מה אתם עושים כד שלא יכנסו לכם מקקים וגו'קים לחדר בקיץ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם עושים כד שלא יכנסו לכם מקקים וגו'קים לחדר בקיץ?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

פעם ראיתי גו'ק בתוך המחשב שלי מהלך לו על הכבל השמן שיוצא מהספק ללוח אם יש לי מארז עם חלון אז ראיתי אותו

פתחתי ישר את הצד של המארז והוא התחיל לזחול כלפי מעלה לכיוון הצורב ונעלם שם בפנים ולא ראיתי אותו מאז...

כחצי שעה אחרי ראיתי גו'ק על הרצפה והוא ברח מהבית

אני מאמין שזה היה אותו גו'ק אבל מי יודע אולי יש לי עדיין ג'וק בצורב :silly:

וגם לא מזמן ראיתי מחוץ לחלון על החבלים של הכביסה גמל שלמה וזה דבר ענקי ומפחיד זה משהו בגודל של פלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

קצת מסוכן... הוא היה יכול להוריד לך אצבע.

אל תגזים, אתה לא העכבר הזה מהסרטון ב-, אתה "קצת" יותר גדול.

אם הוא מאיים ( :hat:) עליך, אתה פשוט מועך אותו.

איך בא לי למעוך גמל שלמה גדול, אף פעם לא יצא לי.

הם פשוט מעבירים בי מצרמורת, לדעתי זה החרק הכי מפחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי כמה סיפורי מקקים יש לי

הייתה שנה אחת שכל לילה הייתי הורג במטבח לפחות שלושה מקקים. אחרי התחילו להופיע המקקים הטייסים שאשכרה יכולים לעוף כמו זבובים וזה היה הופך ממש לאתגר לתפוס אותם. בסוף ריססנו שנתיים ברצף ולא היו מקקים. השנה משום מה עוד לא ריססנו, ואני פשוט הורג אותם על ימין ועל שמאל.משום מה גם באים הרבה לסביבה של החדרים וכל פעם אחת מהאחיות שלי באה בהיסטריה מקק מקק!!!

אבל הסיפור המרכזי קרה לפני כשלושה שבועות.

הלכתי לישון, כמו תמיד בעונה הזאת, כשעוד לא חם בטירוף, עם פתוחים ומאוורר. כמעט נרדמתי, פתאום אני מרגיש משהו גדול על היד שלי! ופאק היד מונחת על הראש בתנוחת שינה כזאת הוא היה סנטימטר מהפה העיניים האף זונה!

העפתי אותו ואחרי בערך דקה של מרדף דפקתי אותו. מאז אני ישן כמו שאני ישן באוגוסט כשהכי חם, עם סגורים ומזגן, ככה הם לא יכולים להכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריסוס מקצועי...הכי טוב מנסיון.

אממ קרה לי שכמה פעמים גוקים בכל זאת הסתננו פנימה אז או שהם מתו מהרעל לאחר כמה דקות...או שהם התחילו לעוף ואז החתול שלי פשוט קופץ עליהם ושוחט אותם..הוא נהנה מזה משום מה :-X

אבל נסכם בכך שבד"כ ריסוס מונע 95% מהגוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע אני זוכר גמל שלמה אחד ענקי שהתהלך לו בכיף על הפלורוסנט במטבח ובגלל האור החזק מהמנורה ראיתי את העיינים שלו ממש טוב והוא אשכרה הסתכל עליי לאן שלא הלכתי נגיד הלכתי כמה צעדיםימינה הוא הזיז את העינים שלו ימינה ואז כשהלכתי למקום רחוק יותר כדי לבדוק מה יקרה הוא אשכרה ממש הזיז את העיינים שלו והסתכל בדיוק עליי...איזה פחד כאילו הוא זומם להוריד לי ביס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...