Colin McRae DIRT - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Colin McRae DIRT - הדיון הראשי

avi2014

Recommended Posts

גם ב XP רץ לי מעפאן יחסית..

אני מתכוון למירוצים שיש הרבה מתחרים.. וזה לא קשור לכרטיס מסך אלא נראה לי יותר בגלל מעבד..

לא הגיוני שאת אותו שלב בדיוק, כאשר אני נוסע בו לבד, על הגדרות הכל MEDIUM כולל AAX2 וברזולוצייה של 1024X768, אני מקבל 40~ FPS..

וכאשר יש שם הרבה מתחרים הוא זז עם תקיעות מטורפות , גם על LOW הכל וב 800X600.. זה פשוט לא קשור לכרטיס מסך.. זה בטח מעבד או זכרון קטן מידי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכרטיס שלי בOC רציני, ברמה של ה8600GTS אני מקבל 12.5K נקודות ב3DMARK-05 וגם בדקתי פריימים במשחקים אחרים כ-40 עד 50 אחוז תוספת פריימים בפועל מהסטוק.

לא שאלתי שאלה, קבעתי עובדה, המשחק רץ לי פחות טוב בוויסטה וזה כן באג כי אם אני מוריד את ההגדרות והרזולוציה הייתי מצפה לתוספת פריימים, מה שלא קורה. חוץ מזה בXP המשחק רץ סבבה, נקווה שיוציאו דרייבר יותר טוב או שפשוט נחזור לXP.

נכון מה שאתה אומר, וויסטה כבדה מה-XP, וזה על ידי ביטוי FPS נמוך, את זה כולם יודעים כבר.

אבל אמרתי שהכרטיס מסך שלך חלש והוא בערך שווה ביצועים ל-7600GT ב-DX9, והמשחק עצמו בנוי על DX9.

הכרטיס שלך חלש ב-DX9, ועוד יותר ב-DX10, זה מה שאני אומר, שום OC לא יעשה הבדל של שמיים וארץ, וזה שאתה בודק ב- 05, לא אומר כלום, תיבדוק ב-06.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יש לי פתרון מעניין בשבילכם,רוצים להוריד את ה- (תוספת ביצועים) ? רוצים לבטל את ה-intro בהתחלה ?

תבדקו את 2 הקבצים שצרפתי (לא בדקתי את ה-, אבל נראה טוב - יש NFO והתוכנה נראית "מכובדת") :

עריכה: אם לא איכפת לכם, תדווחו על שיפורי ביצועים ...

---

עריכה: יצא tweak יותר חדש 1.0.1... צרפתי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כל כך ראיתי את זה בא, לא פעם ולא פעמיים ייעצתי לאנשים לקחת 640mb לפחות ולא להתפשר על 320.

יום הדין כבר כאן ! (לא חשבתי שכל כך מהר זה יקרה)

נשאר לי רק להשתתף בצערך. הכרטיס שלך היה מסוגל לסחוב ultra אם רק היה עוד ...

אתה יכול לשים אולי חלק מההגדרות על ultra במקום את כולם?

בכל מקרה המשחק נראה מצויין גם על high, לא כזה נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מה שאתה אומר, וויסטה כבדה מה-XP, וזה על ידי ביטוי FPS נמוך, את זה כולם יודעים כבר.

אבל אמרתי שהכרטיס מסך שלך חלש והוא בערך שווה ביצועים ל-7600GT ב-DX9, והמשחק עצמו בנוי על DX9.

הכרטיס שלך חלש ב-DX9, ועוד יותר ב-DX10, זה מה שאני אומר, שום OC לא יעשה הבדל של שמיים וארץ, וזה שאתה בודק ב- 05, לא אומר כלום, תיבדוק ב-06.

ב 3Dmark06 אני מקבל 6K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא אומר בפירוש שאין מספיק לכרטיס מסך (VRAM).

אולי הוא התבלבל, לא יזיק לנסות מה שהמפציץ אומר.

Syndrome איזה יום דין? על מה אתה מדבר?! אני מריץ ת'משחק עם ה 8800GTS 320MB שלי על ULTRA ועל רזולוציה של 1024X1280

והוא עובד חלק "כמו תחת של תינוק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כל כך ראיתי את זה בא, לא פעם ולא פעמיים ייעצתי לאנשים לקחת 640mb לפחות ולא להתפשר על 320.

יום הדין כבר כאן ! (לא חשבתי שכל כך מהר זה יקרה)

נשאר לי רק להשתתף בצערך. הכרטיס שלך היה מסוגל לסחוב ultra אם רק היה עוד ...

אתה יכול לשים אולי חלק מההגדרות על ultra במקום את כולם?

בכל מקרה המשחק נראה מצויין גם על high, לא כזה נורא.

יום הדין, מה יום הדין, למה סתם להלחיץ אנשים?

אצלי הכל על ULTRA חוץ מהצל (סתם כי זה עשה לי בעיות בדמו אז לא ניסיתי בגרסה המלאה), 1280X1024 ורץ חלקלק.

אין פה קשר, יש לו בעיה אחרת במחשב.

יש מצב באמת משדובר על VRAM כמו ש-BAM65 אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אולי קצת הגזמתי עם יום הדין :) (אני עדיין לא חושב שהוא רחוק מאיתנו)

וד"א VRAM זה של כרטיס מסך, לא וירטואלי. ה-V מסמל VIDEO ולא VIRTUAL ...

BAM65, אולי תבדוק ב-rivatuner כמה vram בשימוש אצלך ? (צריך לסמן את הפלאגין בנוסף למה שרואים במוניטור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה באמת היא במקומות בהם יש מכוניות נוספות.. כנראה יותר מדיי פרטים גורמים להאטה רצינית בFPS.

יכול להיות שזה קורה רק בויסטה או שקורה כאן גם למשתמשים בXP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...