חבילת האינטרנט שלכם וכמה אתם משלמים - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת האינטרנט שלכם וכמה אתם משלמים

evman007

Recommended Posts

בזק - תשתית - 2.5/250 - 80 שקלים

נטויז'ן - ספק - 2.5/150 - 70 שקלים ל-3 חודשים הבאים(התחייבות)

בזק בינלאומי- ספק 2.5/250 - 0 שקלים ל-3 חודשים הבאים, 9 חודשים לאחר מכן 70 שקלים

תסיקו את המסקנות לבד :x (רמז- אני גולש כרגע מהחשבון שלי בבזק בינלאומי :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה לכם, אני מחכה לראשו לחודשן כך שאוכל להתנתק מ012 ולעבור ככל הנראה לבזק בינלאומי.

אני עברתי לפני כמה ימים מ-012 ל-014 ואני מאוד מרוצה.

אני עכשיו משלם 44.90 ל-014 על 2.5/250 ואני לא יודע כמה לבזק אבל אני מניח שזה סטנדרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.5/250

בזק 60

בזק בינ"ל 54 ואני יכול ב44 אבל עם התחייבות לחצי שנה.

ניסיתי להגיד לבזק בינ"ל שאני רוצה להתנתק העבירו אותי לשימור ולא הציעו לי שום דבר מיוחד, מה שטוב בבלי התחייבות זה שכל פעם שהמחירים יורדים אני מתקשר ורוצה פתאום להתנתק, חח ממש כיף לעשות את זה.

בקיצור, אתם חושבים שאני יכול להוציא מהם יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. בבב"ל אתה יכול להוציא בלי בעיות 2.5 ב44 שקל בלי התחייבות או מסלול 2.5 בלי התחייבות ב50.

עריכה:

יש כאן מישהו שמחובר ל5MB ללא התחייבות ולא שוחתים אותו במחיר? בב"ל רוצים 100 שקל ללא התחייבות גם לנוט וגם לנזק, כבר אין להם חבילות עם התחייבות - סביר. 012 רוצים 120 שקל עם התחייבות לשנה - שילכו לדחוף הם יודעים לאן. כל שאר הספקיות לא באות בחשבון...

נזק רוצים 91.5 עם התחייבות לשנה, ללא התחייבות 120 - קצת מוגזם. נוט רוצים 100 שקל עם התחייבות לשנה והתקנה 50 ש"ח או 100 ללא התחייבות עם התקנה 300 ש"ח ללא אפשרות לוותר על ההתקנה - בלתי חוקי בעליל, שילכו להזדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי לפני כמה ימים מ-012 ל-014 ואני מאוד מרוצה.

אני עכשיו משלם 44.90 ל-014 על 2.5/250 ואני לא יודע כמה לבזק אבל אני מניח שזה סטנדרטי

אתה מרגיש הבדל בגלישה ובהורדות?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...