כמה שאלות על HL - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על HL

davidcohen

Recommended Posts

אם אתה משחק HL אז עדיף לך כבר לשחק hl source. זה לא שזה שיפור ענקי אבל למה לא לשחק במשהו שיותר יפה? אין שום הבדל בין השניים (המקורי והפורט לסורס) משום בחינה אחרת חוץ מהגרפיקה.

וBlack Mesa זה מוד שמפותח כבר שנים. אני זוכר איך שקניתי עוד HL2 ב2004 ראיתי אותם מתחילים לעבוד על המוד.

ואני פשוט אוהב אנשים שאומרים שגרפיקה זה לא הכל. שמע, אתה אוהב לשחק משחקים דו מימדיים עם רזולוציה פיקסל על פיקסל (עם משחקיות מדהימה, כמובן)- אז בבקשה. אבל רוב האנשים יפיגו הרבה יותר הנאה ממשחק שנראה נהדר, אפילו שהגיימפליי לא בדיוק הדבר המדהים ביותר בו. ואם תחשוב אפילו על HL, אז הסיבה העיקרית שהמשחק הצליח כל כך זה בגלל האווירה שהוא מייצר עבור השחקנים. הגרפיקה של המשחק אחראית לחלק גדול מזה. כי אם נסתכל על HL, אז בתכלס זה בסך הכל משחק יריות שאתה רץ ויורה בחייזרים\חיילים. הקטע בHL שהוא מצליח להכניס את השחקנים לתוך העולם, ולגרום להם להתלהב מכל החייזרים והחיילים שבהם הם יורים.

אנשים שאומרים שגרפיקה זה לא הכל, זה אותו סוג האנשים שאומרים שיופי זה לא הכל, ושהכי חשוב הוא האופי. אתה לא יכול להפריד בין שני הדברים, כי בשביל לקבל תוצר טוב, אתה צריך לדעת לאזן בין הדברים.

נ.ב. - מישו פה שיחק בcinematic mod 4.0?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מיוחד במוד הזה?

ראיתי , אבל מה לגבי המשחק? יש בו שלבים חדשים?

לאיזה מוד אתה מתכוון? cinematic mod? אם כן, אז זה פשוט HL2 וEP1 עם טקסטורות חדשות ויותר יפות (high resolution textures). אתה צריך מחשב די חיה בשביל להריץ את זה כי הם דחפו למוד הזה טקסטורות די מטורפות, וגם המוד עצמו שוקל יותר מ3GB.

עריכה: שכחתי לציין שהם גם הוסיפו מוסיקה בכמה קטעים שונים של המשחק בשביל לתת למשחק יותר תחושה "הוליוודית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות אבל הם צודקים, אחרי ששיחקת בגרפיקה של מנוע Source יהיה קשה מאוד לחזור למשחק מ-1998.

מה שכן, קבוצה של מודרים עובדים כבר די הרבה זמן על מוד בשם Black Mesa.

המוד הזה הוא בעצם המשחק Half-Life 1 בשימוש של מנוע Source, עם טקסטורות חדשות, חדשה ומודלים משופרים של הדמויות.

אופציה נוספת שתהיה במוד- היא לשחק במצב Co-Operative, כלומר לעבור את המשחק עם חבר ביחד (שישחק במחשב אחר כמובן).

הסוף לעבודה האדירה הזאת כרגע לא נראה באופק, אבל אני ממשיך לעקוב אחרי ההתקדמות שלהם.

יש לי 3 שאלות על המוד הזה:

1) הגרפיקה תיהיה כמו של hl2 או לא ?

2) זה יהיה בדיוק אותו HL1 (כאילו אותם שלבים) אבל יראה בדיוק כמו HL2 מכל הבחינות ?

3) באיזה תאריך המוד יוצא ? ואם עדיין אין תאריך אז איזה חודש בערך ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לא, הגרפיקה לא תהיה כמו של HL2, אמנם היא תשתמש במנוע Source של HL2, כך שכל מה שקשור לאפקטים שלו יהיה קיים במוד. כמובן שיש עבודה ענקית להכנת טקסטורות חדשות ברמה גבוהה. אתה יכול לראות בעצמך חלק מהעבודה בגלריה.

2) כן, מבחינת השלבים והעלילה זה יהיה HL1 המקורי, פשוט עם גרפיקה מחודשת, חדשה וסאונד חדש (לאחרונה הודיעו על עוד חברי צוות שנוספו כדי לתרום קולות כדי להחיות את המשחק. הפעם לא יהיה מצב שלכל הדוקטורים יהיה את אותו קול...).

3) עדיין אין תאריך שחרור ואפילו לא רומזים על תקופת שחרור (אלא אם כן פספסתי את זה). הדיעה האישית שלי היא שיש להם עבודה של לפחות עוד חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח...להסתכל על התמונות הללו עושה לי חשק לחזור לשחק במשחק הראשון. ;D

ראיתי באחת התמונות שאת הדוקטור שינו קצת ,הוא היה רזה יותר אם אני זוכר נכון

איזה משחק זה היה :yelclap::o MASTER- GAME

אפשר להוריד שם קטע -טיזר

http://www.blackmesasource.com/downloads.html

מקווה שישוחרר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...