xbox 360 vs pc - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

xbox 360 vs pc

yuraxp

Recommended Posts

הגבתי בהתאם לכותרת, אומנם עשיתי הכללה ולא התייחסתי דווקא ל-xbox360 (שאותה אני הכי מעריך ד"א).

מחשב נגד קונסולה -> ופה דעתי היא כבר ברורה. אולי אני קצת קיצוני בתגובות כי עצם המילה קונסולה מרגיזה אותי (בגללכם)... כל דבר הוא יפה בפני עצמו, אבל אי אפשר להשוות את הפוטנציאל של מחשב לקונסולה בכלל. וזה לווא דווקא מכווון למשחקים, שהם בעצם חלק יחסית קטן מעצם קיומו של המחשב האישי.

אני משחק עוד משנות ה-80 המאוחרות, וזה כולל בעיקר אבל הספקתי ליגוע בהמון מן הסתם, ומה שפספסתי השלמתי בעזרת emulators.

אני את "שיעורי הבית" שלי כבר עשיתי בנוגע ל-gaming, ואני אומר בלב שלם שממש נהנתי ממשחקי , אבל עם הזמן אתה מבין שקיים פה איזה מוטיב חוזר, ובעצם רוב המשחקים דומים אחד לשני. ז"א, כמעט לכל משחק קונסולה אני יכול למצוא המון משחקים מקבילים, על אותו העקרון הפשוט, אולי כי יש כל כך הרבה, ואולי כי יש גבול מסויים שהקונסולה לא העזה לחצות. קשה לי לקבוע את הגבול הזה במדויק ולכן אני יוצא כאן "בור" מבחינתכם. הייעוד הוא קהל יעד מסויים מבחינתי, אפילו שהוא בעצם הרוב. הרי מי יכול לסרב ל "קופסאת משחקים" צמודה לטלויזיה?! כנראה שרק "זקן" כמוני... :nixweiss:

בזמן האחרון (דור אחרון) אני אכן מריח שיפור רציני מאוד בתחום, ואם תשאלו אותי זה בעקבות השאיפה של הקונסולה דווקא לכיוון ה-, ולא להיפך.

ובינתיים - אין מה להשוות. לא שופטים מכונה כנגד מכונה ע"פי כמה\אילו משחקים כתבו לה, אלא ע"פי מה היא מסוגלת לעשות, בתחום המשחקים לצורך העניין.

עכשיו תסלחו לי, אני צריך לבדוק את "Alpha Prime" שסיים התקנה. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיראה ה360 פונה הרבה מאוד לשחקני

ככה שזה מובן מאוד למה אתה מעריך אותה

ובעניין משחקים חוזרים על עצמם -יש סגנונות שכן ויש כאלו שלא

FPS חוזרים על עצמם במחשב חוץ מבודדים כמו HL2 לדוגמה

בקונסולות הרבה פלטפורמות לדוגמה דומים אחד לשני

אבל זה נפוץ בדברים שהם מינסטרים ולא רק במשחקים

אם היתה בודק משחקים פחות מינסטרים בטח היתה מוצא חדשנות

ובכלל קח תשלט של הWII -אם זה לא חדשנות אז אני לא יודע מה זה חדשנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלט אכן מחדש, אבל עד שאני לא רואה איזו נינג'ה שמורידה איברים עם חרב ממבט ראשון בגראפיקה משכנעת, אני לא משתכנע.

בינתיים ראיתי בעיקר את ג'אנר הספורט חוגג בקטע הזה. ראיתי גם משהו משחק HL2 עם השלט הזה על וזה לא נראה יעיל במיוחד, אם כי זה עדיף על גיימפאד במצבים כאילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרב זה מאוד בעיתי כי אין יתנגדות

אבל נכון משחקי עושים בזה שימוש מצוין

וזה מוסיף להרבה סגנונות -לא לכולם אבל הרבה לדוגמה במשחק דרגון בול

שאתה באמת עושה קמאהמאה במקום סתם לחיצת על כפתור (התנועה אמיתית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...