ישש !! 3.0GHZ על ה X2-3800 שלי !! בקרוב מבחן יציבות. מבטיח. - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישש !! 3.0GHZ על ה X2-3800 שלי !! בקרוב מבחן יציבות. מבטיח.

jacko_il

Recommended Posts

תאכלס? זה מציב אותו בערך מול X2 6000 מכיוון שהמהירות שעון זהה, הבקר וההבדל בזיכרון הוא זניח והזיכרון נמצא על 400MHZ.. מה גם שהמכפלת הHT נמצאת על 2X מה שמוריד טיפה את הביצועים - אבל סה"כ - X2 6000~..

אני מאמין שהוא יכול הרבה יותר מכיוון שהוא כרגע על מתח יחסית נמוך(מתח סטוק - 1.36V) אני נמצא על 2.8GHZ עם הרבה פחות טוב משלו ועם 1.65V ומגיע ל62-65 במאמץ בימים אלו ואין לי שום בעיות.. הוא מעט מפחד אבל מהר מאוד הוא יבין שהחום הזה זה כלום והשיפור ביצועים שנובע מכך שווה את זה..

וג'אקו - מדהים, חבל חבל שאתה לא מריץ את המעבד זה על המהירות הזאתי יום יום! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי ......אתה עושה OC רק כדי לבדוק לכמה אפשר להגיע ......תשמע זה יפה כן

אבל אני הייתי נשאר על 3 GHZ במקומך זה שיםור די גדול לעומת ה 1.9 שהיה לך ,רק תשמור על טמפם תקינה . :yelclap:

ובהצלחה בהמשך באמת אחד המעבדים המוצלחים . :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור הגבורה הגיע אל קיצו .

שלום לכולם, לאחר נסיונות רבים ומגוונים אני מוותר על התדר של 3.0 GHZ וחוזר אחורה קצת ל 2700-2800 ..

לא הצלחתי להגיע ליציבות בתדר הזה גם תחת מתח 1.5V בביוס (עולה גם טיפה מעל בעומס בפועל..) ניסיתי כל מיני קונפיגורציות שונות בביוס ושיניתי כל מיני תדרים והמעבד פשוט מתקשה להחזיק יציב בתדר הזה.. ישנה שגיאה כבר אחרי 3 דקות ב ORTHOS..

ייתכן מאד ואני אפילו די מאמין שעם יותר איכותי ועם מים/גז הוא היה עושה הרבה מעל ויציב.. אבל לא במערכת שלי.

בנוסף לכך, לא אפשרי לעבור את ה 3.0GHZ אפילו ב MHZ אחד בודד ולקבל BOOT ל ..

המחשב נתקע בשלב טעינת הווינדוס ועושה FREEZE או BSOD.. תלוי במצב רוח..

גם במתח של 1.55V לא הצלחתי לקבל מערכת שעולה, יכול להיות שיש איזה מגבלה טכנית במערכת או במעבד שלא נותנת לעבוד ב BUS הגבוה מ 300 ??

לסיכום, אני עדיין מרוצה מהמעבד מעל ומעבר. אני כרגע כבר כמה ימים על 2700MHZ יציבים כסלע אחרי שעות ב ORTHOS ושעות של ומשחקים כבדים כמו STALKER , DIRT , LOST PLANET , COH ואחרים..

תודה לפורום הזה ולכל מי שהגיב ועזר בדרך.. במיוחד לאלו עם העזרה בפרטי..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לעבור לליגה אחרת,

שים את המחשב על מזגן, 16 מעלות קבוע =-]

יש לי גם מעבד כמו שלך, הצלחתי לצלם תמונה[קפא לפתע] על 3G, רק שבשונה משלך, שלי הר געש,

ואי אפשר להעלות מתח, הלוח מתכבה,

ויש פה צנרת, רדיאטור, משאבה ובלוקים שמחכים להרכבה, אז יהיה שמח =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להעלות מתח לצ'יפסט ולשחרר תזמוני לגמרי + מחלקים?

אין לי אפשרות בלוח לשנות מתח לצ'יפסט..

יש לי שם מתח למעבד , מתח , מתח PCI-E ומתח HT-LINK ..

הזכרונות שלי בעקרון ב DOWNCLOCK אז אין לי מה לשנות להם תזמונים בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לתת ל HT-LINK עד +0.3V , שזה הכי גבוה שהביוס שלי מאפשר.. זה לא עזר..

ומה זה LDT ? אתה מתכוון אולי לתדר ה HTT ?? (מכפלה עד X5)

אם כן, אז הורדתי אותו עד X2 (מה שמביא אותו לבסה"כ HTT-600) וזה לא אמור להפריע לו כי הוא ב DOWNCLOCK בתדר הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם ההגבלה היא מהלוח או מהמעבד

2700 יציב אצלך?

תנסה 300*9 כלומר תוריד את המכפלה לX9

אם הבעיה ממשיכה, ככל הנראה ההגבלה היא מהלוח (יכול להיות גם מהזכרונות)

אם לא אז ההגבלה היא מהמעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה. אנסה עכשיו..

עכשיו עוד משהו שמטריד אותי כבר תקופה ארוכה , מישהו יודע אולי על מה אחראי המתח הזה :

CHIPSET PCI-E VOLTAGE ?? יש לי את זה בלוח ועד היום לא הבנתי אם זה אחראי על הצ'יפסט או על המתח של ה PCI-E ..

יש לי שם לבחור בין NORMAL , +0.1 , +0.2 , +0.3 ..

כשאני בוחר במשהו שונה מNORMAL ועושה בביוס SAVE AND EXIT המחשב כבה לגמרי.

לאחר שמדליקים אותו שוב מקבלים ביוס מאופס וחדש לחלוטין..

לבסוף, לאחר 4 פעמים שעשיתי את זה , הצלחתי לקבל לאחר שהדלקתי את המחש מחדש שינוי ל 0.1+ ללא SHUTDOWN טוטאלי..

וגם לאחר מכן זה לא תרם לי לכלום ל OC..

אבל עדיין מעניין אותי לדעת מה זה עושה בפועל.. לא הצלחתי למצוא על זה כלום ברשת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותקבע תזמונים באופן ידני

(כי כשמשאירים על AUTO ובוחרים 133 לדוגמא הSPD בקלות יכול לתת תזמונים של 2-2-2 שהזכרונות שלך בטוח לא יעמדו בהם)

ידוע אחי..

זה ה א' ב' של הOC הבסיסי ביותר.. :xyxthumbs:

והנה 310X9 ..

כנראה שזה המעבד שאומר :nono: לכל MHZ מעל 3000 ולא המערכת..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הקונפיגורציה בעייתית, הלוח מאוד לא משהו וזכרונות יכולים מאוד להשפיע. סביר להניח שיש עוד מקום למשחקים אבל לא מומלץ לנסותבלי קירור אוויר טוב ומעלה.

למהירויות כאלו מאוד מומלץ מעבד BRISBANE 0.65 אך גם אצלי נעצרתי בבעיות יציבות ב3000 MHZ אבל זה משהו שמצריך עוד עבודה של הגדרות ובדיקות (לוחות DFI מאוד מפונקים) לי כרגע כבר נגמר הכוח אז עיגלתי בחזרה לבאס 300 עד שיתפנו זמן ועצבים, גם החלפתי מאז זכרונות ועכשיו אולי הבעיות יעלמו. בשביל 360 שקלים ששילמתי על המעבד, 1000 MHZ של אוברקלוק זה מספק. אם אמצא תוכנה טובה ויציבה לשינוי מתחים והגדרות כבדות תחת אני בטוח שאחזור לבדיקות.

הנה תמונה מ3055 MHZ אבל כרגע זה לא יציב אך אני חושש שמשהו לא בריא בלוח הזה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...