לכל אלה שבכיתות י' עד י"ב: כמה זמן פנוי יש לכם להיות על המחשב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל אלה שבכיתות י' עד י"ב: כמה זמן פנוי יש לכם להיות על המחשב?

The_magament

Recommended Posts

שלום, אני עומד לקנות מחשב חדש ולקראת התיכון שנה הבאה רציתי לדעת אם יהיה לי בכלל זמן להיות על המחשב...

פשוט שמעתי שבתיכון בקושי יש זמן, ולי עוד יש כמה חוגים...

בקיצור, שווה לי להשקיע עכשיו במחשב לשנים הבאות או שלא יהיה לי זמן לשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך זה עם חוגים...אבל תיכון זה לא גומר לך תחיים אל תדאג :-\

במיוחד לא כיתה י'

אני עכשיו מסיים יא'

בכיתה י' בכלל היה פול זמן פנוי....וגם תפריד תקופות מבחנים "רגילים" לתקופת בגרויות, י' כך או כך אף פעם לא מי יודע עמוס

יא' עם הבגרויות קצת לחוץ אבל סה"כ במהלך השנה אני חוץ ממקצועות כמו מתמטיקה ופיזיקה אני לא משקיע דקה בבית

וסתם כדי שהנתונים האלה לא יהיו שטחיים מדי ותחשוב שאני אחד שסתם עם חרא ציונים וכו'..יש לי ממוצע 85-90, 5 יחידות אנגלית מתמטיקה פיזיקה 10 יח' מחשבים

אבל זה נורא אינדיוידואלי האמת...חכה אחרי שתשמע יותר מהתרשמות אחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מלא זמן. מי שאמר לך שבקושי יש זמן בתיכון משקר. אני מדבר ברצינות יהיה לך הרבה מאוד זמן לשחק במחשב אל תדאג, כמובן שיש את תקופת מאי-יוני שהיא לחוצה בבגרויות אבל חוץ מזה אין משהו שאמור ללחוץ אותך יותר מדי. אני כל יום 4 שעות בערך על המחשב ויש לי ממוצע של 87 (העיקר 95 במתמ' 5 יח"לP:) :) י' פנוי ביותר ממש שוק כיתה י', י"א טיפה יותר מלחיץ אבל עדיין ממש לא רציני וי"ב היא יותר קלה מי"א לפחות אצלי בבי"ס ככה שלא מחכה לך מי יודע מה לחץ בתיכון אחי, אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מתי, אני כעקרון עד שהתחלתי לעבוד ולהאתמן יכולתי להיות 5-4 שעות על המחשב, והיו ימים שלא נגעתי, יש תקופות מבחנים ככה כול חודשיים, ויש בחנים וים בלאגן (לקחתי כימיה ובילוגיה) ויש עומס, אין מה לעשות אבל הנה היום סיימתי עם הכול וכול היום ההיתי על המחשב מ4 :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך 12-15 שעות?!?!?!?! הבית ספר זה לפחות 8!

מתחיל ללמוד ב 8:45 או 9:30 ומסיים בין 1:00-1:45 ומהשנייה שאני בבית עד 4:30 אני על המחשב בערך ככה שאני לא ישן הרבה לפעמים אני פשוט קורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...