are kind of gray area, and the old documentation simply

didn't talk about the higher-level page table structures

and the caching rules for them.

So that part is just a good clarification, and while it

could be called a "bug" just because older CPU's didn't

do that caching, I don't think it's an errata per se.

Of course, if you depended on it not happening (and a

lot of people did), it's painful. But it really does make

the architecture definition better and clearer.

(I don't think Linux needed any software changes at all for

the TLB semantics clarification, although that was largely

just due to luck - we had mis-used the TLB earlier, and

fixing that software bug we rewrote the page table handling

to be more robust, which means that the spec update from

Intel didn't affect us at all, afaik).

>In general, do Core2 chips seem to be more or less buggy

>than previous iterations? Are errata par for the course

>as we approach billion-transistor commodity MPUs?

Pretty much all CPU's have always had errata, and the

commodity CPU's usually have much fewer of them than the

boutique ones.

So this has nothing to do with billion-transistor MPU's,

or about commodity. CPU's always have bugs. And embedded

(or vendor-specific) CPU's tend to actually have more of

them, since they are often easier to work around by just

saying "don't do that, then".

So Intel and AMD actually tend to fix the bugs a lot more

aggressively than you'd see for some single-vendor thing,

simply because they don't control the stack the way other

architectures generally do.

I'd expect other CPU's to generally have more errata

than most commodity x86 chips.

Linus

לדיון המקורי ב realworldtech על זה (שמשתתפים בו מהנדסי חומרה ומתכנתים - בין השאר של מערכות הפעלה) שקובע שמדובר בדברים שוליים שמנסים לנפח וקיימים בכל מעבד - http://www.realworldtech.com/forums/index.cfm?action=detail&id=80552&threadid=80534&roomid=2

אורי... לך שן על האף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תלוי בחברה בכלל.

מי שמכיר אפילו קצת את נושא ההנדסה (ואני מדבר על היי טק, שם הזמן לשוק הוא קריטי) יודע שיש -ה-מ-ו-ן- באגים למערכות, זה מחוייב המציאות. בדיוק בגלל זה יש QA. ובסופו של דבר, לא כל הבאגים מתוקנים, כי ממהרים להוציא את המוצר (וגם כי סביר להניח שלא כל הבאגים אותרו, אם כי במקרה של חומרה יחסית קל יותר לאתר חריגה מהספסיפיקציה).

בכל חברה שהיא, בכל מוצר שהוא, יהיו באגים.

השאלה כמה זה מפריע למשתמשים. ובמקרה של המעבדים של היום, לא ידוע לי שזה הפריע למישהו מתישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו חברה אני לא מבין מה הפאניקה?! אז יש באג. אז מה? מעבדי C2D יצאו לפני המון זמן כבר ומאות אנשים עובדים אם המעבדים האלה וגם לפי הערכתי חצי מהפורום פה. ולא היו לכם בעיות נראות לעין שגרמו לתקלות שפשוט אין... אז מה אתם רבים? על מה אתם רבים? :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

לכל חברה יש פאשלה בגלל זה לפני שחברה מוציאה מוצר גמור לשוק המוצר עובד בדיקות והוא עובד גירסאות... עד שיצא משהו שהוא יציב וכמה שפחות באגים... וזה מה שיצא... אז במבקרה לא גילו באג נוסף שמה שאומרים שהוא כזה קריטי. אז עכשיו מצאו, יצא עידכון, תעדכנו ויאללה תמשיכו לשחק וגלוש ופשוט להנות מהקניה שלכם. :smile1:

אגב חברה מה שקורה למניית לא אמור להצחיק אף אחד! זה אמור להיות עצוב... אם החברה מתרסקת אנחנו הולכים לאכול אותה בגדול!

1.מחירים גבוהים בהרבה, הרבה יותר מה שיש היום

2.התקדמות טכנולוגית תחזור לזחילה...

לכל הפאן בויז או יש כאלה של אינטל שמתים שחברת תפסיד, תגידו לי חברה אם אתם פאנ בויז זאת אומרת שאינטל תחלק לכם מעבדים מתנה ותגיד וואו יופי יופי תמשיכו לרדת על וכו... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הפאן בויז או יש כאלה של אינטל שמתים שחברת תפסיד, תגידו לי חברה אם אתם פאנ בויז זאת אומרת שאינטל תחלק לכם מעבדים מתנה ותגיד וואו יופי יופי תמשיכו לרדת על וכו... :s07:

לא ראיתי פה יותר מידי שקיוו שAMD תפסיד או תעלם, כל מי שכותב "נגדם" כותב שלצערו הם עושים יותר מדי פאשלות. וביחוד בשרשור הזה - הזכריו את רק כדוגמא שEAATA ובאגים יש לכולם.

וד"א - כן - מחלקת , לפחות אני קיבלתי אחד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיניין הוא שאן תיקונים לבאג בלינקוס ובדוס וגם ב OSX שהיום כבר רצה על מעבדי אינטל ואים הבאג הזה היה כל כך קטן אינטל ומיקרוסופט לא היו מוצאים תיקון. אינטל כניראה צופים גל של מישתמשי לינוקס שאין להם פיתרון ובכלל בכלל ציוד שנימכר לביצוע עיבוד ויש בו דפקט זכות הצרכן לידרוש החזרת וזיכוי ולא פיתרון ברמת הטיוח.. שכרגע עובד רק בחלונות XP מה למשל יעשו הקונים שרוצים להתקין OSX ב שלהם או לינקוס..

מי שאן לא מערכת הפעלה חוקית או שאינו מחובר לאינטרנט לא יוכל לקבל את העידכון דרך UPDATE וזה מאוד מואוד בעייתי להרבה אנשים.

אינטל בבעיה רצינית מאוד והעכבר עוד יוליד הר או שההר יוליד עכבר וכל העיניין עוד יתגלה בעתיד....אני מניח שייש משהוא יסודי דפוק במעבד הזה אחרת לא היו מיתיחסים לבאג.

כרגע כדי לא לקחת סיכון יש רק אופציה אחת AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיניין הוא שאן תיקונים לבאג בלינקוס ובדוס וגם ב MAC OSX שהיום כבר רצה על מעבדי אינטל ואים הבאג הזה היה כל כך קטן אינטל ומיקרוסופט לא היו מוצאים תיקון. אינטל כניראה צופים גל של מישתמשי לינוקס שאין להם פיתרון ובכלל בכלל ציוד שנימכר לביצוע עיבוד ויש בו דפקט זכות הצרכן לידרוש החזרת וזיכוי ולא פיתרון ברמת הטיוח.. שכרגע עובד רק בחלונות XP מה למשל יעשו הקונים שרוצים להתקין MAC OSX ב PC שלהם או לינקוס..

אינטל בבעיה רצינית מאוד והעכבר עוד יוליד הר או שההר יוליד עכבר וכל העיניין עוד יתגלה בעתיד....אני מניח שייש משהוא יסודי דפוק במעבד הזה אחרת לא היו מיתיחסים לבאג.

כרגע כדי לא לקחת סיכון יש רק אופציה אחת AMD

בחור - צא מהפניקה - הממציא והמפתח הראשי של לינוקס בעצמו אמר שהבאג הזה הוא שולי לחלוטין ולא ישפיע כלל על ההתנהגות של מערכת ההפעלה - ודברים כאלה קיימים בכל מעבד בשוק - וה C2D הוא לא שונה מהם... זה כתוב כמה הודעות מעליך.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=269969.msg2387925#msg2387925

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...