למען צריבת סרטי HD-DvD וצפייתם בטלוויזיה מה אני צריך?? (משהו מיוחד?) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למען צריבת סרטי HD-DvD וצפייתם בטלוויזיה מה אני צריך?? (משהו מיוחד?)

o07

Recommended Posts

יש לי כמה סרטים באיכות HD-, ובכוונתי לצרוב אותם ולצפות בהם בטלוויזיה.

האם אני צריך צורב מיוחד או מיוחד שיוחבר לטלויזיה?

אני ישמח למדריכים או למאמרים בנושא גם. ;)

נגיד עם סרט של מקסימום 7 ג'יגה, אני יוכל לצרוב רגיל ולראות על דיוידי רגיל בטלויזיה?

תודה על העזרה. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני מעוניין לשאול האם לחבר את המחשב לטלוויזיה בעזרת dvi- וזה מספיק ? עם איזה תוכנה מומלץ להשתמש ואיך שמים תרגום לסרטים ? יש אפשרות לשים אותו שם לשניהם וזה יפעל אוטומטי ?

תודה רבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הראשונה דורשת מחשב ברמת עיבוד מסוימת???

יעני מעבד חזק? :nixweiss:

כן, אלא אם כן אתה קונה כרטיס מסך שיכול לעשות את העבודה.

תצפה לHD2400 של ATI שיוכל לפרוס גם H264 וגם VC-1.

סדרות ה-8400\8500\8600 יכולות לפרוס H264, בחומרה, אך דורשות .

אם אתה לא מתכוון לקנות כ.מסך אז מעבד כמו E6320 או X2 4000+ ומעלה יעשה את העבודה ב-99% מהמקרים אם לא בכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אלא אם כן אתה קונה כרטיס מסך שיכול לעשות את העבודה.

תצפה לHD2400 של ATI שיוכל לפרוס גם H264 וגם VC-1.

סדרות ה-8400\8500\8600 יכולות לפרוס H264, בחומרה, אך דורשות .

אם אתה לא מתכוון לקנות כ.מסך אז מעבד כמו E6320 או X2 4000+ ומעלה יעשה את העבודה ב-99% מהמקרים אם לא בכולם.

רגע אתה רוצה להגיד לי אם אני משדרג את המעבד ל e6320 של ולא משנה איך החיבור של המחשב מתחבר לטלוויזיה אפילו ב s-video אני רואה את הסרט hd באיכות מעולה ובלי עומס על המחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה רוצה להגיד לי אם אני משדרג את המעבד ל e6320 של ולא משנה איך החיבור של המחשב מתחבר לטלוויזיה אפילו ב s-video אני רואה את הסרט hd באיכות מעולה ובלי עומס על המחשב ?

עומס בטוח יהיה. :kopfpatsch:

עדכנתי תשאלה שלי בראש הדף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה רוצה להגיד לי אם אני משדרג את המעבד ל e6320 של אינטל ולא משנה איך החיבור של המחשב מתחבר לטלוויזיה אפילו ב s-video אני רואה את הסרט hd באיכות מעולה ובלי עומס על המחשב ?

אין קשר בין צורת החיבור ליכולת לנגן תוכן.

לגבי אינטל לדעתי המינימום לניגון HDTV אלה P-E2140 או הE2160.

עומס על המעבד יהיה גבוה. אלא אם כן אתה קונה כרטיס מסך שלוקח את העומס על עצמו.

לפותח הדיון. התשובה היא לא.

תלוי מה פורמט התוכן.

אם זה H264 או VC-1, אז לא. אם זה מומר לDIVX למשל, אז אפשר.

כמובן צריך מנגן DIVX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיים קיום שום מכשיר לניגון HD מקבצי MKV או WMV, אבל ניחוש שלי כאלה בעוד לא יותר מדי זמן. זה משאיר אותנו עם 2 אופציות:

א. להמיר את הקבצים לאיקסויד ולראות בנגן, אבל זה לא יתן יותר מדי למי שאין לו טלויזיה תומכת HD וגם יש הרבה נגנים שלא יתמודדו עם רזולוציה וביטרייט כזה. אז בקיצור - האופציה הזאת לא נותנת לנו כלום.

ב. לחבר ישירות את המחשב לטלויזיה ולראות את הסרטים. זאת כרגע האופציה הכי טובה שיש, אמנם גם כאן מי שאין לו טלויזית HD לא ירוויח יותר מדי אבל לפחות אפשר לראות את הסרט בטלויזיה...

אגב, חשוב לציין שמי שיש לו 360 יכול לנגן בו מקודדים ב-VC-1. אם מישהו ניסה - תן בבקשה חוות דעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין צורת החיבור ליכולת לנגן תוכן.

לגבי אינטל לדעתי המינימום לניגון HDTV אלה P-E2140 או הE2160.

עומס על המעבד יהיה גבוה. אלא אם כן אתה קונה כרטיס מסך שלוקח את העומס על עצמו.

מזאת אומרת ליכולות הנגן הכוונה הכרטיס מסך שלך או הנגן שאתה משתמש בו ?

שאלה שניה : אם יש לי מחשב טוב גם כרטיס וגם מעבד ואני מחבר את המחשב לטלוויזיה על ידי כבל s-video ולא דרך dvi- אני יראה באיכות גבוהה כמו החיבור dvi- ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...