הצעה לבדיקת מהירות P2P (לבדיקת מנהלי הפורום) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה לבדיקת מהירות P2P (לבדיקת מנהלי הפורום)

QttP

Recommended Posts

בזמן האחרון יש הרבה תלונות על קצבים ירודים בתכנות שיתוף.

המסקנה המתבקשת זה עתה היא שכמעט כל הספקים (למעט 014) נוטים להגביל תעבורת P2P למשתמשים מסוימים, או בשעות מסוימות.

אני לא מדבר על פורטים סגורים, אלא תופעה שבה הכל פתוח ואמור לעבוד, ובכל זאת למרות שיש המון מקורות לקבצים, ההורדה בקצב איטי.

אחת הבעיות באבחון של תופעה כזו היא שהמהירות שאתה מקבל ב-P2P תלויה בהמון גורמים, במיוחד בקבצים שאתה באמת מוריד. לכן קשה לתת אבחון טוב ולזהות האם יש בעיה או שנפילת הקצב היא בתחום הנורמליות.

אני מציע את הבדיקה הבאה:

1. אני ארשום כאן מספר לינקים לקבצים ב-ED2K שאפשר להוריד בכל EMULE. מדובר בקבצים עם מקורות רבים, בגודל כולל של כ-4GB.

2. כל מי שרוצה להתנדב לבדיקה, ולא משתמש ב-EMULE שלו כרגע, יפעיל את התוכנה ויתחיל להוריד את הקבצים הנ"ל.

3. לאחר שעה או מספר שעות, שידווח על המהירות הממוצעת שלו (כמו שהיא מופיעה בדף הסטטיסטיקה של EMULE.)

4. כמו כן, כל מי שמדווח צריך למסור את הפרטים הבאים: ספק האינטרנט, החבילה (מהירות הורדה בעיקר), ספק התשתית (עבור כבלים - חיבור עם חייגן או ללא חייגן), גרסת ה-EMULE.

בשאיפה, כך נוכל לאסוף דגימות מספקים שונים ואנשים שונים, ולראות מי סובל מהגבלות ומי לא.

כל מה שאני צריך הוא אישור ממנהלי הפורום לרשום מספר לינקים לקבצים של ED2K (אני יודע שזה לא חוקי, אבל זה רק למטרות הבדיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון יש הרבה תלונות על קצבים ירודים בתכנות שיתוף.

המסקנה המתבקשת זה עתה היא שכמעט כל הספקים (למעט 014) נוטים להגביל תעבורת P2P למשתמשים מסוימים, או בשעות מסוימות.

אני לא מדבר על פורטים סגורים, אלא תופעה שבה הכל פתוח ואמור לעבוד, ובכל זאת למרות שיש המון מקורות לקבצים, ההורדה בקצב איטי.

אחת הבעיות באבחון של תופעה כזו היא שהמהירות שאתה מקבל ב-P2P תלויה בהמון גורמים, במיוחד בקבצים שאתה באמת מוריד. לכן קשה לתת אבחון טוב ולזהות האם יש בעיה או שנפילת הקצב היא בתחום הנורמליות.

אני מציע את הבדיקה הבאה:

1. אני ארשום כאן מספר לינקים לקבצים ב-ED2K שאפשר להוריד בכל EMULE. מדובר בקבצים עם מקורות רבים, בגודל כולל של כ-4GB.

2. כל מי שרוצה להתנדב לבדיקה, ולא משתמש ב-EMULE שלו כרגע, יפעיל את התוכנה ויתחיל להוריד את הקבצים הנ"ל.

3. לאחר שעה או מספר שעות, שידווח על המהירות הממוצעת שלו (כמו שהיא מופיעה בדף הסטטיסטיקה של EMULE.)

4. כמו כן, כל מי שמדווח צריך למסור את הפרטים הבאים: ספק האינטרנט, החבילה (מהירות הורדה בעיקר), ספק התשתית (עבור כבלים - חיבור עם חייגן או ללא חייגן), גרסת ה-EMULE.

בשאיפה, כך נוכל לאסוף דגימות מספקים שונים ואנשים שונים, ולראות מי סובל מהגבלות ומי לא.

כל מה שאני צריך הוא אישור ממנהלי הפורום לרשום מספר לינקים לקבצים של ED2K (אני יודע שזה לא חוקי, אבל זה רק למטרות הבדיקה).

טיפה תיקונים להצעה (אם אתה באמת רוצה להעביר אותה):

1. רק קבצים חוקיים ולא חסר.

2.כל מי שבודק ידאג לסגור כל תוכנה אחרת שתשפיע על רוחב הפס.

3. בהגדרות מפעילים את הסטטיסטיקה.

4. חובה חובה חובה - שרת ופינג.

אתה צריך לזכור שזה לא מייצג שום מדגם כללי אלה רק תוצאות של כמה אנשים שהעלו לפה את הבדיקה.

המון המון תלוי בזמן הורדת הקובץ ורצוי לציין זאת...

לא רק אימיול צריך לבדוק.

עכשיו אני חושב על זה יש לי המון דברים עוד להוסיף ולתקן, אך זה באמת בזבוז זמן כל הסיפור הזה לפי דעתי מצטער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף BT, ועם הפרטים הבאים:

*פורט שבשימוש

*זמן ותאריך

*מספר Seeds

*לינק למיקום מדוייק

*הגדרות מיוחדות ששונו בתוכנה (אם קיימות)

*הגבלות כלשהן שקבעתם

*חבילת , ספק ותשתית

זהו נראה לי.

אם רוצים להיות ממש Pro's אפשר להכנס גם לקטע של תוכנה (אנטי , פיירוול וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם נפלתם על הראש (סליחה ובלי להעליב כן...)

אתם יודעים כמה זמן יהיה לאסופ את כל הנתונים הללו...????? ועוד בסוף נגיד להכניס את זה את הכל לתוכנת עיבוד כמו ASPSS ??? לא יודע נשמע מאוד הזוי ומפרח...

אבל פה בפורום אפילו אני יודע שהשמים הם הגבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הכוונה הייתה, כמו שאמרת, לא לקבל מדגם מייצג, אלא פשוט לאסוף קצת מידע. SPSS זה טירוף.

בשביל זה, כמו שעמית אומר, צריך כמה קבצים עם הרבה מקורות. קבצים חוקיים - בסדר, השאלה אם יש קבצים חוקיים עם המון מקורות.

יכול להיות ש-OMRI צודק ועדיף BT. בשביל זה צריך פשוט כמה לינקים לטורנטים. שוב - מי מכיר טורנטים חוקיים עם המון מקורות?

אבל אולי רמת הארגון הדרושה כדי להעביר דבר כזה היא מעל למה שאפשר לצפות מפורום. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, זאת התגובה שלי לנושא :

אני מבין למה חלק מכם חושב שזה רעיון טוב להרים כזה דבר

ואני בהחלט מברך על כל יוזמה שיכולה לתרום לקהילה שאתם יכולים לחשוב עליה, ותמיד אפשר לבוא ולהציע הצעות

בין אם זה בדיון , או בפניה בפרטי לצורך העניין.

(אם מדובר על תוכן ודרך התנהלות האתר ומערכת הפורומים - מומלץ ורצוי לעשות את זה בפרטי קודם מול אחד מהמנהלים)

עכשיו, הרעיון הזה לא ייצא לפועל בעתיד הקרוב, לפחות לא תחת ידי מנהלי הפורום הזה מסיבות שונות.

בעתיד הרחוק, מתוכנן דיון בדיקות מהירות ופינגים מסודר, אולי נריץ את זה לבד, אולי בשיתוף פעולה עם עוד אתר מסויים.

ואולי (לא נראה לי, אבל אולי) גם הנושא של P2P ייכנס לשם.

בכל מקרה, לבינתיים זה לא יקרה.

אבל העובדה שזה לא ייצא כרגע לפועל בצורה רשמית, לא אומרת שאתם לא יכולים לעשות את זה לבד.

אתם כמובן רשאים לפתוח דיון כזה ולנהל אותו בעצמכם,

תחת כל כללי וחוקי הפורום, ובלי שום תוכן לא חוקי. (לינקים להורדות לא חוקיות וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kidney_StonE - תודה על התגובה.

אם כן, ניסוי כלל-פורומי יצטרך לחכות לזמנים טובים יותר.

אם בכל זאת יש מישהו שמעוניין לבצע את ניסוי ה-EMULE ומוכן להקדיש מספר שעות בלעדית לתת ל-EMULE לרוץ, שיפנה אליי בהודעה פרטית וירשום את:

ספק האינטרנט

התשתית

מהירות החבילה

גרסת ה-EMULE

אני אמסור את כל הפרטים הרלוונטיים, ואת ההגדרות הדרושות לתוכנה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 האטה לי את הביטורנט לפני כמה שבועות וזה היה בלתי נסבל ועכשיו זה בסדר, מוריד על מקסימום

אבל האימיול תמיד מוגבל ! מגיע ל 100KB במקרה הטוב ונדיר במקרה הרגיל זה 50 - 60

יש לי רוחב פס 1.5/512 ככה שאני חושב שביטורנט זה לא האופציה הכי טובה לניסוי מהירויות

בכל מקרה אני מחכה בקוצר רוח לחודש הבא לעבור ל014 אני מחוייב עד 9.7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...