מה קורה בגבול הצפון?! (*הרבה* מטוסים) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה בגבול הצפון?! (*הרבה* מטוסים)

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צה"ל: פעילות חיל האוויר בשעה זו בצפון - אינה אירוע חריג

פורסם: 06.06.07, 23:08

אזרחים רבים דיווחו ל-ynet על פעילות מוגברת של חיל האוויר סמוך לגבול הצפון וכן באזור נהריה, מעלות ושלומי. מצה"ל נמסר כי חיל האוויר מתאמן באזור ולא מדובר באירוע חריג.

(ynet)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3409686,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהייתי בטיול בים המלח עברו מעליי בגובה ממש מממש נמוך..משהו כמו 200-300 מטר מעלייי..משהו מטורף..יש כמה טייסים משוגגעים דופקים תימרונים לא נורמאליים..

בכל אופן המלחמה בפתח..כנראה שהאמריקאים נכנסים באירן בקיץ הקרוב..אני לא זוכר את צה"ל עושה כל כך הרבה אימונים בשנים האחרונות כמו ב3 חודשים האחרונים..יש אימונים מטורפית..והם לא פוסט לבנון אלא משהו אחר..

יש גם הרבה אימונים שמעדיפים לשמו בסוד(היה אחד בנגב עם כמה צבאות לפני חודשיים..)

בקיצור צריך להתכונן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם על זה שאולי, הפעם רוצים להיות מוכנים למלחמה (לא משנה אם תהיה או לא) ?

אגב, גם מעל הבית שלי עברו כמה ממש נמוך.

*ציניות*

כנראה שמחריבים את לבנון, ובעולם עדיין לא גילו את זה. בעצם, לבנון כבר לא קיימת 4 ימים, אבל ל-CNN זה עדיין לא הגיע.

*סוף ציניות*

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. ואתה?

לא,

לפעמים הפטפטת מהסוג שנפתח בת'ראד הספציפי הזה זה בדיוק חתיכת הפאזל הקטנטנה שהאוייב חיפש מזה כמה ימים כדי להרכיב אצלו תמונת מודיעין כוללת על כוונות והערכות הכוחות שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,

לפעמים הפטפטת מהסוג שנפתח בת'ראד הספציפי הזה זה בדיוק חתיכת הפאזל הקטנטנה שהאוייב חיפש מזה כמה ימים כדי להרכיב אצלו תמונת מודיעין כוללת על כוונות והערכות הכוחות שלנו

:xyxthumbs:

הדיון הזה מזכיר לי את המלחמה בקיץ, מול הטליוזיה שדיווחה מכל מקום חי כל אחד היה יותר מעודכן משר הבטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי מהמשפחה ברמת דוד, מדובר בתרגיל רחב היקף של חיה"א. כמובן שלא נאמר לי לאיזו מטרה S:

רמת ישי זה הרי צפון לא? כמה רחוק כבר יכול להיות רמת דוד?

*דרך אגב יש איזה מסוק עכשיו למעלה לא יודע למה (קרית מלאכי)*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה צמוד לרמת דוד. יש 100 מ' של שדה בין השער האחורי ומסלולי ההמראה של רמת דוד לתחילת הבתים הבנויים ברמת ישי. לפעמים בקיץ בלילה מביאים כיסאות ויושבים לראות טיסות לילה, זה מגניב בטירוף.

אבל אפשר לדעת למה בדיוק קשורה ההודעה שלך? S: אמרתי איפושהו שזה רחוק...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...