סקר הספקים הג'נריים הגדול - אתה בעל ספק ג'נרי? כנס! - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר הספקים הג'נריים הגדול - אתה בעל ספק ג'נרי? כנס!

moshikoko

האם הספק הג'נרי עשה לכם בעיות? האם אתם משתמשים עם כרטיסי מסך GF החדשים שצורכים הרבה וואט?  

1044 הצבעות

1. 1. האם הספק הג'נרי עשה לכם בעיות? האם אתם משתמשים עם כרטיסי מסך GF החדשים שצורכים הרבה וואט?

• הספק נשרף לאחר כמה שנים
    • הספק נשרף ולקח איתו "חברים"
    • הספק החזיק מצויין ואין שוב בעיות
    • ספקים ג'נריים?! לא להתקרב!
    • מחזיק לי גם OC וגם GF 8800

Recommended Posts

מה לעשות שזה מקום מוסדי - שום מוסד שאני מכיר (בתי ספר, מקומות עבודה, אוניברסיטאות, מפעלים וכו) לא קונה ספקים של אנרמקס. מצד שני כל המחשבים שלנו שם הם מחשבי עבודה משרדית עם כרטיס מסך מובנה וכו'.

מין הסתם אם יש לך מחשב ב-7000 שקל, אז זה לא מספיק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בראד פיט? אחי הוא זקן...

בכל מקרה, ראית אותם? לא נראים איכותיים? יש שם כבלים מוסלבים והספק נראה איכותי וגם אמרו כאן בפורום כאלה שקנו אותם שהם איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אותם? לא במציאות..

לא נראים איכותיים? זה לא ממש משנה איך הם נראים...

כבלים מוסלבים לא ממש מצביעים על האיכות של הספק..

מי שקנה ואמר שהם איכותיים לא מבין בגרוש בספקי כוח..ולצורך העניין אני גם בטוח שאם אני או ליאור או כל אדם שכן מבין בספקים היה קונה אותם לא היה יכול להגיד שהם איכותיים כי פשוט אין לנו דרכים לבדוק אותם כמו שבודקים באתרים מקצועיים (ג'וני גורו וכו'..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לראות איך בד"כ נראים ספקים איכותיים?

תראה איך נראים Zippy/Emacs, לא מבזבזים זמן על עיצוב ושטויות

תראה איך נראים PCP&C

שתי החברות עם הספקים הכי איכותיים שיש, ושניהם אפילו לא קרובים למראה של JSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למי שאין כ"כ תקציב, עדיף לקחת HEC 400TRT ו8800GTS או LIBERTY ואיזה כרטיס ב1100-1200 שקל? ומה הסיכויים שהספק יישרף?? לי יש בבית 3 מחשבים עם ספקים ג'ננריים וכולם עובדים מצויין (הכי ישן בן 7 שנים)...

בתשובה לשאלה הזאת, כנראה רק בגלל שלליברטי יש שלוש שנות אחריות ולHEC שנה (בלי קשר לA ב12V של ליברטי 400 גם יותר איכותי לעומת הHEC 550)

ומבלי לפגוע בחסידי הHEC, השנת אחריות מדברת בעד עצמה. נניח שהוא ישרף לך שלא באחריות וגם לא יילך איתו שום חבר, אתה תרכוש אחרי זה משהו ברמה של הליברטי ומעלה במחיר. כך שלא חסכת כלום בסוף. רק שילמת יותר בשביל אותו השיעור.

ושוב לעניין הג'נריים, גם אצלי הם עבדו אחלה על מערכות שלא דרשו באמת (נטו) 280-300 ולא נשרפו, מה שכן, הם נחלשים עם כל הצפת מתח ברשת עד שבפעם האחרונה זאת תהיה הפעם האחרונה שלהם ושל עוד חברים, ולא בגלל שזאת איזו אמונה שספקים ג'נריים הם רעים (אני בטוח שיש הרבה יותר מותגים שבפנים הם ג'נריים עם אחריות מפעל מורחבת למותג הרוכש אותם, אבל כאן מדובר בשיקולים סטטיסטים ואקטואריים מתחום הביטוח ז"א כאשר מישהו משווק ספק ג'נרי עם אחריות מורחבת הוא עושה השקלול של כמה ספקים באמת ילכו ואיתם עלויות הפיצוי שלרוב לא יעלו על ערך הספק לכן גם לנתון הזה יש חשיבות גדולה).

ואני כבר לא מדבר על הניצולת ועל הזרמים, שקשורים בעיקר לחסכון בחומרים שהם מוליכים איכותיים, אלא על ההשקעה בהגנות מפני עומס יתר והצפות.

רוב הקריסות הקטלניות (לשאר החברים כמו שאוהבים לאמר כאן) נובעות מחוסר יכולת לעצור את ההצפה, ועכשיו, לך תדע אם כבר מצאת ספק זול שעושה רושם לא רע,

אם ההגנות שלו באמת איכותיות. כאן בהחלט נכנס אלמנט האחריות לתמונה. (אני בא מתחום הצילום המקצועי, ויצא לי לראות מותגים ברמה הגבוהה ביותר שנופלים בטווח הסטטיסטי, וגם אז אף אחד מהיבואנים לא ימהר לפצות אותך על מערכת שנשרפה בגלל ספק שכשל - אני לא אזכיר חברות כי זה לא רלוונטי מאחר ומדובר בסוג אחר של ספקים).

ספק ג'נרי לרוב יהיה לא יציב ויספק מתחים לא אחידים (קפיצות) דבר שאולי אינו קריטי על פנטיום 4 עם FX5500 וכמה דיסקים, אבל עשוי להיות קטלני לרכיבים באוברקלוק.

(במינילאבים למשל, ספק לא יציב, יגרום לכל ההדפסות לצאת בצבעים לא אחידים ולהפסד כספי גדול על הדפסות דפוקות ועוד רכיבים שעשויים להיפגע).

אמנם המחשב היחיד שנשרף לי לא נשרף בגלל ספק ג'נרי אלא בגלל פגיעת ברק משולבת (מה שאם לא היה נבדק בצורה יסודית היה נזקף לחובת הספק הג'נרי)

לגבי ההגנות עצמן, כל מי שהתנסה עם פיוזים פשוטים וזולים שעולים שקל ופיוזים באותה רמה שעולים 50 שקלים יבין את ההבדל, איפה שהפיוז היקר יותך מיידית, הפיוז הזול עשוי להמשיך להוליך. ודווקא את הגורמים האלה אין לנו דרך לבדוק בצורה ישירה ללא בדיקה מקצועית. בשביל שיתקיים מצב שספק לוקח איתו לוח אם, צריך לקרות מקרה נדיר

בו כל ההגנות קורסות יחד, זה מתחיל עם הספק, אבל לרוב נעצר שם. (דווקא הספקים המקצועיים למכונות הגדלה שהם מיוצבי מתח ואמורים להחזיק נורות הלוגן חזקות ומתחממות (מחירי נורות כאלה דומים למחירי נורות במכשירי הקרנה - כל כשל כזה יעלה כמה מאות שקלים בהחלפת נורה, ושם הספקים מגיעים עם אפשרות חיצונית להחלפת פיוזים ואני מדבר על מכשיר שעולה 4000 ש"ח והספק שלו עולה עוד 1000).

עכשיו חזרה לעולם המחשבים, הבורות של רובנו בתחום נובעת פשוט מחוסר חינוך נכון, ואני מודה שרק בגלל הלקחים שלי מהפסקה למעלה, אני מזכיר לעצמי,

שהמערכות האלה, איתן אנו מבלים לא מעט שעות ביום, ועושים מי יודע מה, בהחלט עובדות הרבה יותר מכל מקרן ממוצע, ודווקא במוצר (מערכת מחשב) שהשימוש בו כל כך מסיבי ותדיר לחסוך על האלמנט הכי חשוב?

מה יעזור לך 8800GTS OC אם במקרה הטוב הספק הג'נרי יגרום לך לריסטרטים של המערכת (תוך גדי גרימת נזקים מצטברים) כשהוא לא יוכל לעמוד בדרישות המערכת?

ולמי תפנה כשבסופו של דבר יישרף לך הכרטיס? ומה לגבי OC?

תמשיל את מערכת המחשב לגוף אנושי, אם המעבד בה הוא המוח, לוח האם הוא השלד, המארז הוא העור, הזרם הוא הדם, אז הספק הוא הלב.

אם היית צריך השתלת לב היית מוכן לקבל לב שמתנהג כמו בן שבעים או לב שמתנהג כמו בן 20?

אני חושב שזה אמור לענות על כל הדיון וה"סקר" הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לראות איך בד"כ נראים ספקים איכותיים?

תראה איך נראים Zippy/Emacs, לא מבזבזים זמן על עיצוב ושטויות

תראה איך נראים PCP&C

שתי החברות עם הספקים הכי איכותיים שיש, ושניהם אפילו לא קרובים למראה של JSP

PCP&C:

ותראה איך JSP:

והאמת שנכנסתי לאתרים שלהם והם נראים אותו דבר. רובם שם ארוכים ולא ספקי מחשב רגילים אבל יש גם רגילים שנראים רגילים לגמרי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JSP באמת אחלה ספקים יחסית.. כמובן הם לא מגיעים לרמה גבוהה כל כך.. אבל ספקים בהחלט נחמדים.

שקטים,מודולרים.

יש לי חבר שהרכבתי לו את המחשב.. והוא קנה JSP 400 מודולרי עם מאוורר 12.. באמת ספק מאוד שקט די חזק.. (הוא קנה אותו עם מארז של EZCOOL)

לדעתי בשביל מחשב עם כרטיס מסך בסגנון 7600 GT/GS עם מערכת נורמלית של ג'יגה/2 וC2D הספק יחזיק יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מודולרים??? הכבלים שאתה לא צריך מתנתקים מהספק?? בטוח?

העיניין הוא שאתה אומר שהספק מספיק למע' הנל אבל אנשים אומרים פה שלא. בתכלס אני רוצה גם להחליף ת'כרטיס מסך שלי כמו מושיקו לGF88 או GF86. השאלה אם זה יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...