ספק שמגיע עם סליבים יפים ומסודרים,עד 700 ש"ח לSLI - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק שמגיע עם סליבים יפים ומסודרים,עד 700 ש"ח לSLI

Hatori_Hanzo

Recommended Posts

ספק שמגיע עם סליבים יפים ומסודרים,עד 700 ש"ח לSLI.

נכנסתי לסטיקי,אבל בקשר בקשר לספק שמגיע עם סליבים מסודרים לכמה שפחות בלאגן בתוך המארז,לא הצלחתי להגיע למסקנה חותכת.

Thermaltake Toughpower 600W נראה סבבה וגם חזק,אבל לא הצלחתי למצוא בגוגל שמעידות על הסדר/אי סדר שהוא יוצר בתוך המארז.

אשמח לקבל עזרה או המלצה,אני לא סגור על שום דבר...

תודה מראש,

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בכלל הייתי לוקח את הZephyr 750W של Hec.

יש כאלו ששומעים את השם Hec ונרתעים ממנו,

טוב, הספק הזה דווקא מעולה ומסודר יפה, יש לו הספק של 750W, עם מאוורר עלד לדים כחולים שמאירים את המארז.

יש לו את כל החיבורים העדכניים שקיימים כיום, לדוגמא, לTT יש שתי כבלי PCIe, לZephyr יש 4!

או גם של לZephyr יש חיבורי DXX (או בשם אחר, 8 פינים כפולים, PCI Express 2.0).

סה"כ ספק מעולה, שיכול להחזיק קרוסספייר של 2900XT ועומד בכל התקנים העתידיים של היום ובעתיד.

מחירו לא עולה מעל 666 ש"ח (אבאללה 666), ונותן את התמורה-כסף הטובה ביותר שיש, מומלץ!. :xyxthumbs:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3170

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל הייתי לוקח את הZephyr 750W של Hec.

יש כאלו ששומעים את השם Hec ונרתעים ממנו,

טוב, הספק הזה דווקא מעולה ומסודר יפה, יש לו הספק של 750W, עם מאוורר עלד לדים כחולים שמאירים את המארז.

יש לו את כל החיבורים העדכניים שקיימים כיום, לדוגמא, לTT יש שתי כבלי PCIe, לZephyr יש 4!

או גם של לZephyr יש חיבורי DXX (או בשם אחר, 8 פינים כפולים, PCI Express 2.0).

סה"כ ספק מעולה, שיכול להחזיק קרוסספייר של 2900XT ועומד בכל התקנים העתידיים של היום ובעתיד.

מחירו לא עולה מעל 666 ש"ח (אבאללה 666), ונותן את התמורה-כסף הטובה ביותר שיש, מומלץ!. :xyxthumbs:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3170

תודה על ההמלצה אור :xyxthumbs:,נשמע ממש מעניין.

יש לך של הסליבים שלו? HEC ZEPHYR 750W יותר חזק מהטאף פאוור 600W? מי מבין שניהם יותר שקט? [br]פורסם בתאריך: 15.06.2007 בשעה 18:34:18

HEC ZEPHYR 750W יותר חזק מהטאף פאוור 600W? מי מבין שניהם יותר שקט?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-HEC אכן יותר חזק ואני לא חושב שיש תשובה ברשת (בביקורת הכוונה) על עניין השקט

המחיר נראה קצת נמוך ותמוה מכיוון שבחנויות מקוונות באר"הב הוא נע בין 200 ל250 דולר...קצת מוזר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק את זה,אבל יכול להיות שזה לא טעות כי עכשיו ראיתי את ה600W ב99 דולר.כך שהגיוני שה750W יעלה 670 שקל.

שום דבר לא הכיוני בתמחור במדינה שלנו זה דבר ראשון

דבר שני xtract אמר שבארה"ב הוא עולה בין 200-250 $ 800-1000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...