מה אתם עושים כד שלא יכנסו לכם מקקים וגו'קים לחדר בקיץ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם עושים כד שלא יכנסו לכם מקקים וגו'קים לחדר בקיץ?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

הפעם האחרונה שהיה לי ג'וק בחדר הייתה לפני כמה שנים טובות...ואני תמיד הייתי בטוח שאצלי הם לא יכנסו למה החדר שלי סגור טוב ואין לי פתוחים וכאלה ואמא שלי כול הזמן מנקה את הבית...אבל אתמול כשחזרתי מיציאה פתאום אני מוצא מקק ע-נ-ק-י בחדר שלי וה**** הקטן איך שהדלקתי את האור רץ לו לאיזה מקום מסתור....בסוף התחלתי לתפוס אותו להרוג אותו כשכיביתי את האור לכמה זמן והוא יצא החוצה ואז הדלקתי מהר והסתערתי על הממזר חחח.....המניאקים האלה פעילים רק בחושך וכשמישהו מתקרב\או כשמדליקים אור הם ישר רצים למקום מחבוא...קיצר מה כדאי לעשות חוץ מלהתחיל להדביר כדי שלא יקרה כזה דבר שוב? למה מה זה לא בא לי לקום באמצע הלילה ולגלות שאיזה מקק ענק עולה לי על הגוף\פנים וכו'....ואם לא מטפלים בזה הם מטילים ביצים ואז בוקעים להם עוד מקקונים שנהפכים למקקים בחדר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ריסוס של בעל מקצוע פעם בשנה.

הוא עושה בפאנלים בכל הבית + ביוב + מסביב לבית ולגינה.

שמקזזים את זה עם הספריים שלא צריך לקנות במשך השנה, זה יוצא ממש לא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"למה מה זה לא בא לי לקום באמצע הלילה ולגלות שאיזה מקק ענק עולה לי על הגוף\פנים וכו'..."

עף והתנגש ביד שלי גוק מה זה ענק

אבל אל דאגה,הנקמה מתוקה

לא אוכלים בחדר. אין שאריות אוכל -אין מקקים.

אז למה מלא פעמים יש אצלי בחדר שיש בו אמבטיה ושירותים וכיור?

הרי אין שם אוכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אבל הם כאלה מגעילים? חח כאילו לא מגעילים למשל...כמעט כולם אבל כל סוגי החרקים חוץ מאולי פרפרים פשוט דוחים

אבל ברמות כאילו....למה הם חייבים הלראות ככה? :s05: :silly:

נ.ב.

סתם מעניין אם נגיד ג'וק נכנס למחשב יש מצב שהוא עושה קצר? קראתי פעם משו על זה ופשוט המארז שלי פתוח...אז יש סיכוי גדול שזה יקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מסתובבים בביובים ואחר כך משאירים עליך תינופת .

פעם הרגתי אחד ואחר כך בשביל הבדיקה נגעתי לו ברגליים עם מקלון אוזניים - ירד לו מלא שחור חזק ומגעיל מהרגליים.

שמעתי שאם אתה מכניס את זה לפה אתה יכול גם למות ממחלות וזיהום :)

הם לא רק מגעילים, הם גם מטונפים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אבל הם כאלה מגעילים? חח כאילו לא מגעילים למשל...כמעט כולם אבל כל סוגי החרקים חוץ מאולי פרפרים פשוט דוחים

אבל ברמות כאילו....למה הם חייבים הלראות ככה? :s05: :silly:

למה זה אבולוציה כפרה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...