xbox vs. ps3 - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

xbox vs. ps3

nizzan7

Recommended Posts

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או 1080i, וגם לסרטים בדקתי את זה כבר כמה פעמים על המסך שלי מה הפלט בסרטים שאני רואה מה360 הפלט בכולם הוא 720p גם באלה שלא ברזולוציה הזאת.

ולפחות ה360 יכול להריץ משחקים שנכתבו בשבילו ב1080p מה שהPS3 עדיין לא עושה, כמו כן בהתחשב שהמשחקים של הXBOX המקורי גם ככה נראים הרבה יותר מהPS2 זה לא עד כדי כך משנה.

לא יודע מה יותר עצוב, זה שהגולם מזיין בשכל כל היום עד כמה שהWII טוב רק בגלל שהוא רוצה לשכב עם הנסיכה מזלדה, או זה שאתה מזיין ומתפלסף עד כמה הPS3 עדיף על ה360 רק בגלל שזרקת על התנור הזה כלכך הרבה כסף.

כרגע, כל השוואות איכות התמונה, השוואות המשחקים, והטון הכללי באתרי הביקורות והפורומים אומרים בפרוש שה360 עדיף על הPS3.

כן אפילו באובליביון שמכיל טקסטורות עדיפות בהרבה לPS3 מאשר יצאו לXBOX360 ולPC(פשוט דחפו את כל העדכונים שאנשים עשו לגרסא של הPS3) בביקורות איכות התמונה טוענים שהPS3 פשוט הורס הכל בשל חוסר פילטרציה כמעט מוחלט ואפקט איום שהורס את כל הניגודיות של התמונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר תנור זה הXBOX, ומה גם שאת הסיבות שלי כבר פירטתי.

ובקשר לסרטים חידשת לי.

מאיפה בדיוק הגעת למסקנה שהPS3 לא מריץ את המשחקים שלו שנכתבו ל1080P לא ב1080P בדיוק?

בקשר לאובליוויון - אני ראיתי תגובות בדיוק הפוכות ובמו עיני השוותי בין 2 המשחקים עם חבר שגם הוא הודה שהמשחק רץ יותר טוב בPS3 ונראה יותר טוב (אם זה מרחק ראיה , ריצת המשחק והמראה הכללי, ולא התחלתי לדבר אפילו על זמני טעינה)

אבל בבקשה אל תעוות לי את הדברים, הנקודה שלי שאנשים עושים איזה אידאליזציה של הXBOX כשיש בו הרבה מאוד נקודות בעייתיות (לדעתי באותה מידה כמו לPS3 או אפילו יותר, גם אחרי שמתחשבים בהבדלי המחירים).

בקשר לפעלים שהשתמשת בהם , אני שומר על רמת דיון גבוהה וענינית , והייתי מצפה שאותה רמה תישמר גם כלפי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או 1080i, וגם לסרטים בדקתי את זה כבר כמה פעמים על המסך שלי מה הפלט בסרטים שאני רואה מה360 הפלט בכולם הוא 720p גם באלה שלא ברזולוציה הזאת.

ולפחות ה360 יכול להריץ משחקים שנכתבו בשבילו ב1080p מה שהPS3 עדיין לא עושה, כמו כן בהתחשב שהמשחקים של הXBOX המקורי גם ככה נראים הרבה יותר מהPS2 זה לא עד כדי כך משנה.

לא יודע מה יותר עצוב, זה שהגולם מזיין בשכל כל היום עד כמה שהWII טוב רק בגלל שהוא רוצה לשכב עם הנסיכה מזלדה, או זה שאתה מזיין ומתפלסף עד כמה הPS3 עדיף על ה360 רק בגלל שזרקת על התנור הזה כלכך הרבה כסף.

כרגע, כל השוואות איכות התמונה, השוואות המשחקים, והטון הכללי באתרי הביקורות והפורומים אומרים בפרוש שה360 עדיף על הPS3.

כן אפילו באובליביון שמכיל טקסטורות עדיפות בהרבה לPS3 מאשר יצאו לXBOX360 ולPC(פשוט דחפו את כל העדכונים שאנשים עשו לגרסא של הPS3) בביקורות איכות התמונה טוענים שהPS3 פשוט הורס הכל בשל חוסר פילטרציה כמעט מוחלט ואפקט איום שהורס את כל הניגודיות של התמונה...

סוף סוף בן אדם עם שפיות!!!

כמה דיונים עושים על נושא כלכך פשוט!

Wii מתאים למי שרוצה משחקי קלאסיקה של מריו זלדה וכאלה, וכל משחקי המסיבות האלה...

360 מתאים לכל הגיימרים שאוהבים אקשן אמיתי[, או ספורט, ובנוסף לאלה שרוצים MP.

ה-PS3, בנתיים פשוט לא שווה!

תגידו לי, על איזה משחקים טובים, אתם כל הזמן מדברים שיצאו בבלעדיות ל-PS3 ( אני באמת מחכה לתשובה )??? איזה? אתם סתם זורקים דברים באוויר...

וליביו, תיהיה בטוח שסופו של ה-360 לא יהיה כמו של הXBOX, בכל עניין של הקונסולות המובילות, סוני ו-MS "החליפו תפקידים"...

גם תפסיק להיתפס על הגרפיקה, בנתיים הגרפיק היותר טובה אצל ה-360, ואת זה אנשים מומחים ( כמו GS ) קבעו, גם אם בסופו של דבר זה יתהפך, זה יקח לפחות שנה, שזה המון זמן, וכבר רוב המשוחקים עדיין יהיו יותר טובים אצל ה-360, ובנוסף ההבדל יהי מינורי ( וזה במקרה הטוב בשביל ה-PS3 ).

וקרירין, זה של-MS היה יתרון של שנה והם ניצלו את ה בשביל ה-MP, הם יחסית עוד בהתחלה עשו MP, ולסוני ולנינטנדו זה לוקח הרבה יותר זמן ( לא בתאריך, אלה בזמנים ),

ודברים ישתנו עד שיהיה להם MP רציני ( אם בכלל ), למה לעזאזל נראה לך -MS יתנו MP בחינם אם יש להם מונופול על כל העסק הזה? יש לה את הקונסולה היחידה עם MP כמו שצריך, בטח שתיקח כסף.

ותפסיקו לנבות שטויות של-360 לא יצאו עוד משחקים רציניים, מי אתם? עובדי אלילים? אין מה לעשות, דברים השתנו בעולם, הקונסולה של MS לוקחת ובגדול במטרה שלה- רציניים ( לא משפחה או שחקנים מהעבר שאוהבים קלאסיקות- כמו המטרות של ), זה לא היה ככה בדור הקודם, אבל דברים השתנו ( אני לא מדבר דווקא על מכירות, אני מדבר על מה שהקונסולה מציעה לך ), ואני מאמין שמצבה עוד ישתפר מבחינת מכירות כאשר תיפטר בעיית נורת המוות ( המעבדים הקטנים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לעזזל של360 לא יצאו משחקים טובים ?

אני בטח לא אמרתי דבר כזה

לכל הקונסולות אמורים לצאת הרבה משחקים טובים השאלה כמה ואם יש גיוון ואיזה מחיר אתה משלם אחרי הכל

עכשיו אתה מדבר כל הזמן על הMP של ה360 אבל לא מזכיר תבעיתיות בארץ

ועזוב תWII הWII גם ככה מוכר מצוין ובכל מיקרה לא קשור לדיון

ל360 יש בעיות חמורות שמדובר בMP מקוון בארץ

מכשירים פרוצים יכולים לקבל באן וזה פעם ראשונה שדבר כזה קורה בקונסולות

חוסר תמיכה בויזה ישראלית

צריך לזיף כתובת ולך תידע אם הם ביכלל יחסמו ישראלים מתי שהוא

זה שאתה מזיף כתובת כבר לא מסמן על תמיכה של -זה לא בדיוק שהיא משחקת קשה להשגה

היא לא רוצה ישראלים וארצות מסוימות אחרות

לפחות בPS3 ובמחשב המולטיפליר בחינם וניתמך רישמית בארץ

ונימאס לי להגן על הWII מאנשים שלא מבינים כלום -

משחקים כאלו זה לא למשפחות ו"לא גימרים"

media?id=3336335&type=lg

resident-evil-4-3.jpg

ולמעשה אם תבדוק תיראה שלWII יוצאים ומפותחים הרבה משחקים לגימרים כבדים

אומנם בהתחלה הרוב היו פורטים דפוקים אבל זה מישתפר אם הזמן

המכשיר פשוט מגוון ואתה ניצמד רק למה שנינטנדו עושה ולא למה שחברות כמו קאפקום \נאמקו\SNK

רוקסטר וכו מיצרות למכשיר

ומתי פעם אחרונה ראיתה את SNK מיצרת משחק ילדים או מישפחות?

אני לא מדבר דווקא על מכירות, אני מדבר על מה שהקונסולה מציעה לך ), ואני מאמין שמצבה עוד ישתפר מבחינת מכירות כאשר תיפטר בעיית נורת המוות

בעית הנורות אמורה ליפתר בחורף

עד אז דווקה ביגלל שהיא קרובה כל כך למחשב וכידוע חומרה של מחשבים מישתפרת כל הזמן

לדעתי דווקה הקסם שלה ירד

גם אז הPS3 בטח ירד במחיר ויהיה לו לינופ הרבה יותר טוב ובתיקווה שלי תיהיה ירידת מחיר לWII

לרמה שהוא צריך להיות מבחינתי (150$ בחול) וברמת מחיר כזאת השוק יהיה שלו באופן סופי

ככה שאתה מציר את ה360 כמכשיר מצוין אבל הוא לא

אתה חושב שחברות צד שלישי מיסתכלות ורואות איך שהוא בקושי מוכר אחרי קריסמס

ירוצו לפתח לו באיזה 10-20 מיליון למשחק

אתה בטוח שאם תפגר אחרי הWII ותאבד הרבה תמיכה של חברות צד שלישי לWII

ואפילו יותר לDS -כן כן לDS הם יחזיקו תמכשיר יותר מ4 שנים?

בדור הקודם הם רצחו תXBOX למרות שמבחינה טכנית הוא היה יכול לרוץ בקלות עוד איזה שנתיים

והיתה לו תמיכה נחמדה של חברות צד שלישי

אתה בוטח בהם שהפעם זה לא יקרה ?

אחד מהבוסים שלהם אמר פעם שהם בהתחלה חשבו לעשות את הXBOX לשנתיים

ואז להוציא חומרה חדשה או שידרוג כל שנתיים

זה לא בדיוק מעורר אמון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים לגיימרים הרציניים ל-Wii הם עדיין מועטים! זה לא מספיק בשביל לקנות אותו, בנוסף הגרפיקה מאוד הורסת, זונת גרפיקה או לא, אחרי ששיחקת במשחקים עם גרפיקה של היום, לשחק במשחק אקשן חזק, עם גרפיקה חלשה, זה ממש מבאס, הורס את כל האווירה ( לפחות בשבילי ובשביל גיימרים אחרים שאני מכיר ) ומביא אותך למצב שלא בא לך לשחק בכלל במשחק. כך שמבחינתי, ה-Wii כקונסולה עצמאית לא באה בחשבון, אולי רק לצד ה-360... אבל גם לא כי זה יוצא יקר מדי יחד עם צ'יפ ( גם כשירדו המחירים ).

תראה, אני לא אומר שה-360 הוא מכשיר מצוין, חס וחלילה, אבל יחסית לשאר, בשבילי היא הקונסולה האופטימלית, בנוסף, בבסיס אתה רק צריך מכשיר שאתה מכניס אליו דיסק, וישר משחק במשחק ( אני אסתדר מצוין בלי שום MP, כמו שעד עכשיו הסתדרתי ב- כי לא היה לי בראש לקנות משחקים ), וה-360 מספק לי את הסחורה מצוין, ויש לו מלא משחקים שאני אישי אוהב את הסגנון שלהם.

כמו שאמרתי, העתיד של ה-360 הוא לא כמו של ה- הרגיל, זה יותר צפוי שיהיה העתיד של ה-PS3, רואים ש-MS למדו מהעבר ( אומנם עדין יש להם בעיות ) והם רק התכשלו מהטעויות של ה-.

ואני לא רואה שום ניצוץ של רמז לכך שישנו בעתיד את החומרה של ה-360 שתיתן ביצועים טובים יותר, כך שאין לי חששות.

בעניין משחקים לגיימרים, ה-360 לוקח! ואל תנסאו לנבאות את העתיד, תנו לי שמות של משחקים, לא השארות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר שנתתה כרגע הרבה יותר נורמלי

ולמעשה גם אני מסכים שהWII זה לא קונסולה שקונים שתיהיה לבד אלה כקונסולה נוספת למחשב או 360\PS3

אני גם מסכים לגמרי שהמחיר שלה בארץ מוגזם ועדיף לחכות יותר להורדת מחירים\ציפים יותר טובים\ומשחקים יותר טובים

עכשיו בעניין הMP סוף סוף אתה מודע לבעיתיות המאוד גדולה בארץ

ואתה אומר שאתה מוכן לוותר על הMP המקוון ב360

לדעתי זה כמו לוותר על משחקי צד ראשון בקונסולות של נינטנדו

ובשני המיקרים האלה הערך של הקונסולות לדעתי ירד בצורה מאוד משמעותית

רק תיבדוק תציונים של הלו 2 בXBOX הישן

בלי המולטיפליר המקוון המשחק היה יוצא בינוני

גם משחקים כמו אנרייל הבא\הלו 3 וכו מיסתמכים בצורה ניכרת על הLIVE

אפילו משחק כמו GOW בלי הLIVE זה רק 8 שעות משחק

בקיצור בלי הLIVE ה360 מאוד מסורס מה שאופך את ה360 להרבה הרבה פחות מישתלם בארץ

וכמו שאמרתי בדיונים אחרים בארצות הברית בכיף הייתי קונה 360 אחרי שתיצא הגירסה החדשה

אבל שם הייתי קונה גם וגם טלוויזית HD וגם עושה מנוי זהב לLIVE

בארץ מבחינתי ה360 לא מישתלם והPS3 וWII עדין לא מישתלמים אבל אולי יהיו בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - סיכמת ב100% את דעתי.

ובבקשה , מי שמערבב אותי בדיון - לא לדחוף לי מילים לפה.

הXBOX קונסולה מופלאה - ואם הייתי גר בארה"ב - הייתי רוכש אותה לפני הPS3 ללא ספק , אבל בארץ - יש בזה בעייתיות.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר שנתתה כרגע הרבה יותר נורמלי

ולמעשה גם אני מסכים שהWII זה לא קונסולה שקונים שתיהיה לבד אלה כקונסולה נוספת למחשב או 360\PS3

אני גם מסכים לגמרי שהמחיר שלה בארץ מוגזם ועדיף לחכות יותר להורדת מחירים\ציפים יותר טובים\ומשחקים יותר טובים

עכשיו בעניין הMP סוף סוף אתה מודע לבעיתיות המאוד גדולה בארץ

ואתה אומר שאתה מוכן לוותר על הMP המקוון ב360

לדעתי זה כמו לוותר על משחקי צד ראשון בקונסולות של נינטנדו

ובשני המיקרים האלה הערך של הקונסולות לדעתי ירד בצורה מאוד משמעותית

רק תיבדוק תציונים של הלו 2 בXBOX הישן

בלי המולטיפליר המקוון המשחק היה יוצא בינוני

גם משחקים כמו אנרייל הבא\הלו 3 וכו מיסתמכים בצורה ניכרת על הLIVE

אפילו משחק כמו GOW בלי הLIVE זה רק 8 שעות משחק

בקיצור בלי הLIVE ה360 מאוד מסורס מה שאופך את ה360 להרבה הרבה פחות מישתלם בארץ

וכמו שאמרתי בדיונים אחרים בארצות הברית בכיף הייתי קונה 360 אחרי שתיצא הגירסה החדשה

אבל שם הייתי קונה גם וגם טלוויזית HD וגם עושה מנוי זהב לLIVE

בארץ מבחינתי ה360 לא מישתלם והPS3 וWII עדין לא מישתלמים אבל אולי יהיו בעתיד

אין שום בעיה בלעשות LIVE בארץ, כל מה שצריך זה כרטיס מנוי וזהו, בניגוד לזה הMP של הPS3 פשוט צולע ואיום, אף אחד לא מפתח משחקים לPS3 במחשבה על הMP ל360 זה נחשב לפן מרכזי במשחק.

חצי מהביקורת על הPS3 זה על הMP העלוב שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי אל תישכח תכתובת השיקרית שאתה חיב לתת

ואל תישקח את נושא הבאנים

בו לא ניהיה תמימים בארץ הרוב מריצים פרוצים וקונים פה ושם לשחק בMP

וברגע שדופקים לך באן למכשיר עצמו לקנות מקורי לשחק במולטי לא יעזור

חוץ מיזה כמו שלא האמינו שיתנו באנים למכשיר היום לא מאמינים שיתנו באן לארצות לא מורשות

למרות שהיו מספיק שמועות בתקופת "עדכון האביב"

לך תידע אם זה יקרה או לא ואם זה יקרה אז מתי

כמו שאמרתי אני מעדיף מחשב בימקום לקבל יחס כזה ממיקרוסופט בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...