מפרט ב- 8000 שקל שאני הולך לקנות כנראה ביום חמישי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב- 8000 שקל שאני הולך לקנות כנראה ביום חמישי

primo

Recommended Posts

INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX

מחיר: ¤1307

לוח אם:

GIGABYTE GA-965P-DS3 REV3.3

מחיר: ¤648

מסך:

DELL LCD 20´ 2007WFP ULTRASHARP FLAT PANEL MONITOR

מחיר: ¤2383

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 640MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL

מחיר: ¤2200

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500AAKS

מחיר: ¤395

זיכרון:

G.SKILL 2048MB (1024MBX2) 800 CL4-4-4-12 - F2-6400CL4D-2GBPK

מחיר: ¤554

כונני דיסקטים:

SONY 3.5 FLOPPY DISD DRIVE

מחיר: ¤40

מארז:

NZXT APOLLO w/o PSU

מחיר: ¤416

ספק כוח:

ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT

מחיר: ¤426

קרור למארז:

GLACIALTECH 120mm CASE FAN - SILENT BLADE ENTRY BEARING 19dBA - BLACK - GT1225EBDL-1

מחיר: ¤49

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤7998

(שווי ההנחה: ¤320)

המחיר כולל הרכבה ובדיקה במעבדת החברה

התקציב הוא 8000 ש"ח, כולל מסך ובלי צורב .

מטרות משחקים כבדים ואני לא מתכנן לעשות OC.

יש לי כמה שאלות:

1)איך המפרט?

2) האם לחכות למעבדי הם PENRYAN או איך שרושמים את זה.?? מתי הם אמורים להגיע לארץ? כי בעיקרון אין לי בעיה לחכות ככה עד אמצע אוגוסט...

3)הספק שהוא 400W יכול להחזיק את המערכת הזו?

4)צריך את הקירור למארז או שעדיף לוותר עליו?

5)צפויה בקרוב ירידת מחירים שכדאי לחכות לה?

6)האם המארז והספק שקטים? כי אני רוצה שהמערכת הזו תהיה כמה שיותר שקטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1) המפרט בסדר גמור.

2) לחכות או לא? זאת החלטה שלך אם תחכה ותחכה שנינו יודעים מה ייצא מזה.

3) ספק יחזיק בלי שום בעיה.

4) מאוורר 120MM יכול להיות נחמד אם השקט חשוב.

5) לא משהו שאמור למנוע ממך קנייה של מחשב בסכום כזה\ לא משהו שאמור לחסוך לך 1000 ש"ח.

6) שקט זה עיניין יחסי אבל הספק נחשב לספק דיי שקט+מארז בתוספת מאווררים של GLACIALTECH יכול לספק שקט יחסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המפרט בסדר גמור.

2) לחכות או לא? זאת החלטה שלך אם תחכה ותחכה שנינו יודעים מה ייצא מזה.

3) ספק יחזיק בלי שום בעיה.

4) מאוורר 120MM יכול להיות נחמד אם השקט חשוב.

5) לא משהו שאמור למנוע ממך קנייה של מחשב בסכום כזה\ לא משהו שאמור לחסוך לך 1000 ש"ח.

6) שקט זה עיניין יחסי אבל הספק נחשב לספק דיי שקט+מארז בתוספת מאווררים של GLACIALTECH יכול לספק שקט יחסי.

אוקיי תודה על התגובה... רק מה זאת אומרת שכתבת המפרט בסדר גמור? אפשר לעשות אותו יותר מבסדר גמור?

והאם אתה יודע בערך מתי אמורים להגיע לארץ מעבדי ה PENRYAN? והאם שווה לחכות להם או שלא יהיו הבדלים גדולים בביצועים לעומת ה- E6600?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למפרט , אני לא חושב שכדי מסך כזה , הוא לא מתאים בסדר גודל למפרט שלך, עם מחשב כזה קח 226BW יותר יתאים , תוכל להקיע יותר בדברים אחרים.

הספק יספיק .

חוץ מזה הדבר הכי טוב שאני יכול להציע לך (אם אתה יכול להרכיב מחשב) לא לקנות מהחנות הזאת , זה עניין של דעה , אבל אם תקנה מכמה חנויות תחסוך הרבה כסף ותוכל לקנות מחשב יותר טוב (אפשר לקנות באותו מחיר של תקציב מסך אותו כרטיס של ASUS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למפרט , אני לא חושב שכדי מסך כזה , הוא לא מתאים בסדר גודל למפרט שלך, עם מחשב כזה קח 226BW יותר יתאים , תוכל להקיע יותר בדברים אחרים.

הספק יספיק .

חוץ מזה הדבר הכי טוב שאני יכול להציע לך (אם אתה יכול להרכיב מחשב) לא לקנות מהחנות הזאת , זה עניין של דעה , אבל אם תקנה מכמה חנויות תחסוך הרבה כסף ותוכל לקנות מחשב יותר טוב (אפשר לקנות באותו מחיר של תקציב מסך אותו כרטיס של ASUS)

אתה מדבר שטויות.

אין כל הבדל בין החברות של הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק יספיק .

אממ העניין הוא שהתקציב 8000 בגלל המסך הספציפי הזה ששמעתי המלצות רבות עליו... והוא בלי קשר למפרט... אולי הייתי צריך לדייק ולומר שבלי המסך התקציב שלי הוא בערך 5700 ועך המסך זה מגיע ל-8000. בעצם מה שאני מתכוון שהתקציב המקורי הוא 5700 וזה שהגעתי ל-8000 זה רק בגלל המסך שאני מאוד רוצה לקנות וזה כאילו מחוץ לתקציב הראשוני שהוא 5700.

מקווה שהבנת למה התכוונתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדלים בין חברות כרטסי מסך בביצועים (אלא אם כן הכרטיס בא עם OC

מהמפעל וגם אז זה OC שאפשר להגיע אליו בקלות)

המסך מעולה, וגם המפרט, אולי היה עדיף להשקיע את ה50 שקל של המאורר, במארז אנמרקס צ'אקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדלים בין חברות כרטסי מסך בביצועים (אלא אם כן הכרטיס בא עם OC

מהמפעל וגם אז זה OC שאפשר להגיע אליו בקלות)

המסך מעולה, וגם המפרט, אולי היה עדיף להשקיע את ה50 שקל של המאורר, במארז אנמרקס צ'אקרה.

אין לי בעיה להשקיע במארז הזה במקום המאוור אבל זה משש שווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX

מחיר: ¤1307

לוח אם:

GIGABYTE GA-965P-DS3 REV3.3

מחיר: ¤648

מסך:

DELL LCD 20´ 2007WFP ULTRASHARP FLAT PANEL MONITOR

מחיר: ¤2383

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST PX8800GTS TDH 640MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL

מחיר: ¤2200

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500AAKS

מחיר: ¤395

זיכרון:

G.SKILL 2048MB (1024MBX2) 800 CL4-4-4-12 - F2-6400CL4D-2GBPK

מחיר: ¤554

כונני דיסקטים:

SONY 3.5 FLOPPY DISD DRIVE

מחיר: ¤40

מארז:

NZXT APOLLO w/o

מחיר: ¤416

ספק כוח:

ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT

מחיר: ¤426

קרור למארז:

GLACIALTECH 120mm CASE FAN - SILENT BLADE ENTRY BEARING 19dBA - BLACK - GT1225EBDL-1

מחיר: ¤49

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤7998

(שווי ההנחה: ¤320)

המחיר כולל הרכבה ובדיקה במעבדת החברה

התקציב הוא 8000 ש"ח, כולל מסך ובלי צורב .

מטרות משחקים כבדים ואני לא מתכנן לעשות OC.

יש לי כמה שאלות:

1)איך המפרט?

2) האם לחכות למעבדי הם PENRYAN או איך שרושמים את זה.?? מתי הם אמורים להגיע לארץ? כי בעיקרון אין לי בעיה לחכות ככה עד אמצע אוגוסט...

3)הספק שהוא 400W יכול להחזיק את המערכת הזו?

4)צריך את הקירור למארז או שעדיף לוותר עליו?

5)צפויה בקרוב ירידת מחירים שכדאי לחכות לה?

6)האם המארז והספק שקטים? כי אני רוצה שהמערכת הזו תהיה כמה שיותר שקטה...

אואה, גם אני מתכנן לקנות בדיוק אותו מפרט, ביום חמישי, מאותה חנות :lol: :lol: :lol: ויש לי את אותם שאלות וגם אני העלתי את התקציב אך ורק בשביל ה2007WFP.. כנראה שהפורומים פה משפיעים על כולם באותה צורה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אואה, גם אני מתכנן לקנות בדיוק אותו מפרט, ביום חמישי, מאותה חנות :lol: :lol: :lol: ויש לי את אותם שאלות וגם אני העלתי את התקציב אך ורק בשביל ה2007WFP.. כנראה שהפורומים פה משפיעים על כולם באותה צורה :P

חח גדול... אולי נבוא שנינו למוכר הוא יעשה לנו תמחשב בחצי מחיר: :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח גדול... אולי נבוא שנינו למוכר הוא יעשה לנו תמחשב בחצי מחיר: :P

אבל רק אחרי הבגרות בהיסטוריה :lol: :lol:

תגיד לי מתי אתה הולך שאני אלך לפנייך ואז אם יש במקרה מוצר אחד במלאי שאני אקח אותו.. :cool2:

:P :P :P :P

יש לי עדיין התלבטות בקשר ללוח אם..

בקשר למעבד אני כבר לא אחכה לירידה ש E6600 יעלה כמו Q66000.. אין לזה סוף.. אני מחכה מאז שאמרו שתצא איזה חדשה..

בקשר ללוח אם אולי אם יעלה אצלם לוח P35 ב700 שקל אז שווה לחכות יום יומיים ולהוסיף את ה50 שקל האלה.. מצד שני לוח כזה זה בשביל שדרוגים עתידיים וקשה לי להאמין שעוד שלוש שנים נגיד אני אשדרג את המעבד וזה ישפר במשהו את המחשב כי בטח כבר הכ.מסך וכל השאר יחשבו ישנים. מה אתה אומר?

(ד"א אתמול שלחתי להם (IQ) אמרו שמחר (היום) יכנסו הP35.. בנתיים אני רואה שלא נכנס.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רק אחרי הבגרות בהיסטוריה :lol: :lol:

תגיד לי מתי אתה הולך שאני אלך לפנייך ואז אם יש במקרה מוצר אחד במלאי שאני אקח אותו.. :cool2:

:P :P :P :P

יש לי עדיין התלבטות בקשר ללוח אם..

בקשר למעבד אני כבר לא אחכה לירידה ש E6600 יעלה כמו Q66000.. אין לזה סוף.. אני מחכה מאז שאמרו שתצא איזה חדשה..

בקשר ללוח אם אולי אם יעלה אצלם לוח P35 ב700 שקל אז שווה לחכות יום יומיים ולהוסיף את ה50 שקל האלה.. מצד שני לוח כזה זה בשביל שדרוגים עתידיים וקשה לי להאמין שעוד שלוש שנים נגיד אני אשדרג את המעבד וזה ישפר במשהו את המחשב כי בטח כבר הכ.מסך וכל השאר יחשבו ישנים. מה אתה אומר?

(ד"א אתמול שלחתי להם (IQ) אמרו שמחר (היום) יכנסו הP35.. בנתיים אני רואה שלא נכנס.)

לפי ביקורות ששמעתי הלוח אם שבחרנו הוא הכי משתלם למעבד הזה... וגם כל חברי הפורום ממליצים עליו.. אז נראה לי שהוא עדיף

ולא כל כך הבנתי... ה- Q6600 אמור לעלות כמו ה E6600? אם כן מתי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות הP35 יאפשרו לך שדרוג של הזכרון לDDR3 ושיפור בצורת הPCI-E2 שסוף סוף יאפשר העברת זרם גדול יותר לכרטיס מסך ולא נראה עוד חיבורים חשמל על הכרטיס עצמו. המעבד לא יגביל אותך בזמן הקרוב אבל כרטיס מסך שלבטח תקנה עוד שנתיים-3 יהי כבר PCIE2 והלוח יתמוך, אם תרצה להוסיף זכרונות תוכל להוסיף כבר את הDDR3 שיהיה נפוץ בשוק ותא תצטרך לצאת בחיפושים מעיקים אחרי שיחשב מיושן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...