הפלישה לעזה! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלישה לעזה!

Born2Kill

Recommended Posts

"The Battle Of Gaza"

זה המשפט הכי מתאים למה שקראתי בכתבה שלפנינו:

http://news.walla.co.il/?w=//1123595

אהוד ברק, שר הביטחון החדש, מתכנן לפלוש לעזה במטרה להשתיק את החמאס.

מצד ישראל: כוח חי"ר (20,000 חיילים) +כוח שיריון+מלווה במטוסי F16.

מצד החמאס: הערכה של 12,000 פעילי חמאס חמושים (בנוסף לכלי שהשאירו אחריהם אנשי הפת"ח).

הפלישה אמורה להיות בשבועות הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד כתבה מופרכת... כלומר מה זאת אומרת מטוסי אף-16 שישתתפו בפלישה... כנראה שהם גילו ש F-16 מוכר יותר גליונות.

אם כבר סיוע לכוחות הקרקע זה מזל"טים, מטוסי איסוף ומסוקים שחלקם במערכה יהיה הרבה יותר גדול.

בכל מקרה יש לי דבר אחד להגיד על הפלישה הזאת אם תתקים -

Set the world on fire

גם את היומולדת הזאת אני יבלה בקריה.

שנה שעברה חגגגתי במשמרת לילה במלחמת לבנון השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה לפלוש עכשיו לעזה?!

בשביל מה לסכן את החיילים שלנו?

למה אי אפשר להניח להם שיסתדרו בעצמם?

תמיד כשהעולם המערבי מתערב בעניינים של העולם הערבי זה לא נגמר טוב, בעיקר בגלל שהממשלה שנותרת לאחר מכן בשלטון נחשבת ממשלת בובות בפני הרחוב הערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון היחיד שאני רואה לפלישה,תקנו אותי אם אני טועה,זה שעכשיו החמס מאוחד יותר,וככה יותר קל לצוד אותו.

בעצם יותר קל להגיד אפילו,שכל מי שמחזיק שם ,הוא איש חמאס,ולכן לא בעיה (באופן יחסי..) לדלל אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למטוסים יכול להיות חלק יותר גדול הפעם בגלל אמל"ח ק"א שהחמ"ס צבר בזמן האחרון אשר יכול לסכן את המסוקים כמו כן הפעם תהיה הרבה יותר תמיכה לפעולה בעולם בעקבות המהלך הלא דמוקרטי של החמ"ס כך שיהיו פחות תגובות נגד שימוש מופרז בכוח

אני רק מקווה שיתכננו את זה טוב כדי למנוע אבדות מיותרות מהצד שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת מאמינים לעיתון הבריטי הזה? כולו קונספירציה אחת גדולה :smile1:

EvilSt!ng

תגדיר שימוש מופרז בכוח...

להגיד שימוש מופרז בכוח זה מאוד בעייתי כי אין לזה הגדרה ברורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו זה ידוע במוקדם או במאוחר אנחנו נכנס לעזה, זה ברור, שחמאסטן ברצעוה, משליט שם אירן 2, ולאט לאט מקבל כול מיני רקטות יותר קטלניות שמגיעות יותר רחוק, זה רק עניין של זמן עד שששוב שדרות או אשקלון ואף אשדוד יחטפו מבול של רקטות, ולא היה לנו מנוס, חמאטסן כעיקרון כול הזמן היה עסוק בלשדרג עצמו ולהתחזק, השתלט על הרצועה, עכשיו יבואו עוד קצת הכנות לקראת המלחמה בקיץ, ייכין את עזה בדיוק כמו שעשו החיזבללאה לדרום לבנון עם שמורות טבע וכ'ו,

יעשה איזה פיגוע חטיפה\ירי מסיבי על אשדוד\אשקלון שיגרום לצה''ל להכנס לרצועה, ושם היה חגיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת מאמינים לעיתון הבריטי הזה? כולו קונספירציה אחת גדולה :smile1:

EvilSt!ng

תגדיר שימוש מופרז בכוח...

להגיד שימוש מופרז בכוח זה מאוד בעייתי כי אין לזה הגדרה ברורה..

כמו שאמרת... שימוש מופרז בכוח הוא מונח מאוד גמיש. מבחינת השמאל נוהל פתיחה באש הוא שימוש מופרז בכוח, מבחינתי פצצת אטום על עזה לאחר אזהרה וירי מנשק קל באוויר כמובן זה נוהל פתיחה באש לגיטימי

לפי הרבה אירופאים יפי נפש שלא ידעו מעולם מה זו מלחמה שימוש במטוסי קרב מתקדמים כנגד אוכלוסיה שזורקת עליך אבנים נתפס כשימוש מופרז בכוח

זה לא אוומר שהאמריקאים לא עושים את זה אבל הם מעצמה , אנחנו לא ... אז עלינו אפשר ללכלך ולהתיפיף כנגד הערבים כך שהנה שוב בעיתיות במונח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם פולשים לעזה סוריה פולשת אלינו.

הוכחה?

סוריה תקועה בחובות גדולים לרוסיה עוד ממלחמת יום הכיפורים אם אני לא טועה והם כמובן לא ירצו להיות עוד פעם תקועים... הסיכויים שתפלוש מאוד נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...