xbox vs. ps3 - עמוד 6 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

xbox vs. ps3

nizzan7

Recommended Posts

לא טענתי לרגע , להפך - אני אומר פה חד וחלק - GEARS OF WAR קורע את 2 המשחקים האלו בלי למצמץ.

פשוט זה היה בתגובה למשפט הבא שפשוט לא נכון : "אף אחד לא מפתח משחקים לPS3 במחשבה על הMP"

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר ל-MP, אני לפחות כל החיים שלי שיחקתי ב- ( חוץ מלפני שנים שהיה לי בנוסף PS1 ), אף פעם לא קניתי משחק = אף פעם לא שיחקתי במשחק MP רציני ( אני לא מדבר על משחקים מעפנים כמו GUNZ או RAKION וכו' ). אומנם תמיד נהניתי מהמשחקים ולא הרגשתי שה-MP חסר לי.

עכשיו, ל-360 יש משחקים יותר טובים משל ה-, וגם יותר משחקים בכמות, אז לכן אני טוח שבלי ה-MP אני עדיין אהנה ממנו מאוד, והוא ישאר הבחירה הטובה ביותר שלי.

ועכשיו בכללי, קודם כל, אני מוריד את ה- מההשוואה, כי כבר הסכמנו /שהיא רק קונסולה "נלווית". בקשר ל-PS3, גם לו אין MP רציני, אז בעניין הזה ל-360 יש עדיין יתרון, כי לפחות יש לך את האפשרות של ה-MP, גם אם זה בתשלום ( שוב, זו רק אפשרות בחירה שלך ).

ואני לא מבין מה הבעיה היותר מדי גדולה בארץ עם ה-MP? בסדר, אז נותנים כתובת שקרית, לא ביג דיל! ובקשר לבאנים, אי אפשר לנטרל / "להסתיר" את העדכון תוכנה? ולא נראה י ש-MS תיתן באנים לישראלים, וגם אם כן, איך היא תדע אם אתה מביא כתובת שקרית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי לרגע , להפך - אני אומר פה חד וחלק - GEARS OF WAR קורע את 2 המשחקים האלו בלי למצמץ.

פשוט זה היה בתגובה למשפט הבא שפשוט לא נכון : "אף אחד לא מפתח משחקים לPS3 במחשבה על הMP"

ליביו

לסוני אין שרות MP יש להם משחקים שבמקרה יש להם MP...

הXBOX מראש ובראשונה תוכנן בתור חוייה מרובת שחקנים, הLive הוא חלק אינטגרלי מXBOX.

החוייה הכללית של הLIVE כלומר צ'אט VOIP חברים בLIVE והכל פשוט הופכת את הPS3 ללא רלוונטי בעליל עד שיהיה לו משהו דומה.

וזה לא מעניין אותי באנים שמאנים, כל מי שדפוק מספיק לשחק במשחקים צרובים ללא stealth patch בLIVE מגיע לו לקבל באן.

ללא שטויות כאלה ועם כרטיס מנוי אין שום דבר שגורם לך לקבל באנים.

מה הקטע להשקיע בקונסולה בשביל לשחק לבד, כן אפשר לשחק עם חברים אבל עדיין פעם פעמיים בשבוע לא פותרים את זה, במיוחד שאחד הדברים היותר כייפיים זה לשחק עם עוד חבר נגד אנשים בLIVE כמו DOA4 זוגות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי פעם קודמת שהיה פאץ "בילתי ניגלה"

הוא יתגלה וטונות מכשירים קיבלו באן

אז אחרי כמה זמן הוציאו פאץ חדש שתאורטית אמור להצליח אבל אפילו המפתחים לא מבטיחים את זה

הבעיה של לא חיבת להיות פאץ חדש אלה יש 2 בעיות אחרות -

1-לעשות באנים מישתמשים בשרתים של הLIVE ולאותה תקופה זה פוגע בשרות

כמו שדווח בפעם הקודמת שזה קרה בהרבה דיונים ברשת

2-באן למכשיר הרבה פעמים יגרום למנוי ליתנתק מהשרות בימקום לקנות מכשיר חדש

ככה שלפני כל "מיתקפת באנים" צריכה ליתכונן

ולך תידע אם המכשיר שלך ברשימת באן עתידית או לא ואתה אפילו לא יודע

מה הקטע להשקיע בקונסולה בשביל לשחק לבד
-

זלדה

אוקמי

GTA

פינל פנטזי

דרגון קווסט

גרנדיה

צריך עוד? רק תיבדוק ציונים של הסדרות מישחקים האלה ותבין למה כיף לשחק לבד

לא הכל סובב סביב הלו

ועם כרטיס מנוי אין שום דבר שגורם לך לקבל באנים

השמועות על הבאנים לפרוצים יתבררו כנכונים -איך אתה יכול ליקבוע שהשמועות על באנים לפי אזור לא יהיו נכונים?

הנציגות של בארץ לא תומכת ב360 ביכלל כדי לך לזכור את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר נשמע יותר מדי מוגזם לתת באנים לאזורים, זה כבר נקרא סלקציה, אני לא מאמין שזה יקרה.

אבל ללא ספק, לא חובה לשחק ב-LIVE, זו חוויה נהדרת, אבל בכל זאת זה ממש לא חובה.

אני מכיר מלא אנשים שמשחקים רק ב-SP ( ב-, אבל מה ההבדל ), ואני עד לא מזמן כשחשבתי על לקנות 360, לא בניתי בכלל על ה-LIVE, רק בזמן האחרון אני קצת חושב על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בPC לא יתנו לך באן למחשב

רק למשתמש או למשחק אם יגלו שאתה מריץ פירטי

אבל בPC אתה פשוט יכול לקנות משחקים שאתה רוצה לשחק בMP

ובמחיר הרבה יותר זול מה360 ואין לך בעיה

ב-360 לאומת זאת גם אם המשחק מקורי אתה עדין צריך לבטל תפריצה לשחק בLIVE בלי לחטוף באן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-PC לעומת זאת, אין GOW או 3.

מה שאני אומר הוא, גם ככה מי שלא קונה משחקים מקוריים יקנה משחקים בודדים בשביל ה-MP, כי זה לא שה-MP נגמר מתישהו, אתה משחק עד שאתה מוציא למשחק את המיץ, זה לא SP שהמשחק נגמר מתישהו, לכן בשביל MP כמה משחקים בודדים מספקים, וזה למה שווה להוסיף עוד כמה כסף בשביל לשחק במשחקים החזקים והבלעדיים של ה-360.

ובקשר לביטול הפריצה, אתה יודע איך הולך התהליך? אני לא חושב שצריך ממש להוציא את הכונן ולחבר למחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש ציפ יש לך אפשרות ל2 תוכנות ככה שזה יותר קל

בלי ציפ זה מטומטם כל פעם להתקין ולבטל

חוץ מיזה אתה תיקנה מערכת באלפי שקלים + אלף שקל לLIVE

לשחק רק באיזה 5 משחקים?

ובעניין הלו 3 וGOW

להזכיר לך הלו 1 ו2 יצאו למחשב

וגם משחקי המלחמת הכוכבים RPG ועוד הרבה משחקים טובים אחרים שיצאו לXBOX הרגיל

אז נכון לחלק מהמשחקים יקח הרבה זמן אבל גם לJade Empire לקח הרבה זמן

ותאמין לי או לא הוא כיף גם היום

בסופו של דבר הרבה מאוד משחקי 360 יעשו את דרכם למחשב

לאומת זאת משחקי צד ראשון של סוני ואני לא יגיד כי זה לא הדיון לא יעשו את דרכם למחשב

משחקים כמו GT \GOW3 ועוד לא יצאו למחשב אלה אם איך שהוא תבטל תPS3

ביגלל כישלון במכירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמועות על הבאנים לפרוצים יתבררו כנכונים -איך אתה יכול ליקבוע שהשמועות על באנים לפי אזור לא יהיו נכונים?

הנציגות של בארץ לא תומכת ב360 ביכלל כדי לך לזכור את זה

איך אתה יכול לקבוע שנינטדו באמת לא רוצחת תינוק על כל ויי שנמכר?

או בקיצור- אלה פאקינג שמועות. זה לא קורה בפועל אז שחרר מהקיבעון הזה אין בעיה לשחק בMP עם כל האפשרות בLIVE בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היו שמועות של נינטנדו חוטפת תינוקות שאחרי זה יתבררו כנכונות

כן היו שמועות של באנים לקונסולות פרוצות והשמועות כן היו נכונות

לא היו שמועות שנינטנדו חוטפת ילדים כן היו שמועות על באנים לאזורים לא רישמים

יש פה אבדלים ענקים

ומה שאתה אומר לא נכון-אין לך אפשרות לשלם מויזה ישראלית רק מויזה עולמית או כרטיס מנוי

ואתה חיב חיב לכתוב כתובת שיקרית כדי ליתקבל לLIVE זהב בארץ

זה כבר 2 דברים שמוכיחים שלא רק שמיקרוסופט לא תומכת בארץ אלה עושה קשים טכנים לירשם מיפה

זה עוד לא קרה מבחינת באנים אבל זה יכול ליקרות

הם רק צריכים לחפש כתובות שיקריות וככל הידוע לי אין בינלאומי וכו בחול

מספיק להם לדעת שאתה מחובר מיספק ישראלי ותגיד בי בי לMP אם הם ירצו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לעולם לא יעשו את זה לפי אייפי הספקית כי זה לא ודאי (תנסה למשל לאתר ככה אנשים שמורידים ממך דברים בביטטורנט. תראה שלפעמים בינלאומי מדווחת כאמריקאית) הכתובת שנתתי לא שיקרת. היא קיימת במציאות (הסניף האמריקאי של מקום העבודה של ההורים) חוץ מה"טירחה" של לקנות כרטיס מנוי אין לי שום בעיה להתחבר ללייב.

במשך 6 שנים (מאז האקסבוקס הראשון) לא נתנה באנים לאיזורים בהם האקסבוקס לא נמכר. באנים לפריצות חולקו כמה חודשים אחרי הפירצות הראשונות. אין שום סיבה להניח שMS תתחיל לתת באנים לפי איזורים (מה שבכל מקרה עשוי להפתר עם הגעת הלייב לארץ בשלב מסוים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הLIVE לארץ אמור להגיע רק למחשב כרגע אם הוא ביכלל יגיע

ולא אמרתי שבטוח תיהיה חסימה לפי אזורים אבל כן יכול להיות סיכוי טוב שזה יקרה

כי אותם שמועות שדיברו בזמנו על באנים לפרוצים דיברו גם על באנים לאזורים לא מורשים

ותיקח את שרות הסרטים לדוגמה

לפי מה שהבנתי מישתמשים מאירופה לא יכולים להוריד מאמריקה

נכון כרגע זה רק אבל לך תידע מה יקרה בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...