מה רד בול אמור לעשות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה רד בול אמור לעשות?

the dead

Recommended Posts

זה לא אמור לגרום לך לעוף, זה פשוט גורם לך להיות טיפה יותר מומרץ.... ויכול להיות שבגלל שציפת למשהו מוגזם בכלל לא תרגיש את זה, אני למשל גם לא מרגיש את זה אבל כשאני הולך לרוץ אז האמת אני מרגיש את זה טיפה בריצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לכם את עיתון כלכלה של ידיעות אחרונות מהסופ"ש האחרון- תקראו, יש שם כתבה של 2 עמודים על משקאות אנרגיה.

בגדול- רד בול מכיל טאורין והמון סוכר (5 כפיות לפחית).

איזה מומחה שנותן חוות דעת על המשקה טוען שזה לא מומלץ לספורטאים ובכלל- עלול להעלות את לחץ הדם.

ככה שצעירים שיש להם בעיות לב (ואולי לא מודעים להן), עשויים להיות בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון מה שפאנק אמר זה נכון זו הסיבה שעשו את הרד בול :silly:

( צחוק )

רדבול זה משקה שיש בו פי 2 קפאין מקפה והמון סוכר

זה סתם שטויות וזה מרדים אחרי הכמות סוכר הזאת ... (אחרי 5 דקות של ערנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת הייתי בסופר וניגשו אלי שני דוסים כשאחד מהם שותה ראד-בול ושאל אותי , למה הוא לא מרגיש שום הרגשה מיוחדת ? למה אין לי שום סטלה ? למה שאני רואה כל הזמן אנשים ששותים את זה אז הם רוקדים ועושים שטויות ?

אז אמרתי לו פשוט שזה דבר שאמור ...

להתערבב עם וודקה.

ואז

זה לא אמור לגרום לך לעוף, זה פשוט גורם לך להיות טיפה יותר מומרץ....

סך הכל ידוע שאלכוהול ועייפות לא הולכים טוב ביחד כך ששתייה של ראד-בול כזה במקומות שכוס קפה היא לא ממש אופציה קלה יכולה להיות אפשרות טובה במקום להירדם על איזה מדרכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאורין - חומר שמופרש ע"י בלוטת התריס לויסות חילוף החומרים.

קפאין - ממריץ את חילוף החומרים

סוכר - נו אתם יודעים מה הוא עושה.

הכל ביחד זה פשוט מאוד לא בריא, יותר מידי טאורין פשוט יכול לפגוע בבלוטת התריס ולדפוק אותה... פשוט תחפשו כל מיני מחלות של הבלוטה הזאת ותתחילו לפחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ששיווקו את המשקה, נהגי מוניות ממדינות מסוימות השתמשו בו כדי להישאר ערים הרבה שעות. מנהל חברת משקאות שנסע להודו שאל את אחד הנהגים מה הוא שותה והנהג ענה לו, ומאז הכל היסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...