מתלבט בין שני מסכים, עד 1700 ש"ח - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני מסכים, עד 1700 ש"ח

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב לציין שהת'רד הזה התחיל כמשעשע אבל זה כבר הופך להיות עצוב. :nixweiss:

אור כהן, אני לא מבין מה הבעיה שלך. עד שהפסקת לדבר שטויות התחלת להתחרפן? מה קרה כבר?

ועכשיו לעניין, עצה קטנה. סמוך על שני דברים במצב שלך. הראשון הוא העיניים שלא משקרות.

שנית תוכל לסמוך אתרי ביקורת אמינים ואנשים שקראו הפנימו וחלק שחוו עיסוק איתם. כל אדם אחר מדבר מנסיון אישי והקביעות הן סובייקטיביות לחלוטין (כמו הרבה פוסטים בת'רד הזה), לא מקצועיות בעליל שלא לדבר על מגמתיות (כשכל אחד מאמין שמה שיש לו הכי איכותי).

השורה התחתונה, תלמד למי להקשיב.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר מתלבטים באופן קשה בין דגמים שונים הדרך הטובה ביותר היא כמו שנאמר מפי Elior להשוות מכמה שיותר אתרי חומרה מקצועיים בחו"ל (ולא חובבניים), שראו הרבה יותר דגמים מכפי שכל אחד מאיתנו זכה לחוות ומציגים ביקורות מפורטות ברמה טכנית ולא דווקא צרכנית. לאחר מכן אתה צריך להתמקד בשניים עד שלושה דגמים ולראות אותם במו עיניך בפעולה רצוי לפחות שניים זה לצד זה עם מחשבים בעלי זהה או בעלי כרטיס מסך זהה (או לבחון מסכים זה אחרי זה במקרה הרע) - כי אין כמו מראה עיניים ולא יעזרו לך המון המלצות קונקרטיות מפי משתמשים פה. רק אתה תרגיש עם העיניים שלך מה באמת הכי נוח ונעים לך. אני ואח שלי זכינו לחוויה צרכנית כזאת של השוואת שני צגי איכות - דבר נדיר במחוזותינו בחנות פרטית - ורק כך התאפשר לאח שלי תוך 3/4 שעה להחליט בביטחון מה באמת הכי טוב לעיניים שלו. זו השיטה הטובה ביותר לשלול מסך זה או אחר. בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה הבעיה?

1. ה 971P איטי ובחלק מהביקורות נמצא שהוא מגיע לעיתים ל 100ms בחלק מהמעברים בין הצבעים, לעומתו ה VP930 מעולם לא עבר את ה

ה-25ms באף מעבר כאשר רוב המעברים היו על 8-10ms, הוא מהיר ברמה של 4ms במסכי TN.

2. זויות הצפיה, איכות הצבעים והארגונומיה ב VP930/971P טובה בהרבה מכל מסך 19" TN אחר.

3. כמו שנרשם למשחקים וסרטים עדיף ה VP930 ולגרפיקה עדיף ה 971P.

4. מסכים שמופיעים כ-20ms כמו הלנובו אינם ברי השוואה למסכי TN עם זמן תגובה של 2ms מכיוון שמדובר במדידה

שונה, בראשון ישנה מדידה לפי תקן ISO ואילו בשני מדובר במדידה פרטית של החברה שיצרה את המסך שנקראת אפור לאפור,

לרוב זה מדידת אפור-אפור נעשית בכדי להחמיא למסך וכדי להטעות צרכנים כמו כאן.

בנוסף אם הולכים לפי המדידה הזו המסך VP930 מציג מדידה לפי תקן ISO של 20ms ומדובר באותו הפאנל שנמצא בלנובו.

5.יצא לך לראות את ה-971P באופיס דיפו ולראות את ההבדל הניכר לטובה שיש בינו לבין מסכי TN, עכשיו אתה צריך לדעת שההבדל בינו

לבין ה VP930 הוא קטן למדי ומסתכם ברובו בעיצוב ובזמן התגובה ולכן מבחינתך ללכת על ה VP930 זה לא ללכת בעיניים עצומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כולם, הVS הוא לא בבאג, לכן איני יכול ליבדוק אותו (אם מישהו מכיר חנות בהרצלייה עם הVS שיגיד פה.

ראיתי את ה971P בבאג (החנות כבר ניסגרה, התחננתי שיתנו לי להיכנס), והוא דווקא לא ניראה רע, אבל איך אני ידע שאין מריחות? הם יכולים להציג עליו סרט או משחק שאני אוכל ליראות איך הוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ואח שלי זכינו לחוויה צרכנית כזאת של השוואת שני צגי איכות - דבר נדיר במחוזותינו בחנות פרטית - ורק כך התאפשר לאח שלי תוך 3/4 שעה להחליט בביטחון מה באמת הכי טוב לעיניים שלו. זו השיטה הטובה ביותר לשלול מסך זה או אחר. בהצלחה ;)

תוכל לפרט אילו מסכים? אחד נדמה לי זה ה-EIZO ,מה השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור שפתח את הדיון:

לפני שבועיים בערך הזמנתי את ה 971P של לאחר המלצות בפורום ללכת יותר על ה VS..

תבין איש הסמסונג מסך מדהים יפה ועוד הפעם יפה ומרוב שמסתכלים על היופי שלו ועל החדות בראיה במסך חושבים שהוא מעולה להכל.

ברגע שאתה נכנס לפיפא או לג"נרלס או לסתם משחק אחר אתה רואה את המריחות והגוסטים שאתה רוצה לחזור ל CRT כמה שיותר מהר.

תבין הוא היה אצלי בבית יום אחד ולאחר מכן בדרך חזרה לחנות!

המסך גרוע למשחקים היה לי אותו אל תריב עם עצמך ,ה VS מספר אחד ..

קח אותו לא תתבאס אתה צריך מסך עם פאנל איכותי ולא TN...יש הבדלים וציינו אותם בפניך יותר מידי פעמים בדיון.

זה לא עניין שאני רואה בצורה שונה ואתה בצורה שונה את המסך ואת המריחות הוא גרוע למשחקים וזהו .

אם תצטרך עוד עזרה אני אשמח לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור שפתח את הדיון:

לפני שבועיים בערך הזמנתי את ה 971P של לאחר המלצות בפורום ללכת יותר על ה VS..

תבין איש הסמסונג מסך מדהים יפה ועוד הפעם יפה ומרוב שמסתכלים על היופי שלו ועל החדות בראיה במסך חושבים שהוא מעולה להכל.

ברגע שאתה נכנס לפיפא או לג"נרלס או לסתם משחק אחר אתה רואה את המריחות והגוסטים שאתה רוצה לחזור ל CRT כמה שיותר מהר.

תבין הוא היה אצלי בבית יום אחד ולאחר מכן בדרך חזרה לחנות!

המסך גרוע למשחקים היה לי אותו אל תריב עם עצמך ,ה VS מספר אחד ..

קח אותו לא תתבאס אתה צריך מסך עם פאנל איכותי ולא TN...יש הבדלים וציינו אותם בפניך יותר מידי פעמים בדיון.

זה לא עניין שאני רואה בצורה שונה ואתה בצורה שונה את המסך ואת המריחות הוא גרוע למשחקים וזהו .

אם תצטרך עוד עזרה אני אשמח לעזור.

יש לך עכשיו את הVS? יש לו Pivot?[br]פורסם בתאריך: 11.06.2007 בשעה 10:17:43

כל ההמלצות שממליצים פה, זה רק לפי מה שהם שמעו עליו, וממש קצת התנסו עליו.

לפי מה שהבנתי, יש אנשים שהמריחות יפריעו להם, ויש כאלו שלא,

יש כאלו שישרוף להם בעיניים ויש כאלו שלא.

זה הכל תלוי בצרכן.

לפי דעתי, הדבר הכי חכם שיהיה ניתן לעשות הוא ללכת לחנות ולבדוק אותו, ממש לראות אם הוא מתאים לך.

הרבה ילדים אמרו לעשות את הדבר הזה ואני יעשה אותו.

היום אני ילך שוב לבאג כדי לבדוק אותו, נראה לא רע דרך אגב, אבל לא שמתי לב בין הבדלי הצבעיים שלL1900R לבין 971P :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עכשיו את הVS? יש לו Pivot?[br]פורסם בתאריך: 11.06.2007 בשעה 10:17:43

כל ההמלצות שממליצים פה, זה רק לפי מה שהם שמעו עליו, וממש קצת התנסו עליו.

לפי מה שהבנתי, יש אנשים שהמריחות יפריעו להם, ויש כאלו שלא,

יש כאלו שישרוף להם בעיניים ויש כאלו שלא.

זה הכל תלוי בצרכן.

לפי דעתי, הדבר הכי חכם שיהיה ניתן לעשות הוא ללכת לחנות ולבדוק אותו, ממש לראות אם הוא מתאים לך.

הרבה ילדים אמרו לעשות את הדבר הזה ואני יעשה אותו.

היום אני ילך שוב לבאג כדי לבדוק אותו, נראה לא רע דרך אגב, אבל לא שמתי לב בין הבדלי הצבעיים שלL1900R לבין 971P :nixweiss:

נעשה דבר כזה את ה 971P תמחק מהאופציות שלך עם כל זה שהוא מדהים הוא פשוט לא מתאים..

מה שנשאר זה VS או שתשלם מעל 2100 ש"ח על מסכים אחרים..

כשכל ההמלצות מראות שה VS הוא הכי טוב.ץעד מחיר של 2000 ש"ח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה דבר כזה את ה 971P תמחק מהאופציות שלך עם כל זה שהוא מדהים הוא פשוט לא מתאים..

מה שנשאר זה VS או שתשלם מעל 2100 ש"ח על מסכים אחרים..

כשכל ההמלצות מראות שה VS הוא הכי טוב.ץעד מחיר של 2000 ש"ח..

אני יבדוק את ה971P כשאני יסע לבאג היום, אולי הוא לא כזה נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יבדוק את ה971P כשאני יסע לבאג היום, אולי הוא לא כזה נורא.

תבדוק מה שצריך ..שתרגיש טוב עם הבחירה שלך..

על זה שהמסך גרוע למשחקים אין וויכוח הוא גרוע לזה.

אנשים כמו דניס ועוד כמה שממש מבינים הרבה יותר ממני וממך אמרו זאת אז חבל ..

אבל שיהיה בהצלחה ..והכי חשוב תתחדש..

נ.ב רק אל תסתכל על יופי המסך תסתכל על התכלס שיש בו ולמה אתה בדיוק צריך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היית בבאג?!

לא, אתמול הייתי בבאג אבל החנות הייתה סגורה, רק יצא לי להסתכל עליו.

אני משער שהיום ב4-5 אני יהיה שם.[br]פורסם בתאריך: 11.06.2007 בשעה 16:08:51

חזרתי!!!

הייתי בבאג וראיתי את המסך,

דבר ראשון הוא יפה מאד, העיצוב שלו, והאפשרויות המרובות של ה971P.

לאחר מכן הבטתי בו לאומת מסך TN, הצבעים בPVA הרבה יותר אמיתיים מהTN, אי אפשר לתאר זאת במילים.

הבטתי במסך מכל מיני צדדים, אין שינוי, פשוט מדהים!, לאחר מכן הבטתי בTN מכל הכיוונים, איממלא הכל נגטיב.

לאחר מכן, ביקשתי להריץ סרט על המסך, גם על הTN, הסרט היה 24, לא היו שום מריחות!

ואז, ביקשתי לשחק קומנד אנד קונדגור 3, עוד פעם, לא היו שום מריחות!

אני לא מבין מה יש לכם נגד המסך הזה, בבאג המליצו לי לקחת אותו לאומת הVP930.

זה כבר החלטתי, אני לוקח את ה791P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, אתה מעדיף אותו בהשוורה לVS שבכלל לא ראית?

והם המליצו לך בכנות אני בטוח. אתה בטוח שאין סיכוי שבבאג המליצו לך על הסאמסונג כי פשוט זה מה שיש להם בחנות והם פשוט רוצים למכור?

:screwy: תתעורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה קונה אותו אותו, תבדוק אותו ב - FPS מהיר כמו: QUAKE 4, FEAR, UT2004 או משהו בסגנון.

בכל מקרה, זה נבדק והוכח שה - VP930 יותר מתאים למשחקים.

ולמה אתה קונה בבאג ? הכל עולה שם הרבה יותר מבחנויות אחרות (בטח במחיר של ה - SAMSUNG 971P אפשר לקנות 2007FP/WFP במקום אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...