ספק שמגיע עם סליבים יפים ומסודרים,עד 700 ש"ח לSLI - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק שמגיע עם סליבים יפים ומסודרים,עד 700 ש"ח לSLI

Hatori_Hanzo

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למען השם, עזבתי אותכם לכמה ימים ותראו מה קרה,

טוב לשאלותיכם,

ספק הZEPHYR 750 הוא ספק המחיר-תמורה הטוב ביותר שניתן למצוא כיום בישראל.

הוא גם הספק הזול ביותר מבין שלושת הספקים היחידים בארץ עם 8PIN .

הספק שקט שזה מפחיד, וניתן ללמוד על כך מהביקורות הקודמות עליו.

מחירו של הספק הוא לא טעות, כי אני לחצתי על החנות לשווק את המוצר גם בחנותם כדי שאוכל לרכוש אותו עם מחשבי.

ניסיתי לשכנע אותם להוריד את המחיר מהמחיר של חנות נועה.

הקישור לספק הוא אכן טעות ויש לתקן אותו, למרות שהספק אכן מופיע בקישור אתר היצרן.

הספק מאמד מומלץ, ואני בעצמי קונה אותו עם המחשב החדש שלי ביולי-אוגוסט.

מקווה שעניתי על כל השאלות, אם יש עוד שאלות אפשר לשאול כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להחליט יליצן... לא צריך להיות גאון הדור כדי לדעת את זה מספיק ניסיון עבר.

מה מונע ממני לשים עוד 8800GTS??? אני מקבל כרגע ב3Dmark06 תוצאה של 10722,עם עוד 8800GTS והקירור מים שאני צריך לקבל ביום שלישי/רביע מחו"ל,אני אמור לקבל משהו כמו 17000,שזה בחשבון פשוט שיפור של כמעט 70%!! כל שמשחק ברזולוציות גבוהות יגיד לך שאתה ליצן.אתה צריך עוד להשתפשף הרבה פה כדי ליעץ לאחרים.תחשוב על זה טוב.

אור כהן,

זה אכן 750W וקיבלתי את המלצתך בחום :xyxthumbs: מחר אני הולך לאסוף אותו מIQPC.תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק זה יקפיץ לך את הביצועים אבל לפי מה שקראתי כאן (אני לא יודע אם זה נכון או לא, לא לצעוק עלי אם לא) - היו כאלו שעשו עם 7900 ואז יצא ה 8800GTX שאכל את הSLI הזה בלי בעיה. גם יש לזכור את התמיכה בDX10 ואת העובדה שכשיצא הG92 הוא יתן קרוב לטרהפלופ אז נכון, בטווח הקצר זה באמת הבדל עצום אבל כל הזמן יוצאים עוד ועוד כרטיסים ככה שזה כבר לא שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק זה יקפיץ לך את הביצועים אבל לפי מה שקראתי כאן (אני לא יודע אם זה נכון או לא, לא לצעוק עלי אם לא) - היו כאלו שעשו עם 7900 ואז יצא ה 8800GTX שאכל את הSLI הזה בלי בעיה. גם יש לזכור את התמיכה בDX10 ואת העובדה שכשיצא הG92 הוא יתן קרוב לטרהפלופ אז נכון, בטווח הקצר זה באמת הבדל עצום אבל כל הזמן יוצאים עוד ועוד כרטיסים ככה שזה כבר לא שווה

אני מסכים איתך,אין ספק שכשיצא הדור הבא אז גם לדעתי כרטיס אחד ישתווה בביצועים למערך מהדור האחד לפני או אפילו יגבר עליהם,אבל,אני חושב שמהבחינה הכלכלית,נניח ואוסיף עוד 8800GTS בטווח של חצי שנה (או בצאת הכרטיס החדש של NVIDIA) המחיר שלו יהיה נמוך יחסית,משהו כמו מחצית מעלותו של הכרטיס מהדור החדש יותר או אפילו פחות מיזה.

בכל אופן,הגישה שאתה נקטת ונימקת את טיעוניך,הרבה יותר נעימה ומקצועית מהמגיב הקודם.אני לא מעיז ליעץ בטח לא בנושא שאני יודע שאנשים מקצועיים ומבינים ממני בתחום מייעצים בו.להגיב אני יכול,אבל לא ממקום של לדחוף בנאדם להחלטה לגבי רכישה של מוצר X או Y.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מונע ממני לשים עוד 8800GTS??? אני מקבל כרגע ב3Dmark06 תוצאה של 10722,עם עוד 8800GTS והקירור מים שאני צריך לקבל ביום שלישי/רביע מחו"ל,אני אמור לקבל משהו כמו 17000,שזה בחשבון פשוט שיפור של כמעט 70%!! כל שמשחק ברזולוציות גבוהות יגיד לך שאתה ליצן.אתה צריך עוד להשתפשף הרבה פה כדי ליעץ לאחרים.תחשוב על זה טוב.

אור כהן,

זה אכן 750W וקיבלתי את המלצתך בחום :xyxthumbs: מחר אני הולך לאסוף אותו מIQPC.תודה :)

אין בעדמה :xyxthumbs:

כשתקבל אותו תספר לנו עליו, אגב אם יש לך מארז אם חלון, אז יש לך תאורה חזקה נוספת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה חיי בסרט ... קופ עם של GTX קיבל 16 וזה עם OC.

לא יעזור כלום בGTS זה ביזבוז של כסף ורק חבר'ה שאין להם מושג במחשבים או שיש להם כסף מיותר עושים .

כל הדורות זה היה ככה קח את הCF של 1950XTX וקח את ה2900XT ותראה מי נותן ביצועים יותר טובים למרות שהדרויירים של ה2900XT עדיין לא משהו הוא עדיין יותר טוב מהX1950XTX.

זה שאתה קורה פה שטויות שאנשים שאין להם מושג במחשבים כותבים ואח"כ קובע שזה נכון ... סבבה תהנה אני לא אוהב להתווכח עם אנשים שאין להם מושג ופשוט חוזרים על שטויות של אנשים אחרים.

אתה עוד כרטיס ואתה לא תשתמש בו .... אבל תחלס בעיה שלך מצידי תקנה גם ארבע.

אני עם הGTS שלי על 11600 ב3DMARK 06 מריץ את כל המשחקים על ההגדרות הכי גבוהות ואם עוד חצי שנה אני אראה שהוא כבר לא פשוט אני אקנה כרטיס חדש זה תמיד יוצא יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה חיי בסרט ... קופ עם של GTX קיבל 16 וזה עם OC.

לא יעזור כלום בGTS זה ביזבוז של כסף ורק חבר'ה שאין להם מושג במחשבים או שיש להם כסף מיותר עושים .

כל הדורות זה היה ככה קח את הCF של 1950XTX וקח את ה2900XT ותראה מי נותן ביצועים יותר טובים למרות שהדרויירים של ה2900XT עדיין לא משהו הוא עדיין יותר טוב מהX1950XTX.

זה שאתה קורה פה שטויות שאנשים שאין להם מושג במחשבים כותבים ואח"כ קובע שזה נכון ... סבבה תהנה אני לא אוהב להתווכח עם אנשים שאין להם מושג ופשוט חוזרים על שטויות של אנשים אחרים.

אתה עוד כרטיס ואתה לא תשתמש בו .... אבל תחלס בעיה שלך מצידי תקנה גם ארבע.

אני עם הGTS שלי על 11600 ב3DMARK 06 מריץ את כל המשחקים על ההגדרות הכי גבוהות ואם עוד חצי שנה אני אראה שהוא כבר לא פשוט אני אקנה כרטיס חדש זה תמיד יוצא יותר זול.

תמשיך לת'רד הבא,הטיעונים שלך מעלים גיחוך קל..לא יותר מיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...