סקר הספקים הג'נריים הגדול - אתה בעל ספק ג'נרי? כנס! - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר הספקים הג'נריים הגדול - אתה בעל ספק ג'נרי? כנס!

moshikoko

האם הספק הג'נרי עשה לכם בעיות? האם אתם משתמשים עם כרטיסי מסך GF החדשים שצורכים הרבה וואט?  

1044 הצבעות

1. 1. האם הספק הג'נרי עשה לכם בעיות? האם אתם משתמשים עם כרטיסי מסך GF החדשים שצורכים הרבה וואט?

• הספק נשרף לאחר כמה שנים
    • הספק נשרף ולקח איתו "חברים"
    • הספק החזיק מצויין ואין שוב בעיות
    • ספקים ג'נריים?! לא להתקרב!
    • מחזיק לי גם OC וגם GF 8800

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

gf 88 לא ידוע לי אם מחזיק.. 86 אולי יחזיק.. יש סיכוי גדול שכן..

וכן החוטים מתחברים לספק.. בדיוק כמו בליברטי אצלי.

ספק מעולה לדעתי.. מאוורר 12 מאוד שקט.. וכבלים שחוסכים מקום.

דור אתה אכן צודק.. אין כמו לקנות ספק שאתה יודע שהוא איכותי ולא לוקח הימור .

גם לדעתי בהחלט עדיף להשקיע 180-200 ש''ח מינימום על ספק.. FSP350GLN ואתה בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ספק 300 ואט הכי ג'נ'רי שיש בא עם מארז שעלה 100 שקל החזיק מעמד 5 שנים שלמות :yelclap:

קניתי ג'נ'רי חדש ב100 של 400 מחזיק מעמד כבר שנה ואפילוח עם פול ניסויים של אובקקלוק והפסקות חשמל שלא נדע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש אנשים שזוכים בלוטו... אז אם אני אמלא כרטיס גם אני אזכה??

וקשה לי להאמין שיש לך מערכת כבדה, כי ספק גנרי של 400W בדר"כ לא שווה גם לספק רגיל של 300W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ספק 300 ואט הכי ג'נ'רי שיש בא עם מארז שעלה 100 שקל החזיק מעמד 5 שנים שלמות :yelclap:

קניתי ג'נ'רי חדש ב100 של 400 מחזיק מעמד כבר שנה ואפילוח עם פול ניסויים של אובקקלוק והפסקות חשמל שלא נדע

עד שיום אחד הוא לא יוכל לספוג יותר ויעשה למחשב שלך סיכול ממוקד.

ואז תצטער שכמו טמבל לא קנית בעוד כמה עשרות שקלים ספק נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד לדעת שהוא מודלרי ושקט אבל זה עדיין לא עושה אותו איכותי מבחינת יציבות מתחים,רגולציה ריפל וכו' וכו'

שוב, אני חושב שאתה טועה לגבי ה-JSP.

החזקתי כמה כאלו ביד מכמה דגמים (כולל את המודולארי בסביט ובקומפיטקס), החזקתי כמה FSPים וגם כל ספק HE שאתה רוצה - אנרמקס, אנטקס, PCP&C וכו'.

וכן, החזקתי גם ספקים סיניים ב-7$.

ה-JSP הוא לא רמה אחת מעל הסיניים או כל ה-TZAG למיניהם, הוא ארבע רמות מעל. הספקי 420 שאני עבדתי איתם, הם מאוד מרשימים.

שוב, אני לא מציע כזה ספק למערכת עם 8800 חס וחלילה או למערכת של 6000 שקלים, אבל אני גם לא חושב שמי שקונה מחשב משרדי ב-2000 שקל, צריך לשים 12% על הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שלו יש FSP 300THN שיספיק לכל מערכת משרדית וגם הרבה מעל..

אני ממש לא נגד JSP ואני לא חושב שהם ברמה של "ספק 400W ATX מהודר עם אור כחול" וכאלה,אני פשוט לא יכול להמליץ על משהו כזה כשבפעם האחרונה שבדקתי אפילו באתר שלהם לא מופיעה ההגבלה על ה-12V למשל (נתון חשוב מאוד) ובכלל אין שום סקירה שלהם ברחבי הרשת..

ככה שמבחינתי יכול מאוד להיות שהמודלריות,ה-3 שנים אחריות והמשקל שלהם זה מעין גימיק ותו לא.

גם הספקים של ספייר מודלרים (חלקם לפחות) אבל כשאתר מסויים הרים את הכפפה ובדק את גרסאת ה-600W שלהם גילו שהוא גרוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא אני ולא מור אחראים לצוות ביקורות...

דבר שני למה שנעשה בדיקה של ספקים ג'נריים במקום בדיקה של ספקים איכותיים? נגיד לך מה לקנות במקום מה לא לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלתה דווקא ההצעה לפני כמה חודשים לעשות מבחן ספקים עד 300 שקלים - FSP, HEC וכן, גם JSP.

היבואן שלהם עובד איתנו לא מעט, ובהחלט יכול להיות שהוא ירצה להשתתף.

נסו להציע את זה לאיידלמן, אחראי צוות ביקורות, עם לינק לדיון הזה. יש את הפרטים שלו בעמוד האודות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אציע גם, מין הסתם, בישיבת המערכת הבאה שלנו. אבל השיקול הוא של דן. אני לא קובע לו כלום בתחום שלו, ואני מקווה שהוא לא רוצה לקבוע לי כלום בשלי.

מה שכן, הוא יודע טוב יותר איזה ביקורות יש לנו בקנה, מה הציוד שזמין אצלנו וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מתפלא שעניין היעילות עוד לא עלה בדיון הזה...

בעיקרון עד שלא יערכו בדיקות לספקים הג'נריים לא נדע מה היעילות שלהם

אבל כרגע נצא מנק' הנחה שהם לא איכותיים וכך גם לא יעילים...

לכן מה שקורה זה שהצרכן משלם מחיר נמוך יחסית לספק אבל אחר משלם הרבה בחשבון החשמל.. מה שנקרא הזול עולה ביוקר...

נעזוב רגע את העניין שהספקים נשרפים ושורפים איתם עוד חלקים, כי לי זה מעולם לא קרה, אני בOC, ולעוד הרבה זה לא קרה כאן...

אבל אם ספק ג'נרי שואף ליעילות של 60% וספק איכותי מתקרב ליעילות של 80% מה שקורה זה שבסוף אתה משלם הרבה יותר בגלל הספק הג'נרי שלך...

אבל שוב אני לא יודע מה היעילות שלהם ואף אחד לא יודע.. אני אישית עובד עם ספק ג'נרי בצורה כמעט פאסיבית.... המאוורר שלו כבוי והוא מתקרר מזרימת האויר המעטה באזור, והוא בקושי מתחמם! זה יכול להצביע על יעילות גבוהה... בכל מקרה אני מרוצה מהספק הג'נרי שלי, שקט, זול ועושה את העבודה... גם ככה המחשב לא שווה יותר מ1000 שח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לפחות לא העלתי את עניין היעילות כי לדעתי לפחות זה לא כזה אסון אם ספק של 100-130 ש"ח למערכת משרדית הוא 80% או 75%..אבל לאלו שזה חשוב להם זה בהחלט גם כן שיקול..

chenrp,

כפי שכבר מור אמר..תציע אתה את זה לדן ותאמין לי שהוא יתחיס אלייך בדיוק כמו שהוא מתיחס למור ואולי אפילו יפה יותר :P

ומונה התגובות לא מרמז על כלום..אף אחד לא יתן לך יחס מועדף אם יהיו לך 20K הודעות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...