צריך עזרה בחיבור XBOX 360 ל- XBOX LIVE - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בחיבור XBOX 360 ל- XBOX LIVE

the red dragon

Recommended Posts

וואלה אחי , יש לי אותה בעיה. גם אני קניתי XBOX מבאג. מבחינת יש/אין צ'יפ אין לך מה לדאוג. הכל בסדר.

פשוט תנתק את הקונסולה מהראוטר ותנסה להיתחבר ישירות דרך המודם תוך הגדרת PPPOE ( שם משתמש , וקוד ) בקונסולה עצמה.

עובד חבל"ז.

אבל תאמת זה לא פתרון.

כי אני , ואני מניח גם אתה צריך אינטרנט במחשב אחר.

רצת קראתי בפורומים של מיקרוסופט, יש שמועות שחלק מהראוטרים לא תומכים ב LIVE. יש לי 3COM.

באיזה ראוטר אתה משתמש?

קניתי ראוטר וזה מתחבר והכול אבל כזה ניכנס לי ללייב זה כותב לי XBOX LIVE SIGNUP IS CURRENTLY UNAVAILABLE PLZ TRY AGAIN LATER

[br]פורסם בתאריך: 21.06.2007 בשעה 23:36:46
אתה ממש לא צודק לגבי החייגן בXBOX. ועוד איזה חייגן יש לו.

כמו שאמרתי קודם יש צורך להגדיר סיסמא ו שם משתמש בקונסולה עצמה ( תמיכה ב PPPOE ) ולחבר למודם ADSL

אתה צריך או או כרטיס רשת וכבל מוצלב. אין ל360 "חיגן" הוא לא ממש יודע להגיד למודם להתחבר לאינטרנט.. ה360 צריך שמישהו יעשה את זה בשבילו וזה יכול להיות או או המחשב שלך.

בקשר לROUTER אני חושב שאולי כדאי כבר לקנות אל חוטי אבל לנטרל אותו אם אתה לא משתמש בו. אל חוטי מאוד נוח יש לי אחד כזה כבר שנתיים שלוש מאז שיש לנו את הנייד האל חוטי ואפשר להשתמש בו בכל מקום. לרוע המזל (או בגלל שמיקרוסופט היא מסחטת כסף ) אין ל360 חיבור אל חוטי מובנה (בניגוד ל שהוא אל חוטי ואין לו חיבור רגיל , ולPS3 זה מובנה בגרסת הפרמיום) אפילו לא בELITE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי תXBOX360 שלי מבאג.

אני מחובר לXBOX LIVE אבל הוא מוריד הורדות ממש לאט...

כדי להתחבר אתה צריך ללחוץ על JOIN TO ולא על LIVE,תנסה גם להיתנק מהחשבון שלך ואז להיכנס ללייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...