Colin McRae DIRT - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Colin McRae DIRT - הדיון הראשי

avi2014

Recommended Posts

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבלייר אכן הוסף בפוטושופ, אני חושב שזה עושה תתמונה יפה יותר יש לי גם את המקור אם אתה לא מאמין או משהו בסגנון, האיכות מדהימה ללא קשר..!

1950XT 1280\1024 AA2 הכל על HIGH חות מעצים על מדיום בלי מראות ובלי מויישן בלייר שפשוט מעצבן אותי. יש שם גם משהו על אולטרה לא זוכר אם זה הפארטיקלס או משהו בסגנון רץ פצצה על סביב ה-30 לא בדקתי אבל זה חלק מאד, מדהים הגראפיקה כל פעם מחדש כל ריפליי אני יכול למצוא תמונה מדהימה לשים כןא בת'רד זה מטורף, מבאגי שקופצת חמש מטר דרך משאית שעולה בגבעה עד לאיבו תזזתית על מסלול ראלי קרוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לכם לנסות להוריד את הHDR' date=' פשוט יש יותר מידי קטעים שרופים איתו. מה גם שזה מוסיף FPS למי שצריך.

[/quote']

לדעתי הוא מדהים, אמנם נכון שיש המון קטעים שרופים איתו אבל נסה אתה לסוע באמצע המדבר עם L200 שהכל אבק וחולרע מסביב, ושמש מטורפת, מבטיח לך הכל יראה שרוף באותה מידה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלבש משקפי שמש כשאתה נוהג :)

וברצינות, ה- בין היתר מנסה לדמות עיין אנושית (רגישות לאור - סנוור וכו'), השאיפה היא להתקרב למציאות ככל שניתן, במיוחד מבחינה ויזואלית.

תהיה בטוח שהמילה "שרוף" לא שייכת לכאן. אף אחד לא מעוניין בחוויית נהיגה של Stills.

ד"א, אם אתה "מסוגל" לנהוג ממבט פנימי (אני מכור ל-1st person) אפשר לשים לב שהשמשה הקדמית עוזרת מבחינת ניטרול הסנוור (המסלול לא "שרוף"), אך קצת "מלכלכת" את התמונה\צבע. לפחות עד שהיא מתנפצת :D לפעמים אני מנפץ אותה בכוונה, רק בשביל להינות מהסנוור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, אם אתה "מסוגל" לנהוג ממבט פנימי (אני מכור ל-1st person) אפשר לשים לב שהשמשה הקדמית עוזרת מבחינת ניטרול הסנוור (המסלול לא "שרוף"), אך קצת "מלכלכת" את התמונה\צבע. לפחות עד שהיא מתנפצת :D לפעמים אני מנפץ אותה בכוונה, רק בשביל להינות מהסנוור .

איך אפשר לשנות זווית/מיקום ראיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה משחק, קצת מרגיז לפעמים עם ה FPS מה לעשות 6800GT כבר לא כמו פעם אבל סוחב

השליטה לפעמים קצת קיצונית ובאמת השתמשתי פעם ראשונה ב TWEAKS למכונית.. לא רע אולי נזכה לסיים את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...