המלצה על ספרים לתיכנות משחקים ב C++. - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על ספרים לתיכנות משחקים ב C++.

MasterDK

Recommended Posts

אני ממליץ לך להתחיל ללמוד בC#. הרבה יותר פשוט. כהתחלה, תתחיל לחפש את הצירוף c#, תראה דוגמאות ותלמד. מישהו גם שלח כאן שאלה על HTML. הוא רצה ללמוד כאן איך עושים שם משהו, והוא נתן קישור לאתר עם דוגמא כזו. האתר הזה לימד עם C#. תחפש בפורום(זה היה לא מזמן, ואולי זה עדיין בראשי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שציינתי למשו לגבי עיברית =\

וכן יש, יש הרבה מאוד ספרים בנושא פשוט לקנות את כולם יעלה הרבה מאוד כסף. אפילו אם הייתי מיליונר זה יקח הרבה זמן לקרוא. ולכן אני מבקש המלצות ל 2-3 ספרים הכי כדי.

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ חיפוש ב AMAZON ותראה מה ממליצים שם, מה שטוב באמזון זה שהמשלוח לארץ לא יקר, ואם אתה מסתדר עם אנגלית אז בכלל אין סיבה לחפש בעברית (גם אם יש). תחפש גם באתר www.gamedev.net על המלצות של ספרים ב C++.

אבל הכל תלוי לאיזה כיוון אתה שואף - , לוגיקה, וריבוי-משתתפים, גרפיקה, תכנון, אלגוריתמים ומבני-נתונים(זה לדעתי הבסיס לכל, ולמיטב זכרוני יש גם ספר מבני-נתונים שמיועד לבוני משחקים) וכד'. תבחר כיוון כדי לא להתבדר, יש כ"כ הרבה ואפשר ללכת לאיבוד בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ חיפוש ב AMAZON ותראה מה ממליצים שם, מה שטוב באמזון זה שהמשלוח לארץ לא יקר, ואם אתה מסתדר עם אנגלית אז בכלל אין סיבה לחפש בעברית (גם אם יש). תחפש גם באתר www.gamedev.net על המלצות של ספרים ב C++.

אבל הכל תלוי לאיזה כיוון אתה שואף - , לוגיקה, וריבוי-משתתפים, גרפיקה, תכנון, אלגוריתמים ומבני-נתונים(זה לדעתי הבסיס לכל, ולמיטב זכרוני יש גם ספר מבני-נתונים שמיועד לבוני משחקים) וכד'. תבחר כיוון כדי לא להתבדר, יש כ"כ הרבה ואפשר ללכת לאיבוד בקלות.

אחלה תודה רבה :) אני אחשוב על משו ואז אבדוק. שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...