מתלבט בין שני מסכים, עד 1700 ש"ח - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני מסכים, עד 1700 ש"ח

אור כהן

Recommended Posts

אני מציע לפתוח דף חדש בלי שום ריבים... :lol

עוד פעם, מומחים בתחום טוענים שה-VP930 טוב יותר למשחקים מאשר ה-L971P, לכן אם אני הייתי בוחר הייתי בוחר את ה VS (וגם יש כזה לבן-דוד שלי והוא תותח!).

שאלתי את Borsood

בכל מקרה, אם אתה כבר מכיר את המסך הזה, הVP930, ניתן לסובב אותו למצב אנוכי לאופכי וגם הפוך לכך, ואז המסך ישתנה?

האם למסך יש פיווט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צ'מע..מסך זה דבר שנשאר לך במשך שנים

כרטים מסך(גם HIGHEND) יתחיל לצלוע תוך שנה -שנתיים ותוך שלוש שנים כנראה שיצטרך כסא גלגלים (בטח יהיה איזה חנג' שיתווכח על הזמן המדויק ^^)

ומבחינת עלות\תועלת אני לא חושב ששווה לקחת את הGTX (ג3000 ש"ח?) אבל בשביל זה יש לך את המומחים כאן

תוכל לקנות כ.מסך בחצי המחיר ובשנה הבאה תקנה בחצי שנשאר כרטיס יותר חזק מהGTX תקנו אותי עם אני טועה

אני מציע לפתוח דף חדש בלי שום ריבים... :lol

אח שלנו איזה ריבים? חוץ מזה מה היינו מקבלים עם כולם היו חושבים אותו דבר? (*cough* .. *cough*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטים מסך(גם HIGHEND) יתחיל לצלוע תוך שנה -שנתיים ותוך שלוש שנים כנראה שיצטרך כסא גלגלים (בטח יהיה איזה חנג' שיתווכח על הזמן המדויק ^^)

ומבחינת עלות\תועלת אני לא חושב ששווה לקחת את הGTX (ג3000 ש"ח?) אבל בשביל זה יש לך את המומחים כאן

תוכל לקנות כ.מסך בחצי המחיר ובשנה הבאה תקנה בחצי שנשאר כרטיס יותר חזק מהGTX תקנו אותי עם אני טועה

אח שלנו איזה ריבים? חוץ מזה מה היינו מקבלים עם כולם היו חושבים אותו דבר? (*cough* .. *cough*)

נו וה971P לא טוב? או הVP930?

חוץ מזה אם כרטיס מסך צולע פשוט עושים OC,

ואל תשכח שכרטיס מסך אפשר להחליף.

2 GTS נחשבים לGTX אחד.

אני יכול ללכת בכיף על הGTS, אבל תלוי איך הוא יבצע לי בDX10.

GTS לא יחזיק מעמד בDX10, ובגלל זה עדיף לקחת GTX אחד, שיפעל כמו 2 GTS ב3000 ש"ח, מאשר 2GTS ב4000 ש"ח, שיפעלו כמו GTX אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTS לא יחזיק מעמד בDX10

קודם כל שני GTS לא שווים GTX אחד דבר שני אם תחפש קצת בפורום אתה תמצא הרבה מהאנשים כאן אומרים שהמשחקים שיצאו עד כה הם לא PURE DX10

ובנוסף...תחשוב על הדור הבא של הכרטיסים בהשוואה לGTX של היום ותבין שעוד שנה תוכל לקנות בשאר הכסף כרטים מסךחזק ביותר ועם הרבה פיצ'רים שאפילון לא חשבנו עליהם...

ומה כל כך נורא (או לא מספיק) בכרטים מסך שעולה 1700 ש"ח? LOL במיוחד עם זה רק לשנה..

----

אגב חשבתי יותר על קניית מסך הרבה יותר חזק מ 19 אינץ עם הכסף שתחסוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלנו איזה ריבים? חוץ מזה מה היינו מקבלים עם כולם היו חושבים אותו דבר? (*cough* דל.. *cough*)

אני מסכים עם הבחור, אבל לא לגמרי.

אם הוא רוצה מחשב חדש, שיקנה את המוצרים האיכותיים שביותר שהוא יכול לקנות בתקציב שלו. המוצרים מתיישנים אבל הישנים עדין יכולים להרי ישומים על MID-HIGH. בסדרת 8 ספציפית אני חושב שהמוצרים יתישנו מהר יותר מכל שאר המורצים כיוון שאלה הכרטיסים הראשונים שפועלים בטכנולוגיה שונה ותמיד יהיו בעיות עם המוצרים הראשונים.

אני מציע לחכות לסוף הקיץ (ואולי תרוויח כמה ג'ובות בקיץ ותוכל לקנות מחשב חזק יותר) שאני מקווה שעד אז יצאו כרטיסים יותר "בשלים" ומעבדי ה 45nm של אינטל ומרובעי ליבה טבעיים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ראיתם בDX9 את ההבדלים במשחקים?

יש איזה הבדל של 30-40 פריימים במשחקים בהגדרות גבוהות בין הGTX לבין הGTS.

האם באמת כדאי להשקיע את הכסף הזה (700 ש"ח) על מסך כמו ה2007FP במקום להוציא את הכסף על איזה GTX טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע לעשות?

לקנות את 2007WFP או 2007FP על חשבון רכיבי מחשב אחרים - איזון המפרט.

אם אתה עדיין לא רוצה לעשות את זה אז לפחות VP930.

האם למסך יש פיווט?

כפי שתוכל לראות כאן למסך VP930 יש פיווט אבל בגלל היחס 4:5 זה פחות דרמטי מאשר בדל.

האם באמת כדאי להשקיע את הכסף הזה (700 ש"ח) על מסך כמו ה2007FP במקום להוציא את הכסף על איזה GTX טוב?

כן כי העיניים שלך מביטות במסך ולא סופרות FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה, הורדתי את מחיר המפרט ל7400 ש"ח לא כולל מערכת הפעלה (כולל זה 8000),וכולל מסך זה בסביבות ה10

עכשיו אני יכול ליקנות מסך 2007FP עם 640 GTS טוב בOC ועדיין לחסוך 400 ש"ח.

מעבד:

INTEL CORE 2 QUAD PROCESSOR S775 2.4GHz(Q66000) - BOX ¤1569

לוח אם:

ABIT IN9 32X-MAX WIFI ¤1489

מסך:

DELL LCD 20´ 2007FP ULTRASHARP FLAT PANEL MONITOR ¤2297

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 640MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤1876

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500AAKS ¤291

צורב DVD:

LITEON DVDRW LH-20A1S DOUBLE LAYERED X20 - SATA - RETAIL ¤168

זיכרון:

G.SKILL 4096MB (2048MBX2) DDR2 800 CL5-5-5-15 - F2-6400CL5D-4GBPQ ¤1254

כונני דיסקטים:

SONY 3.5 FLOPPY DISK DRIVE- BLACK ¤34

מארז:

NZXT LEXA w/o PSU ¤612

מערכות הפעלה:

WINDOWS VISTA HOME PREMIUM - 64 BIT - ENG/HEB ¤593

ספק כוח:

HEC ZEPHYR 750W - ACTIVE PFC ¤645

מחיר סופי (כולל הרכבה): ¤10286.60

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

עכשיו זה מספיק מאוזן? פתרנו את הבעייה? לקחנו את ה2007FP ולא נבכה אחר-כך? גמרנו כבר עם כל העמודים הללו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שבחרת לא משהו, HEC זה HEC (ספקים בינוניים ותקציביים טובים) ולא הייתי קונה ספק HIGH END שלהם.

לך על ה - CORSAIR HX 520W במקום (ואל תתחיל עם זה שיש לו פחות וואט, זה לא מה שקובע).

ולמה אתה לוקח את הלוח היקר והלא משתלם הזה שאפילו לא יתמוך לך בפנרין ? עדיף לקנות את הלוח הזה - http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3285

הזכרונות האלו לא משהו ועדיף 4X1GB טובים במקום, כמו אלה - http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3186

וגם לקנות פלופי זה מיותר, תקנה איזה DOK זול וסגור עניין.

ומאיפה המחירים האלה ? המחירים באתרים הרבה יותר יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שבחרת לא משהו, HEC זה HEC (ספקים בינוניים ותקציביים טובים) ולא הייתי קונה ספק HIGH END שלהם.

לך על ה - HX 520W במקום (ואל תתחיל עם זה שיש לו פחות וואט, זה לא מה שקובע).

ולמה אתה לוקח את הלוח היקר והלא משתלם הזה שאפילו לא יתמוך לך בפנרין ? עדיף לקנות את הלוח הזה - http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3285

הזכרונות האלו לא משהו ועדיף 4X1GB טובים במקום, כמו אלה - http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3186

זה ביגלל שאני קונה אותו ביולי-אוגוסט.

אני בחרתי את הספק כי יש לו 2 חיבורי 8 פינים ו4 חיבורי פסי אקספרס,

הלוח כן תומך בפנריין, (באס של 1333), קניתי אותו שיהיה לי מקום לווי פיי, יש לו הרבה פיצרים והוא טוב לאוברקלוק, גם שיהיה לי מקום לפיזיקה העתידית של , כי רוב לוחות ה38X יהיו בעלי חריצי PCI רבים, והוא היחיד שמתאים לי במלואו לSLI אם ארצה בעתיד וכל הדברים האחרים., הP35 רץ בחריץ השני על 4X ועוד בלי הנוידיה, רק ATI. השקעתי על זה המון מחשבה.

אני לוקח את ה2GB לכל אחד כדי שבעתיד שהDDR3 ישלוט לי יהיה 8GB שסביר להניח שישתווה ל4GB .

פלופי זה פלופי, אני נישאר איתו, (עדיין יש לי כמה דיסקטים בבית).

ועוד פעם זה ביגלל שאני קונה ביולי אוגוסט, וחוץ מזה סגרתי איתו דיל שיש לי 5 אחוז הנחה ושאני אומר לו את המקומות הכי זולים והוא יסדר לי מחיר נמוך מכל המקומות הללו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על ה - HX 520W במקום (ואל תתחיל עם זה שיש לו פחות וואט, זה לא מה שקובע).

אני הייתי מציע את DS4, הוא יותר זול וההבדלים לא מהותיים.

אם אור רוצה 4GB של , אני מציע לקחת שני סטיקים של 2GB מאותו הדגם.

אני בחרתי את הספק כי יש לו 2 חיבורי 8 פינים ו4 חיבורי פסי אקספרס,

הלוח כן תומך בפנריין, (באס של 1333), קניתי אותו שיהיה לי מקום לווי פיי, יש לו הרבה פיצרים והוא טוב לאוברקלוק, גם שיהיה לי מקום לפיזיקה העתידית של , כי רוב לוחות ה38X יהיו בעלי חריצי PCI רבים, והוא היחיד שמתאים לי במלואו לSLI אם ארצה בעתיד וכל הדברים האחרים., הP35 רץ בחריץ השני על 4X ועוד בלי הנוידיה, רק ATI. השקעתי על זה המון מחשבה.

אני לוקח את ה2GB לכל אחד כדי שבעתיד שהDDR3 ישלוט לי יהיה 8GB שסביר להניח שישתווה ל4GB .

ועוד פעם זה ביגלל שאני קונה ביולי אוגוסט, וחוץ מזה סגרתי איתו דיל שיש לי 5 אחוז הנחה ושאני אומר לו את המקומות הכי זולים והוא יסדר לי מחיר נמוך מכל המקומות הללו :smile1:

אני חושב שבעתיד הקרוב לא תוכל לנצל 8GB.

ד"א, טכנולוגית ה DDRIII היא לא הצלחה כ"כ גדולה, אז אני חושב שלא צריך להגזים שהיא תהיה טובה פי 2 מהטכנולוגיה DDRII.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או! בבקשה, גם אני חושב ש2 סטיקים של 2GB עדיפים על 4 סטיקים של 1 GB,

למה אני לא יוכל לנצל 8GB?

כבר היום בויסטה 64BIT אפשר לנצל עד אין סוף,

ובלוח שאני מעוניין ניתן לשים עד 8GB כל סטיק (32GB!!!)

אולי הוא לא יהיה הצלחה גדולה, אבל תמיד כדאי להיות מוכן לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחרתי את הספק כי יש לו 2 חיבורי 8 פינים ו4 חיבורי פסי אקספרס' date='

[/quote']

רק ה - P35 תומכים בפנרין, ה - 965P וה - 680I לא.

כש - 4GB לא יספיק אז כבר ישלוט בשוק ולא יהיה שווה לשדרג ל - 8GB, וזה יקרה עוד הרבה זמן.

SLI זה משתלם בגרוש, במקום להוסיף עוד GTS ל - יהיה הרבה יותר משתלם למכור אותו ולקנות כרטיס חדש אחד שיהיה שווה ל - הזה ואף חזק יותר.

ה - PHYSICS עוד לא מוכן ולא יודעים מתי הוא ייושם ויתמך ע"י הדרייברים בכלל וגם עד שהמשחקים יתמכו בו, זה סיפור מאד ארוך ואין לך מה לבנות על זה.

כמו שאמרתי, למרות החיבורים ה - HEC לא ברמה ובאיכות של הקורסאייר ולא הייתי לוקח אותו.

FLOPPY זה כל כך מיושן וחסר תועלת...

אחלה הנחה השגת לך :xyxthumbs:

איך הצלחת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...