מתלבט בין שני מסכים, עד 1700 ש"ח - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני מסכים, עד 1700 ש"ח

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה - VS עדיין עדיף.

הסוני והלנובו מומלצים למי שכבר חורג מתקציבו ושממש אין לו את הכסף להוסיף ולקחת את ה - VP930 או ה - 971P.

אז עוד פעם

הVP930 או ה971P?

לא יודע לטעמי הVP930 קצת מכוער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים וסרטים ה - VS עדיף.

לגרפיקה ה - עדיף.

ה - VS ממש לא מכוער לדעתי וזה גם לא כזה חשוב גם ככה.

טוב יאללה החלטתי ללכת על הסאמסונג

.

.

.

.

.

סתם :lol: :lol: :lol: הולכים על הVP930B,

ממילא אני הרבה יותר אשחק במחשב.

ולא יהיו מריחות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיו.

אני חייב לציין שאתה לקוח קשה מאד, אור.

תודה רבה (אני חושב).

רק בזכותך, ובעזרת אתר HWZONE, הצלחתי להגיע למסך הזה.

אני מודע לכך שאני לקוח קשה, כי לא פעם עבדו על אבא שלי, ואני לא רוצה ליפול בפח הזה שוב.

בקרוב מאד אני הולך ליקנות את המחשב, והמסך הזה יגיע איתו.

אני מאד שמח שעזרת לי להגיע להחלטה הזאתי, עם כל המאמץ שהשקעתם בי (שלושה עמודים :lol:) :yelclap:

טוב, אז כולם מסכימים פה אחד על הVP930B.

מנהלים אפשר לינעול, אלא אם מישהו מתנגד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, אם אתה חושב שאור לקוח קשה, לא פגשת אותי.......גם אני חושב על ה-VP930 ... אם אתה מכיר את המסך ,אולי תוכל לעזור לי... כבר פניתי לארז בפרטי ,והוא ניסה לעזור לי ,אבל עדיין כמה דברים לא ברורים לי, והעניין הוא כזה: לפני כחודש הזמנתי דרך חבר (ונאלצתי להחזיר) מסך של סמסונג 940T עם פאנל S-PVA ולא הצלחתי להסתדר איתו בשום אופן. הוא היה בהיר מידי ואם הורדתי את הבהירות (או בכלל שיחקתי עם ההגדרות הכלליות של המסך ואוי אוי כמה ששיחקתי....), ונאמר ראו בסדר דף אינטרנט, אז ראו גרוע מאד (מאד כהה) את הדסקטופ ,ולהיפך.... כמה שלא שיניתי, לא הגעתי למצב שאני יכול לראות חד ונקי גם טקסט , גם תמונה, גם אינטרנט.. משחקים בכלל לא ניסיתי-הוא לא מיועד לזה. כרגע יש לי מסך (אני פשוט צריך עוד אחד) LG1920P עם פנל P-MVA (כמו הויוסוניק ד"א) ורואים מעולה. ארז כתב לי שהוא לא מצליח להבין למה לא הסתדרתי עם הסמסונג(הוא גם בדק את הנתונים שלו וכתב לי שזה מסך מצויין,אפילו יותר טוב מה-VP930) אבל המסקנה שלו היתה שזה קשור לא לבהירות (כי ה- שלי יותר בהיר) אלא לקונטראסט הגבוה שלו -1:1000 לעומת 1:700 ב- שלי. ה-VP930 בא עם קונטראסט גבוה יותר של 1:1300 אז אני עוד יותר חושש ממנו....אודה לתשובה ממי שמכיר באמת את המסך הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כדאי לחכות לתשובה מארז כי יש לו את המסך הזה.

הרעיון היחיד שעולה בראש עכשיו הוא לכוון את הניגודיות והבהירות עד שתגיע לתוצאה הרצויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כדאי לחכות לתשובה מארז כי יש לו את המסך הזה.

הרעיון היחיד שעולה בראש עכשיו הוא לכוון את הניגודיות והבהירות עד שתגיע לתוצאה הרצויה.

ארז ענה לי כבר פעמיים בפרטי...והוא (לצערי) לא עובד אצלי... וחוץ מזה נדמה לי שיש לו דווקא 24 " .זה מה שכתוב במפרט שלו.

אה, ועוד דבר, אפשר להזמין אותו ישירות מאומניטק ,אבל הם גובים עליו 2079 ש"ח (כ-400 שח יותר מניר-טק או פנדה ,למשל) ,אבל מצד שני הם מאפשרים לך להחזיר אותו תוך 14 יום גם אם השתמשת בו -צריך רק להוסיף 100 שח דמי ביטול ועוד כ-50 שח דמי משלוח (אני מקווה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

עכשיו כולכם הכנסתם אותי לטראומה :s05:

עד שהגעתי לVP930B, אני מתחיל לפחד ממנו.

יש גם את הSAMSUNG 971P, וכבר אין לי מושג מה לקחת.

עזרה!!! (עוד פעם) :s07:

אם זה עוזר לך, אז ארז הזכיר , ולא בחיבה יתירה,את ה- 971P ,אמר שהניגודיות שם "מזוייפת " או משהו כזה,ולכן המסך בהיר מידי ,ומתאים רק למשחקים וסרטים. מצד שני, זה מה שאתה בעצם רוצה...... בת'כלס , עקבתי כאן בפורום על הדיונים של ה -970P מול ה-VP930 והדעות הן חד משמעיות לטובת הויוסוניק למעט העובדה שהוא בא פחות מכוייל מהסמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה עוזר לך, אז ארז הזכיר , ולא בחיבה יתירה,את ה- 971P ,אמר שהניגודיות שם "מזוייפת " או משהו כזה,ולכן המסך בהיר מידי ,ומתאים רק למשחקים וסרטים. מצד שני, זה מה שאתה בעצם רוצה...... בת'כלס , עקבתי כאן בפורום על הדיונים של ה -970P מול ה-VP930 והדעות הן חד משמעיות לטובת הויוסוניק למעט העובדה שהוא בא פחות מכוייל מהסמסונג.

מכויל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, אתה יכול לקרוא ביקורת מפורטת על ה-971P פה:

http://www.tweaknews.net/reviews/samsung_971p

מהביקורת אתה תבין שהסמסונג נועד לגרפיקאים חובבים וכלל לא למשחקים או סרטים. גם הEIZO שנמצא בבית שלי מצוייד באותו פנל כמו שיש לסמסונג אבל איזו מכיילת אותו אחרת בצורה הרבה יותר מוצלחת מבחינת האיזון בין הבהירות לניגודיות, זמן תגובה, Overdrive שונה, LUT מובנה ומנורה באיכות אחרת לגמרי.

בכל מקרה אני ראיתי את ה-VP930 איכותו עולה בהרבה על כל מסכי TN שראיתי (של , או סוני) - אחידות התאורה והצבעים היא ברמה הרבה יותר טובה מהם הודות לפנל P-MVA שלו וסרטים נצפים בו ללא מריחות מובחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...