סרט חדש ופרטים בסרט על המשחק CRYSIS - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט חדש ופרטים בסרט על המשחק CRYSIS

Galit17

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גלית את צריכה ללמוד קצת כלכלה ושיווק.

הסרטון הזה הוא רק דרך שיווקית לדחוף לאנשים מוצרים.זה כמו שחברת פורש תגיד לך שאת חייבת פורש כדי לנהוג על הכביש :kopfpatsch:

הם בסך הכל מפרסמים את מוצרי הדגל שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה אני שומע צעקות כשאני קורא את המילים של גלית...

*מדבר ברצינות*

טוב, בהתעלמות מהצעקות שמהדהדות לי בראש אני חייב להגיד- קצת להרגע פה. קנית אחלה מחשב ואני לא יודע מאיפה הפלצת את זה שהמחשב שלך לא יריץ CRYSIS. אם לא תצליחי לשחק בCRYSIS חס וחלילה עם כל ההגדרות על HIGH אני , אישית, אביא לך רובה ואתן לך לירות בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זה תחום מאוד מפוקפק ולא יציב והוא הרבה יותר מסוכן מלעבוד בתחנת חיזוי אוויר.

קניה לא נכונה של חומרה יכולה להוביל להפסדים של אלפי שקלים, גם אם עושים את אלפי המחקרים לפני הקניה. לראות לעתיד אף אחד לא יכול, אפשר רק לשער ולנחש, אבל הכי טוב זה להסתמך על הנתונים בהווה.

התוצאות בהווה מאוד מבטיחות לגבי העתיד של ה8800GTS שמכסח היום כל משחק בכל רזולוציה (מדבר על גרסת 640MB). אני מציע לך לא לדאוג, להתחבר לtorrentleech ולהתחיל להוריד את STALKER.

המשחק תועבה לעיניים והעובדה שאת בין לא רבים שיכולים לשחק בו עם כל האופציות מופעלות תתן לך כזה חיוך שלא ירד לך מהפה הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GALIT17 ,היגיון הכי פשוט בעולם אומר שאין מצב שזה לא יעבוד טוב על המחשב שלך...

אם זה לא יעבוד טוב על שלך אז על מה כן???

החברה רוצה למכור ולעשות כסף והיא לא מוציאה משחק שיעבוד אך רק על המחשב הכי יקר שיש כמו שצריך...

יש לך מחשב סוף הדרך,תתחדשי ותתחילי לשחק :)

דרך אגב הדמו של LOST PLANET דפוק,רואים שזה פורט עלוב שהם עשו מהאקסבוקס בלי שום אופטימיזציה ואין מה לקחת את זה בתור אינדקציה לשום דבר.

י :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GALIT17 ,היגיון הכי פשוט בעולם אומר שאין מצב שזה לא יעבוד טוב על המחשב שלך...

אם זה לא יעבוד טוב על שלך אז על מה כן???

החברה רוצה למכור ולעשות כסף והיא לא מוציאה משחק שיעבוד אך רק על המחשב הכי יקר שיש כמו שצריך...

לא נכון לחלוטין

כל משחק עובד (כמעט) על כל מחשב

בתפריט האופציות יש רזולוציות שונות, מצבי תאורה שונים, פילטרים ואפקטים שונים ומשונים שמתאימים את המשחק לכל קונפיגורציה אפשרית.

תראה תגובות של אנשים שונים על אותו המשחק, אחד אומר גרפיקה מאכזבת והשני גרפיקה מדהימה

מהסיבה שהראשון רואה מופע שקופיות והשני סרט, לראשון ציוד סטנדרטי ולשני כרטיס 8800 עם 2 ג"ב ומעבד עתיר ביצועים

ככה זה, מה שאתה משלם זה מה שאתה מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה מבטיחה שהמשחק עבר אופטמזציה גדולה וכל מחשב שהריץ טוב את FC יוכל להריץ את CRYSIS טוב:

שרטוני משחק בזמן אמת על 8800GTX:

אז אתה אומר שאני יריץ את CRYSIS על HIGH בגלל שהרצתי את FARCRY על HIGH עם 6600GT OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...