עדכון קריטי למעבדי C2D, מישהו יכול לשפוך קצת אור? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון קריטי למעבדי C2D, מישהו יכול לשפוך קצת אור?

Neo810

Recommended Posts

אני יודע שזה ת'כלס עדכון של הווינדוס, אבל בגלל שזה מדווח כבעיה במעבדים, אני חושב שזה הפורום הראוי.

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=40567

http://support.microsoft.com/?kbid=936357

מישהו מהמומחים יכול להסביר קצת? מה עם שאר המעבדים שאין להם תזכורת?

4300, 4400, 6320, 6420 וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לכול סידרה E4XXX ולכול סידרה E6XXX כלומר כולל את כול המעבדים חוץ מהחדשים שהם סידרה E2XXX זה כולל גם מרובעי ליבות למיניהם...

לא הבנתי מה זה כי אין לי כוח וזמן לקרוא על הבוקר אבל אשמח לתשובה חד משמעית ממישהו מהמומחים פה כדי שאני ושאר האנשים נדע אם להוריד את העידכון או לא...תודה רבה מראש והמשך יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסך הכל עידכון שכאילו מראה שאתם משתמשים באינטל והם אמינים משהו כזה

A microcode reliability update is available that improves the reliability of systems that use processors

זה לפי מה שאני הבנתי מהמשפט הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסך הכל עידכון שכאילו מראה שאתם משתמשים באינטל והם אמינים משהו כזה

A microcode reliability update is available that improves the reliability of systems that use processors

זה לפי מה שאני הבנתי מהמשפט הזה

זה ממש לא כתוב שם.

כתוב שהעדכון משפר את היציבות של מערכות המשתמשות במעבדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה אני מקבל הודעת שגיאה בתקנה?

אני בוחר את מערכת ההפעלה שלי, Win 32Bit, ומוריד ואחרי זה בהתקנה עצמה זה מציג לי הודעת שגיאה.

זה קורה לעוד מישהו?

עידכון:

התקנתי, משום מה המחשב ניראה לי שהמחשב עובד יותר מהר אבל יכול להיות שזה רק אני, חוץ מי זה אני לא רואה שום שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר למה הדבר הזה גורם?

זה לא דבר אחד, לפי המסמך שבאתר שמישהו קישר יש 105 באגים שהתגלו במעבדים. (נראה לי שהמסמך הזה לא היה אמור להגיע לרשת?)

הבעיות שם הן בעיות שיהיה קשה להבין למישהו בלי הכרה טובה של מחשבים (ובפרט של עדכנית של מעבדי Intel).

נשמע קצת מפחיד באמת לדעת שיש כל כך הרבה באגים במעבד, שזה לא משהו שאפשר לפתור כמו באגים בתוכנה. אני לא יודע עד כמה קיום באגים כאלה נפוץ במעבדים אחרים או האם כמות הבעיות הנ"ל היא חריגה במיוחד.

רוב הבעיות שם הן נדירות, ובכל זאת יכולות לקרות ויכולות אפילו להיות מנוצלות ע"י שמכירים אותן.

בניגוד למה ש -Alpha Cygni לא הייתי אומר "תתקינו ונגמר הסיפור" כי יש שם הרבה באגים שלא ניתן לפתור (מערכת ההפעלה לא יכולה לפתור את הבאגים עצמם אלא בסה"כ לנסות לעשות walkarounds בשביל חלקם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...