xbox vs. ps3 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

xbox vs. ps3

nizzan7

Recommended Posts

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל שמי שעונה לבחור אין לו ממש ניסיון במה שהוא אומר.

לפחות בPS3 (אני לא מנחש כי אני לא יודע לגבי הXBOX) אתה חייב צג בפורמט רחב ושתומך בHDCP, צג שלא תומך , פשוט לא יציג.

אני לא ראיתי אף צג כזה יותר קטן מ22 INCH WIDE וגם רוב הצגים האלו היו צגים שמיועדים לשמש גם וגם.

ככה ש99% שלא , לא תוכל להפעיל PS3 על מסך LCD 17 רגיל של מחשב.

בקשר למה כדאי - אני משוחד (יש לי PS3), אבל אני מודה ומתוודה שאם היה יותר כסף בחשבון ונציגות נורמאלית של MS בארץ לXBOX (נציגות רשמית ולא יבוא אפור של קונסולות שאלוהים יודע איזה מעבדות מטפלות בהם ומי נותן אחריות) היה לי גם בסלון , במיוחד בגלל FORZA.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית PS3 ואתה מתלונן שXBOX יקר?

360 מציג תמונה ב4:3 בצורה מעולה, מתאם לVGA עולה 50 שקל מאיביי כולל משלוחה, האיכות תמונה של הPS3 כרגע זוועתית ועם הAPI הגראפי המיושן שלה היא גם לא תשתפר יפה. גם במשחקים כמו אובליביון ששמה יצאו טקסטורות באיכות טובה יותר הPS3 מצליח להרוס את התמונה בצורה מושלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלונן על זה שיחסית למחיר האמור של המכשיר , לשלם עליו 3400 ש"ח + ספק כח - 300 ש"ח ומעלה + אין אחריות רשמית + יש בעיות עם הלייב זה בעייתי מבחינתי.

תוסיף לזה שאין יבוא רשמי של משחקים לארץ - מה שמצמצם את מגוון המשחקים שיהיו - וכן זה הופך ליהיות יקר מבחינתי מבין?

ולא אני לא קונה אותה עם צ'יפ וחושב שזה מה שיחסוך לי כסף.

ובקשר לאובליוויון - שיחקת בו על הPS3? כי זה מענין , לי יש אותו על הPS3 , לחבר יש על הXBOX360 , שיחקנו על אותו המסך , מתוך סקרנות כמובן , אלוהים יודע איך אתה בטוח שהוא נראה יותר טוב בXBOX , כי הוא פשוט לא.

ואני אשמח לראות מתאם לVGA ב BUY DIRECT מEBAY, אבל לא מתאם תקע כן ? מתאם מדיגיטלי (יציאת HDMI) לאנלוגי (יציאת VGA).

אני מחכה , אם יש - אני מזמין מחר ומעלה פה את החשבונית לאתר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יבואן רשמי למשחקי 360, המשחקים שלו זולים יותר והמבחר לא נמוך יותר מה360. אם אתה קונה ארופאי מחול או את זה שמוכרים בארץ לא צריך שום ספק.

ל360 אין HDMI, זה לא מתאם זה כבל ווידאו ואודיו עם יציאת VGA/Svideo + סאונד סטריאו\דולבי אופטי.

בבקשה: http://cgi.ebay.com/New-VGA-cable-2-RCA-HD-AV-for-Microsoft-Xbox-360_W0QQitemZ200120081449QQihZ010QQcategoryZ41015QQrdZ1QQcmdZViewItem

כבל VGA 5.99 דולר בbuy now

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על סיגנל אנלוגי - עכשיו תחפש כזה שבאמת ממיר מדיגיטלי לאנלוגי (כך שיתאים לPS3).

ממה שאני ראיתי וחיפשתי - מבחר המשחקים בארץ לXBOX נמוך (יחסית להצע) ממספר המשחקים לPS3 (שכל משחק שיש באירופה אפשר להשיג בקלות כבר בארץ).

והתכוונתי יבואן רשמי למכשיר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון אני אומנם חובב אבל שזה מדובר במשחקי ומרוצים רצינים

אין ספק שה360 זה בחירה הרבה יותר נכונה

אבל כמו שאמרו ל360 יש בעיות די רציניות בארץ

1-יתחממות שיכולה לדפוק תקונסולה ואין אחריות רישמית לטפל בבעיה

2-הרבה בלגן בקשר לLIVE והLIVE זהב גם עולה 200 שקל שלנה ורק בו אפשר לשחק מולטיפליר מקוון

אבל יש תעניין של החצי שנה

אם באמת תיצא הגירסה החדשה של ה360 בחורף בעיה אחת די בטוח תיפטר

ואם לא יצוצו בעיות חדשות ואתה לא תירצא מולטיפליר מקוון

אז ה360 יתאים לך מצוין

אם אתה כן רוצה מולטיפליר מקוון אז תילך על הPS3

יש לו גם נציגות וגם הרשת שלו בחינם

תXBOX הישן אל תיקנה בכלל כי הוא מת מזמן

אם אתה מחפש משהו אחר לגמרי והרבה יותר זול יש את הWII

אבל הוא לא מתאים לגימרים של ומרוצים רצינים למרות שיש משחקי שיהיו בו הרבה יותר כיפים כמו טניס וביסבול לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על סיגנל אנלוגי - עכשיו תחפש כזה שבאמת ממיר מדיגיטלי לאנלוגי (כך שיתאים לPS3).

ממה שאני ראיתי וחיפשתי - מבחר המשחקים בארץ לXBOX נמוך (יחסית להצע) ממספר המשחקים לPS3 (שכל משחק שיש באירופה אפשר להשיג בקלות כבר בארץ).

והתכוונתי יבואן רשמי למכשיר.

ליביו

מה אכפת לי מהPS3 דיברתי על מתאם ל360 מלכתחילה....

:s07:

ובקשר למבחר המשחקים תסתכל מה יש לחנויות כמו מושי, חוץ מזה מי המפגר שקונה משחקים במחירים של הארץ שבחנויות כמו sendit אפשר בחלק מהמקרים לקנות שלושה משחקים כולל משלוח במחיר של 1 כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי יקירי , תקרה את ההודעה הראשונה שלי בתרד - אני דיברתי על הPS3 , ואתה השלכת את זה לדברים אחרים.

בכ"א אני אסכם את זה כך - אני לא מוכן לקנות קונסולה ב3 ומשהו אלף ש"ח בלי אחריות אמיתית של היבואן והכרה שלו בזכות שלי לMULTIPLAYER בארץ , במיוחד שיש בעיות ידועות גם עם זה וגם עם זה.

כשיהיה בצורה רשמית בארץ ובצורה נורמאלית - אני קונה.

חד וחלק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה אם הWII לא רק בגלל המחיר בארץ למרות שזה אחת מהסיבות

אני מחכה גם בגלל שעוד לא יצאו מספיק משחקים גדולים ואני מעריך שרק אחרי קריסמס הבא תיהיה ספריה נורמלית

וגם בגלל שציפים ראשונים לא תמיד מחזיקים הרבה זמן מעמד

ככה שאני יעדיף לקנות שהקונסולה תיהיה הרבה יותר בשלה לישראל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך שבקריסמס הבא סוף סוף תתחיל מילחמת המחירים שהמון מחכים לה ואז

שהקונסולות יוזלו בחול משמעותית אחרי כמה חודשים הן יוזלו בארץ משמעותית ואז זה יהיה זמן מצוין ליקנות קונסולה מהדור הזה

בארץ כרגע רק למי שיש זמינות גדולה לחול או הרבה כסף שווה לו ליקנות קונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך שבקריסמס הבא סוף סוף תתחיל מילחמת המחירים שהמון מחכים לה ואז

שהקונסולות יוזלו בחול משמעותית אחרי כמה חודשים הן יוזלו בארץ משמעותית ואז זה יהיה זמן מצוין ליקנות קונסולה מהדור הזה

בארץ כרגע רק למי שיש זמינות גדולה לחול או הרבה כסף שווה לו ליקנות קונסולה

לא הייתי שנים בחו"ל וממש אין לי הרבה כסף ובכל זאת יש לי XBOX360 בבית שמספקת ותספק לי עשרות שעות של הנאה משובחת.

המחיר של הקונסולה אמנם גבוה לעומת המחירים בחו"ל אבל הוא ממש לא יקר למי שרוצה להנות מקונסולה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...