ישש !! 3.0GHZ על ה X2-3800 שלי !! בקרוב מבחן יציבות. מבטיח. - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישש !! 3.0GHZ על ה X2-3800 שלי !! בקרוב מבחן יציבות. מבטיח.

jacko_il

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תנסה גירסאות ביוס יותר ישנות... למשל הלוח שלי עובד עם השלישי של הלוח(מתוך 5) והK8NS שלי עובד על ביוס F18 אבל כאשר אני מעדכן לF19 או 20 הוא פשוט לא אותו דבר באוברקלוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, ראיתי באתר של GIGABYTE שיש שני REV ללוח שלי..

אחד זה REV 1.0 והשני כמובן REV 2.0 .. הקטע הוא שאין לי מושג מה שלי . עד עכשיו עדכנתי לו תמיד לביוס של REV 1.0 אבל אני לא רואה שום הבדל שנראה לעין בין שני הלוחות ואני לא רואה גם הבדלים טכניים בין הלוחות..

בדקתי על הלוח כחצע שעה מילימטר מילימטר בחיפוש אחרי רמז איזה REV הוא ולא רשום..

שלחתי מייל ל GIGABYTE ושאלתי את מה ששאלתי פה והן החזירו לי תשובה שעליי לעדכן ל REV המתאים כדי לקבל לוח שיעבוד בצורה תקינה ושה REV צריך להיות רשום על הלוח , בדרך כלל ליד שם הדגם שלו..

אבל כמו שאמרתי - לא רשום עליו REV.

מה יכול לקרות אם אני אעדכן ל FC של ה REV 2.0 במקום ה F11 של ה REV 1.0 ..??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'אקו!

שלא תעז.

אם שני הלוחות היו זהים ברמת הביוס למה להם להוציא גירסאות שונות לכל לוח??

על הלוח שלך צריך להיות רשום איזה REV הוא

אל תנסה לעדכן אחרת אתה עלול דפוק את הלוח שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז'אקו..

תשתמש בתוכנה שבאה עם הלוח בכדאי להוריד עדכון ביוס,זה פשוט וקל ואתה לא צריך להסתבך באיזה REV יש לך וכל החרא הזה.

פשוט תתקין את התוכנה מהדיסק של הלוח תתחבר לאינטרנט ותוריד

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין REV, סימן שזה REV 1. למלחמת העולם הראשונה קראו מלחמת העולם (בלי הראשונה) ורק שהייתה מלחמת עולם נוספת קראו לה הראשונה. ככה זה כנראה גם בלוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין REV, סימן שזה REV 1. למלחמת העולם הראשונה קראו מלחמת העולם (בלי הראשונה) ורק שהייתה מלחמת עולם נוספת קראו לה הראשונה. ככה זה כנראה גם בלוחות.

כן יש בזה משהו..

אז באמת אני מניח ששלי הוא REV 1.0 .. מה שאומר שהביוס שלי הוא הכי עדכני..

אני מכיר את ה @BIOS של , תוכנה מעולה. השתמשתי בה בהצלחה כבר איזה 4 פעמים.. עובדת מעולה.

אז יכול להיות שלעבור ל ישן יותר יפתור את הבעיה הזאת..

אבל זה עדיין מוזר כי ה כן מעלה את המחשב כ 300. זה רק ה EVEREST וה CPUZ שלא מזהים את זה.

זה כן מזוהה ב EASY TUNE-5 . .

עוד דבר שמרמז על כך שהוא אכן משנה את ה BUS ל 300 זו העובדה שהמחשב עושה לי BSOD כאשר הווינדוס מנסה לעלות בתדר הזה והדבר נפתר רק כאשר אני מעלה לו מעט מתח ל 1.4V ..

*עדכון חם*

YESSS

אחרי 8 BSOD ואחרי 4 פעמים בערך של CLR-CMOS אני גאה להציג :

3.0 GHZ !!

המחשב היה מוכן להעלות לי ללא שגיאה רק כאשר העלתי למעבד מתח ל 1.425V..

התדר כמובן לא עבר בנתיים שום בדיקת יציבות תחת שום תוכנה.. אבל זה רק עניין של זמן.

לפחות עכשיו אני יודע שאין לי שום בעיה וזה היה סתם לוח עקשן שעשה לי בעיות..

מחר או מחרתיים אני אחליף משחה ל AS-5 ואז נראה אם יציב גם או לא..

*אם למישהו יש איזה מים ו/או LANPARTY מיותרים באמתחתו , אשמח להשכיר אותם ממנו לכמה ימים.. :smile1:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...