xbox vs. ps3 - עמוד 8 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

xbox vs. ps3

nizzan7

Recommended Posts

לדעתי Zelda: A Link to the Past הרבה יותר טוב מי

The Legend of Zelda: Ocarina of Time ושיחקתי בשניהם

Ocarina of Time כמו מאריו 64 הראה איך עושים משחק 3D באמת טוב וחדשני

אבל מבחינת חוויה A Link to the Past פשוט יותר טוב

למרות שהדיג בה-Ocarina of Time אם הרטט היה מאוד מגניב בזמנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי Zelda: A Link to the Past הרבה יותר טוב מי

The Legend of Zelda: Ocarina of Time ושיחקתי בשניהם

Ocarina of Time כמו מאריו 64 הראה איך עושים משחק 3D באמת טוב וחדשני

אבל מבחינת חוויה A Link to the Past פשוט יותר טוב

למרות שהדיג בה-Ocarina of Time אם הרטט היה מאוד מגניב בזמנו

האמת שניהם טובים! אבל...Ocarina of Time בגלל החליל והמנגינות, פשוט קסם של משחק.

ולמי שעוד לא שיחק בשחק, פשוט לא ידע לעולם מה זה משחק מחשב אמיתי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OOT חידש המון במשחקי 3D והמון שחקנים כולל לא אוהבי חיבים לו ולמשחקים כמו מאריו 64

וMGS

את העומק שיש להרבה משחקי בימנו לפני זה היו משחקי מחורבנים שיותר ניראו כמו

דמו לטכנולוגיה מאשר משחק כיף באמת

זוכרים לדוגמה את וירטואל פיטר הראשון הוא היה נחות כל כך מי סטריט פיטר 2 ומי מורטל קומבט

אבל מכר רק ביגלל שהוא 3D

העניין שלמרות שOOT היה מאוד חדשני וגם משחק מאוד טוב אני העדפתי את לינק לעבר

פשוט יש במשחק הזה קסם שקשה להסביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדש מדהים...הוא הכי טוב ... אבל בחידוש הוא לא

סיימתי 96.5אחוז מהמשחק ב75 שעות

השגתי הכל חוץ מכמה דברים קטנים

איזה ריענון זה לשחק בזלדה החדש עכשיו, לאור המצב העגום בקונסולות על סטרואידים, ו- בתקופת בצורת קשה.

אוי, אוי... זלדה, זלדה... כמה אני מתגעגע. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל

זלדה זה לא פוקימון ולא דומה לפוקימון :pissed: :pissed: :pissed:

אם אתה לא מכיר את סדרת זלדה על תדבר סתם

פוקימון זה סידרה אולטרה ממוסחרת כמו הסימס לדוגמה ובגלל זה יצאו מאתים אלף גירסאות שונות

זלדה לאומת זאת בדרך כלל יוצא משחק אחד או שנים לכל קונסולה אם שינוים מאוד גדולים בין משחק למשחק

עוד פעם אתה פשוט לא מבין כלום סדרות כמו זלדה\פינל פנטזי\דרגון קווסט וכו בדרך כלל מוכרות מיליונים

לRPG רציני לימכור פחות מי מיליון זה כישלון גדול

זלדה TP מכרה הרבה מאוד ועדיין היתה מאוכזבת מהמכירות כי זה אמור היה להיות להיט גדול יותר

ולמרות שTP מספיק ריווחית היא לא ריווחית כמו נגיד פוקימון

למה ?-אולי כי המפתח אמר שהמשחק בטח יגיע לPC אבל לא בקרוב וזה קרה ששאלו אותו על שמועה של GOW לPC

וגם ביגלל שמשחקים אחרים שלהם יצאו לPC

קודם כל לא אמרתי שלא יפתחו לקונסולות האלה בכלל אם המחירות לא יתחילו לגדול

מה שאמרתי זה שחברות כמו שחלק עושות כבר עכשיו יתמכו יותר בקונסולות שנותנות להם הכי רווחים

לדוגמה כמו הDS כרגע

חברות רוצות רווחים אם אתה חושב שמה שמעניין אותן באמת זה גרפיקה וטכנולוגיה אתה חי בסרט

אם העולם היה פועל לפי השיטה שלך הדרימקסט היה מקבל הרבה יותר משחקים

הניאו גיאו היה מקבל הרבה יותר משחקים

הXBOX הישן היה מקבל יותר משחקים וכו וכו

בפועל הSNES והמגדריבר דפקו לניאו גיאו תצורה

הN64 ובמיוחד הPS1 דפקו לדרימקסט את הצורה

והPS2 דפק תXBOX 1 ואת הקוביה

מבחינת משחקים טובים ותמיכה של חברות צד שלישי

השוותי את הזלדה לפוקימון, כי אין כמעט לאן לקדם במשחקיות באופן משמעותי, ולכן זה לא משנה אם לשחק בזה עכשיו או עוד שנתיים, הדרישות לא יעלו.

בקשר למשחקים, אני אומר שהמפתחים לא יכולים להגיע למשחק FPS ברמה רצינית יחסית להיום, עם החומרה שיש ל-, גי מבחינה גרפית ופיזיקלית, הם יגיעה לרמה מאוד נמוכה, אז אולי יחסית ל- הם יקבלו ציון גבוהה, אבל יחסית למשחק של היום, המשחק יהיה מאוד נחות ולכן לא ימשוך ( שהם קהל היעד של המשחק ) ולכן המשחק לא יהיה הצלחה גדולה לא משנה כמה ישקיעו בשער הדברים ( הגרפיקה והפיזיקה במיוחד מאוד חשובים! ).

ותעשה לי טובה, אל תשווה את ההבדל בין ה-360 וה-PS3 לבין ה-, עם ההבדל בין PS2 ל-XBOX!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם לא מתחיל ונגמר בFPS.

לי לדוגמא - אין ממש משיכה לFPS ומעולם לא היתה לי ומשחק FPS מעולם לא היווה פונקציה לגבי שום בחירת קונסולה שלי.

אני לא אגיד שמבחינתי כולם אותו הדבר עם התקדמויות כאלו ואחרות בגרפיקה כי זאת תיהיה הקצנה כמו ההשוואה של זלדה לפוקימון , אבל תזכור שיש אנשים שמבחינתם - שלא יצא ולא משחק FPS אחד במשך שנה - והם לא ממש ירגישו בזה.

מבחינתי - תן לי איזה משחק ACTION RPG כמו ניקח לדוגמא KOTOR באותה רמת גרפיקה היום , אבל עלילה באותה רמה - ואני ילד מרוצה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FPS תמיד היה במחנה של ה-, ה-FPS בעתיד הקרוב גם חומרה של X360+PS3 לא תספק את הסחורה.

בעוד זמן קצר יצאו דור שני של כרטיסי DX10, והפער רק ילך ויגדל מול הקונסולות של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוותי את הזלדה לפוקימון, כי אין כמעט לאן לקדם במשחקיות באופן משמעותי

אתה פשוט לא מכיר את סידרת זלדה

אם כן הייתה מכיר היתה מבין כמה שינוים במשחקיות יש בין זלדה לזלדה

ואני יתן לך דוגמה ל-N64 יצאו 2 זלדות הראשון היה זלדה אוקרינת הזמן

שהיה אחד מהמשחקים הראשונים אם לא הראשון שעשה צדק לאקשן RPG בתלת מימד

והרבה מהמשחקיות שלו כללה לישתמש בחפצים שונים כדי ליתגבר על אויבים בכל מיני דרכים שונות ולפתור פאזלים

ולירכב על סוס

לאומת זאת שיצא המשחק השני לN64 לינק (הגיבור של הסידרה) יכל לאפוך ל3 דמויות שונות אם יכולות שונות וחפצים שונים

ומשחקיות שונה

גם הוסיפו לחץ של זמן למשחק כי כל 3 ימים (ימים ווירטואלים במשחק) יתרסק ירח על העולם והזמן חזר להתחלה

ככה שהיה צריך לעשות הכל כמה שיותר מהר לאומת זלדה אוקרינת הזמן שיכלתה להעביר תזמן בכיף

בקיצור אתה לא מבין כלום בזלדה אז אל תדבר סתם

אני לפחות שיחקתי בהלו1 וקראתי הרבה על הלו2 והלו 3 שאני מדבר אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, אל תהרגו אותי, אני מצטער, אני סתם פזיז... שפתטי את המשחק לפי התמונות ( שנראו גרועות לטעמי ובסגנון של פוקימון )...

אבל בכל זאת, השינויים שדיברת עליהם הם לא משהו שצורכים התקדמות מסוימתצ בטכנולוגיה על מנת לבצע אותם, את שני המשחקים היה כאילו אפשר ליצור באותה תקופה, אתה מבין למה אני התכוונתי?

בקשר ל-FPS, זו הייתה רק דוגמא, אותו דבר גם לגבי משחקי ACTION RPG, למשל, אין כלכך הרבה משחקים כאלה ל- שאתה ממש נלחם ולא אומר לשחקן שלך ללכת ולהרוג, אז חיפשתי משחקים מהעבר, ניסיתי אותם, ולא יכולתי לשחק בהם כי הם היו פשוט כלכך מבאסים עם הגרפיקה שגרמה לי חלחלה והמנוע הפיזיקלי הגרוע ושער ירקות.... אבל בכל זאת הם קיבלו ציון גבוה כמו GOTHIC 2.

העניין הזה נכון לרוב קטגוריות המשחקים.

וכבר עכשיו הגרפיקה מאוד גבוהה, אני אסתפק בה להרבה מאוד זמן, אז עם בעתיד הלא כלכך רחוק הגרפיקה תשתפר משמעותית ב- ( דבר שככל הנראה יקרא כמעט בטוח ) אז זה לא בכל זאת לא כלכך ישנה לי, כי אני עצמי לא אשחק בגרפיקה כלכך גבוהה כך שהגרפיקה ב-360 עדין תראה לי מאוד יפה.

זה כמו שלפני 5 שנים שיחקתי במשחקים עם גרפיקה של עלובה, אבל מאוד נהנתי, רק אחרי ששיחקתי הרבה במשחקים עם גרפיקה ומשחקיות מתקדמת הרבה יותר, לא יכולתי לשחק באותם משחקים ששיחתקי, מבין???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הגרפיקה בעולם לא יכולה לגרום למשחק ליהיות מענין.

עדיין אני אישית מעדיף לשחק במשחק פחות מתקדם גרפית ועלילתית מתקדם מאוד מאשר ההפך.

ופה נעוץ ההבדל בינינו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הגרפיקה בעולם לא יכולה לגרום למשחק ליהיות מענין.

עדיין אני אישית מעדיף לשחק במשחק פחות מתקדם גרפית ועלילתית מתקדם מאוד מאשר ההפך.

ופה נעוץ ההבדל בינינו.

ליביו

וזאת הסיבה שאני משחק RE4 על PS2, במיוחד שהוא הנחות גרפית מכל הפלטפורמות, אבל המשחקיות שלו טובה יותר מכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת הסיבה שאני משחק RE4 על PS2, במיוחד שהוא הנחות גרפית מכל הפלטפורמות, אבל המשחקיות שלו טובה יותר מכולם.

לא יודע מה איתך אבל אני משחק אותו ב וזה מדהים...שיחקתי אותו פעם ב GC שזה יצא בתחילת 2005

אבל בWII יותר כיף

וyuval צריך להרוג נובים כמוך ;)

אגב אני לא מבין איך אתה יכול לדבר עם שיפורים ב FPS

זה תמיד אותו דבר ואין לך בכלל פאזלים ודברים שונים ומיוחדים...ככה זאת דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...