למען צריבת סרטי HD-DvD וצפייתם בטלוויזיה מה אני צריך?? (משהו מיוחד?) - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למען צריבת סרטי HD-DvD וצפייתם בטלוויזיה מה אני צריך?? (משהו מיוחד?)

o07

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אה? למה שהוא יתמודד יותר טוב? נראה לי שהוא אפילו יתמודד פחות טוב עם מחשבים ישנים כי לא ידועה לי תוכנה כמו CoreAVC שלפי מה שואמרים מקלה על העומס

אם יש לך כרטיס מסך עם תמיכה בH264 והוא של NVIDIA אז יש מצב די טוב שזה יעבוד כמו שצריך, אם זה של - קודם תנסה להתקין את הדריברים, אחרי זה תלך לראות סרט :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה היא ש-CoreAVC פשוט עובד יותר טוב מקודקים אחרים בפיענוח של HD ועזבו לרגע את האצת פיענוח החומרה. כמו שאמרתי במחשב של אח שלי זה עזר המון, אמנם הפלייבק עדין לא חלק אבל בהתחשב שלפני זה זה רץ על משהו כמו 3 פריימים בשניה זה שיפור ענק. אצלי במחשב זה נתן שיפור בניגון של 1080p.

בכל מקרה - למי שיש מחשב חזק ו/או כ"מ עם האצת פיענוח ומצליח להריץ HD כמו שצריך עם ffdshow אז עדיף שישאר אתו, זה ידוע שמבחינת איכות נטו הוא קצת יותר טוב. מי שמתקשה - שיעבור ל-CoreAVC. לינקים אני לא יכול לתת לכם מסיבה ברורה, אבל אני לא מניח שזה מה שיעצור כאן אנשים מלהשיג את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^ אתה יכול לצייין באיזה מחשבים ניסתה ?

כבר אמרתי.

ניסיתי במחשב של אח שלי, 1.7 באוברקלוק קל ל-1.85: פרקים של סדרות ב-720P רצים כמעט לגמרי חלק, פחות (הם יותר כבדים) ועל 1080I/P עדין אין מה לדבר.

המחשב שלי, 4 2.66 באוברלוק ל-2.9: מריץ 720P חלק בכל מקרה גם עם ffdshow וללא האוברקלוק, 1080P רץ כמעט חלק וזה לעומת ffdshow שאתו הסרטים ממש מקרטעים.

מחשב של חבר, את'לון 2600+: 720P חלק לגמרי עם CoreAVC, עם ffdshow מקרטע.

גם חיפוש קצר בגוגל על הקודק הזה יגלה לך הרבה תגובות כאלה. בכל הנוגע לפלייבק על מחשבים ישנים זה עושה ממש ניסים, אבל מי שזה עובד לו טוב ffdshow שפשוט ישאר אתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו תוכנה הייתם ממליצים לי להשתמש בעת הפעלת הסרט ? איזו סדרה של כרטיסי מסך מסוג תוכל להריץ חלק סרט של Hd-tv וגם bluray 1080p ? - תוכל לתת הסבר על התוכנה CoreAVC ואם אפשר גם קישור אני יודה לך .

תודה רבה לכם . :yelclap:

ממה שאני זוכר כול כרטיס מסדרת 6600 ומעלה מסוגל,אני עם שלי מריץ חלק.

לגבי תוכנה יש את :

VLC,POWER ,BSPLAYER ,WINDVD .

אני מריץ 1080P עם או BSPLAYER בצורה מצוינת.

לגבי הקודוק תריץ בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...