מפרט ב- 8000 שקל שאני הולך לקנות כנראה ביום חמישי - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב- 8000 שקל שאני הולך לקנות כנראה ביום חמישי

primo

Recommended Posts

אממ בקשר ללוח אם,

יש של ג'יגה בייט P35 שעולה כ70 ש"ח יותר מזה שרצינו, אבל לאחר התייעצות בפורום ולוחות אם ירדתי מהרעיון..

בקשר למארז, אפולו לא נמצא במלאי ולפי מה שהבנתי לא ימצא בקרוב, אז כנראה שאנסה לחרוג בשביל הלקסה :(

פתאום יש לי התלבטות גדולה מאד אם ללכת על הדל 2007WFP שלמעשה בשבילו הגדלתי את התקציב מפני שכשאני חושב על זה, אני קונה מסך כזה יקר ואם אחרי שבועיים יהיה לי פיקסל שרוף באמצע המסך לא יהיה לי מה לעשות :kopfpatsch: (המדיניות של זה להחליף אם יש יותר משישה פיקסלים שרופים!)

אז פתאום אני מתלבט אם ללכת על או על ה226BW, למרות שעכשיו קשה לי ללכת על ה226BW אחרי כל מה שקראתי על הדל :kopfpatsch:

פיקסלים שרופים בדרך כלל נוצרים בזמן הייצור ולא מופיעים סתם ככה לכן אם לא יהיה לך בהתחלה רוב הסיכויים שלא יהיה לך בכלל (IQPC מאפשרים לבדוק את המסך לפני קנייה).

בקשר להוזלת מחירים, הE6600 ירד לאחרונה קצת במחיר (אני זוכר שראיתי אותו לפני חודש ב266$ בNEWEGG, עכשיו הוא עולה 226$).

מה שכן הe6750 אמור לעלות משהו כמו 180$ והוא יותר טוב מהE6600.

יש גם את העובדה שבשביל 500 שקל יותר אתה יכול לקנות מעבד מרובע ליבות במקום כפול .

לחכות לירידת מחירים זה בחירה שלך, יש כאלה שאומרים שאי אפשר כל פעם לחכות לירידת מחירים, ויש אמת בזה, במיוחד בגלל שידעו על הירידה עוד לפני חודש אבל עכשיו נשאר חודש וקצת לירידה וכרגע לא מתוכננת ירידה נוספת ושוב - זה מעבד עם פי 2 יותר ליבות בתוספת קטנה של מחיר או מעבד יותר טוב במחיר יותר זול.

גם אם תחכה וגם אם לא תחכה - כל מה שתבחר תיהיה בחירה נכונה כי הe6600 הוא מעבד חזק ששווה לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אממ בקשר ללוח אם,

יש של ג'יגה בייט P35 שעולה כ70 ש"ח יותר מזה שרצינו, אבל לאחר התייעצות בפורום ולוחות אם ירדתי מהרעיון..

בקשר למארז, אפולו לא נמצא במלאי ולפי מה שהבנתי לא ימצא בקרוב, אז כנראה שאנסה לחרוג בשביל הלקסה :(

פתאום יש לי התלבטות גדולה מאד אם ללכת על הדל 2007WFP שלמעשה בשבילו הגדלתי את התקציב מפני שכשאני חושב על זה, אני קונה מסך כזה יקר ואם אחרי שבועיים יהיה לי פיקסל שרוף באמצע המסך לא יהיה לי מה לעשות :kopfpatsch: (המדיניות של זה להחליף אם יש יותר משישה פיקסלים שרופים!)

אז פתאום אני מתלבט אם ללכת על או על ה226BW, למרות שעכשיו קשה לי ללכת על ה226BW אחרי כל מה שקראתי על הדל :kopfpatsch:

פעם ראשונה שאני שומע על כזה דבר- מה זאת אומרת שיהיה לי פיקסל שרוף בזמן שאני משתמש במסך? מה זה אומר? איך זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע על כזה דבר- מה זאת אומרת שיהיה לי פיקסל שרוף בזמן שאני משתמש במסך? מה זה אומר? איך זה קורה?

אממ אני לא מבין בזה יותר מדי אז תחכה שתקבל תשובה ממישהו חכם ;)

כעיקרון לפי מה שהבנתי שינו את המדיניות שלהם והם מחליפים מסכים רק אם יש יותר משישה פיקסלים שרופים! פיקסל שרוף (אני לא יכול להגיד לך מה זה כי לא יודע) אבל זה משהו כמו נקודה שהצבע בה לא מתחלף (הסבר שטחי שבטח עוד מעט יתקנו גם אותו), אם יצא כזה פיקסל באמצע המסך ולא יהיה אפשר להחליף :kopfpatsch:

IQPC מאפשרים לפני הקנייה לבדוק את המסך אם יש לו פיקסלים שרופים אבל אחר כך לפי מה שהבנתי זה יהיה לפי התנאי אחריות של .. לא ממש הבנתי מה הסבירות שאם מהתחלה לא היה פיקסל שרוף שפתאום יופיע, אבל אני מתלבט קשות אם לקחת את הסיכון הזה או לא כי 2400 ש"ח זה לא כסף קטן בשבילי..

מה אתה אומר? שנינו באותה בעיה עם אותם ההתלבטויות :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא מבין בזה יותר מדי אז תחכה שתקבל תשובה ממישהו חכם ;)

כעיקרון לפי מה שהבנתי שינו את המדיניות שלהם והם מחליפים מסכים רק אם יש יותר משישה פיקסלים שרופים! פיקסל שרוף (אני לא יכול להגיד לך מה זה כי לא יודע) אבל זה משהו כמו נקודה שהצבע בה לא מתחלף (הסבר שטחי שבטח עוד מעט יתקנו גם אותו), אם יצא כזה פיקסל באמצע המסך ולא יהיה אפשר להחליף :kopfpatsch:

IQPC מאפשרים לפני הקנייה לבדוק את המסך אם יש לו פיקסלים שרופים אבל אחר כך לפי מה שהבנתי זה יהיה לפי התנאי אחריות של .. לא ממש הבנתי מה הסבירות שאם מהתחלה לא היה פיקסל שרוף שפתאום יופיע, אבל אני מתלבט קשות אם לקחת את הסיכון הזה או לא כי 2400 ש"ח זה לא כסף קטן בשבילי..

מה אתה אומר? שנינו באותה בעיה עם אותם ההתלבטויות :kopfpatsch:

אממ ערערת לי את הביטחון לגבי המסך... נחכה שמישהו שמבין יותר יענה.. איך זה קורה ואיך אפשר למנוע את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי בחיים על פיקסל שנשרף לאחר הקנייה, אבל בעקרון המסך מורכב מהרבה נקודות קטנות(פיקסלים), ואם אחד מהם נשרף אז יש לך פשוט נקודה שחורה שלא תראה שם כלום. בד"כ הנקודות הן זעירות והסבירות שכזה דבר יקרה היא לא גבוהה אבל אף פעם אל תגיד לי זה לא יקרה ;)

ככל שהפיקסל השרוף יהיה בנקודה מרכזית יותר במסך, ככה זה יציק לך יותר (בעיקר כשאתה צופה בדברים בהירים כמו wallpaper עם גוונים בהירים). אבל לפי מה שידוע לי אלו דברים שקורים בזמן הייצור ולא סתם אחרי כמה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי בחיים על פיקסל שנשרף לאחר הקנייה, אבל בעקרון המסך מורכב מהרבה נקודות קטנות(פיקסלים), ואם אחד מהם נשרף אז יש לך פשוט נקודה שחורה שלא תראה שם כלום. בד"כ הנקודות הן זעירות והסבירות שכזה דבר יקרה היא לא גבוהה אבל אף פעם אל תגיד לי זה לא יקרה ;)

ככל שהפיקסל השרוף יהיה בנקודה מרכזית יותר במסך, ככה זה יציק לך יותר (בעיקר כשאתה צופה בדברים בהירים כמו wallpaper עם גוונים בהירים). אבל לפי מה שידוע לי אלו דברים שקורים בזמן הייצור ולא סתם אחרי כמה זמן.

אוקיי,

מישהו יכול לבסס את הטענה הזאת כדי שאקנה בראש שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

מישהו יכול לבסס את הטענה הזאת כדי שאקנה בראש שקט?

בסוף קנית? אני ילך כנראה שבוע הבא כי היה לי בעיה היום ולא יכולתי בסוף ללכת... אם קנית אז אתה יכול לשים תמפרט הסופי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף קנית? אני ילך כנראה שבוע הבא כי היה לי בעיה היום ולא יכולתי בסוף ללכת... אם קנית אז אתה יכול לשים תמפרט הסופי?

גם אני רציתי לשאול אותך בדיוק את זה!

הייתה לי בעיה ביום חמישי (אני מקווה שלך לא הייתה כזאת בעיה) אז אני אלך במשך השבוע.. (אתה הולך כנראה בשני? אם כן אז זה צירוף מקרים ענק :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רציתי לשאול אותך בדיוק את זה!

הייתה לי בעיה ביום חמישי (אני מקווה שלך לא הייתה כזאת בעיה) אז אני אלך במשך השבוע.. (אתה הולך כנראה בשני? אם כן אז זה צירוף מקרים ענק :lol:)

חח.. אממ נראה כבר או שני או רביעי..... איזה מפרט אתה קונה בסוף??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...