עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

the red dragon

צריך עזרה בחיבור XBOX 360 ל- XBOX LIVE

Recommended Posts

סוף סוף יש לי 360 איזה מגניב זה עכשיו איך אני מחבר אותו לרשת ???? יש לי מודם אני מחבר את הקבל וזה כותב לי CANT CONNECT !

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מודם מודם או ראוטר?

אם זה מודם, הגדרת שם משתמש וסיסמא _נכונים_? בדקת שהכבל מחובר? שהמודם מסוכרן?

אם זה ראוטר, כשאתה מחבר למחשב, זה עובד? הגדרת DHCP בXBOX?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רגע צריך שתי מודמים ???? יש לי רק מודם אחד אין לי ראוטר זה אפשרי רק אם מודמם אחד?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בוא תסביר איך אתה מחבר

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מחבר את הכבל ל360 ומוציא את הכבל של האינטרנט של המחשב ומכניס את של האקסבוקס 360

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה צריך או ROUTER או כרטיס וכבל מוצלב. אין ל360 "חיגן" הוא לא ממש יודע להגיד למודם להתחבר לאינטרנט.. ה360 צריך שמישהו יעשה את זה בשבילו וזה יכול להיות או ROUTER או המחשב שלך.

בקשר לROUTER אני חושב שאולי כדאי כבר לקנות אל חוטי אבל לנטרל אותו אם אתה לא משתמש בו. אל חוטי מאוד נוח יש לי אחד כזה כבר שנתיים שלוש מאז שיש לנו את הנייד האל חוטי ואפשר להשתמש בו בכל מקום. לרוע המזל (או בגלל שמיקרוסופט היא מסחטת כסף ) אין ל360 חיבור אל חוטי מובנה (בניגוד ל WII שהוא אל חוטי ואין לו חיבור רגיל , ולPS3 זה מובנה בגרסת הפרמיום) אפילו לא בELITE.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קניתי ראוטר וזה מתחבר והכול אבל כזה ניכנס לי ללייב זה כותב לי LIVE SIGNUP IS CURRENTLY UNAVAILABLE PLZ TRY AGAIN LATER

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נו למה אתם לא עונים עכשיו בכלל !! הוא לא מתחבר!!!!![br]פורסם בתאריך: 21.06.2007 בשעה 20:25:05

MTU FALIED

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אסור להקפיץ

דבר שני אין לנו מושג מאיפה הבעיה (או לפחות לי), יכול להיות שיש לך צ'יפ ? צרבת חומרה לDVD? המכשיר קיבל באן? אולי בכל זאת הוא לא מצליח להתחבר?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה פתהום ציפ' קניתי מבאג מה יכול להיות שיש ציפ' ואני לא יודע? קניתי את זה בבאג עודפים בקריון אמרו שאין שם ציפ עם לא מתעסקים בזה לא קשור לא פרןץץץץץץץ

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close