מישהו יודע בכמה ראם ויסטה תתמוך? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע בכמה ראם ויסטה תתמוך?

Slash87

Recommended Posts

אם זה ככה למה בחרו גם בויסטה 32 להשאיר את זה במגבלת הארבע גיגה ולא לטפס ליותר ?

זה עוד סביר, בשביל יותר מ-4GB הם צריכים לתמוך ב-PAE (Physical Address Extension) שהם יכולים להחליט לא לתמוך בו בגרסאות ה"פשוטות".

אבל לא הצלחתי לחשוב על סיבה להגבלה ב-64bit חוץ מאשר חסימה מכוונת של גישה לזכרון מעבר לכמות מסוימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה קשור בתוכנה קוד מיוחד ?

בוינדאוז יש לך וירטאלי, זה הסיבה גם שאפשר להריץ היום תוכנות 16 ביט ללא בעיה.

אתה צריך לעדכן את זה פעם אחת בקוד של והיא כבר תידע לקשר בן הזיכרון הוירטאלי של התוכנה לבין מה שמעבר לארבע גיגה

אם זה באמת נכון שאיך שהוא מעבדי 32 ביט הם בעצם 36 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול,

כמות הזכרון שמעבדי 64 ביט אמורים לתמוך בו היא דמיונית (2 בחזקת 64), שזה 16777216 טרה ביט אם חישבתי נכון... (!)

אבל כמה בת'כלס ישתמשו בשנים הקרובות? זה יותר תלוי במעבד ובצ'יפסט למשל תתמוך בהרבה יותר מ128GB אם תצטרך.

אבל מה שבטוח שוויסטה 32 לא מגיע ליותר מ4 GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מייקרוסופט ****

למה הם מוציאים גרסא חדשה שלחלונות כשיש בה עדיין כל כך המון באגים?

:bash:

תתכוננו לתגובה שתרגיז את כולכם:

יש סיבה הגיונית, אתה (וכמעט אף אחד אחר) לא יהיה מוכן לשלם על תוכנה כזו.

יש רק גוף אחד (בכל מדינה) שמוכן לשלם על תוכנות כאלה, הצבא כמובן.

כדי לדבג משהו בצורה מושלמת או קרובה למושלמת צריך להשקיע משאבים ברמה של יותר מפי 10 בתוכנות קטנות. תוכנות בסדר גודל של מצריכות הוצאה גדולה הרבה יותר מהסכום האסטרונומי שהושקע בוויסטה. המחשב יהיה לא נגיש (ומיקרוסופט ירויחו הרבה פחות) אם היו מוכרים ב 50000 שקל.

תקרא פעם כמה צריך להשקיע כדי לפתח תוכנה לטיל (אני לא מדבר על משהו מסובך כמו החץ, טיל קרקע קרקע רגיל) אתה תהיה בהלם. אתה יודע מה? עזוב משהו מסובך כזה. תברר כמה עולה רק המערכת שנותנת לטיל את הפקודה להתחיל לטוס.

כשרמת הבאגים יורדת רמת המחיר עולה. זה כל הסיפור. וכל החברות פשוט מנסות למצוא איזה רמת מינימום שבה זה יהיה קביל, כמובן שהן משחררות תיקונים כל הזמן אבל לפי ההגיון שלך את 98 היה צריך לשחרר ב 2006 (בשנה שהפסיקו לשחרר עידכונים) או אפילו אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם חכם היגאל הזה...

:yelclap:

כן אחי אתה צודק ואני יודע את זה...

זה כבר עניין שאני שונא לגבי כסף בעולם והצורה שדברים עובדים אבל זה כבר ויכוח אחר לגמרי...

אם מייקרוסופט היו רוצים, בשבילהם להשקיע עוד קצת משאבים ולהרוויח קצת פחות זה שטויות,

אבל למה שהם ירוויחו פחות???

אגב הדוגמא שאתה נתת עם 98 קצת מוגזמת...

נגיד את היה צריך להוציא כשיצא ה SP1

בדיוק כמו שיקרה <אני מקווה> עם ...

זאת הכוונה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתכוננו לתגובה שתרגיז את כולכם:

יש סיבה הגיונית, אתה (וכמעט אף אחד אחר) לא יהיה מוכן לשלם על תוכנה כזו.

יש רק גוף אחד (בכל מדינה) שמוכן לשלם על תוכנות כאלה, הצבא כמובן.

כדי לדבג משהו בצורה מושלמת או קרובה למושלמת צריך להשקיע משאבים ברמה של יותר מפי 10 בתוכנות קטנות. תוכנות בסדר גודל של מצריכות הוצאה גדולה הרבה יותר מהסכום האסטרונומי שהושקע בוויסטה. המחשב יהיה לא נגיש (ומיקרוסופט ירויחו הרבה פחות) אם היו מוכרים ב 50000 שקל.

תקרא פעם כמה צריך להשקיע כדי לפתח תוכנה לטיל (אני לא מדבר על משהו מסובך כמו החץ, טיל קרקע קרקע רגיל) אתה תהיה בהלם. אתה יודע מה? עזוב משהו מסובך כזה. תברר כמה עולה רק המערכת שנותנת לטיל את הפקודה להתחיל לטוס.

כשרמת הבאגים יורדת רמת המחיר עולה. זה כל הסיפור. מיקרוסופט וכל החברות פשוט מנסות למצוא איזה רמת מינימום שבה זה יהיה קביל, כמובן שהן משחררות תיקונים כל הזמן אבל לפי ההגיון שלך את 98 היה צריך לשחרר ב 2006 (בשנה שהפסיקו לשחרר עידכונים) או אפילו אחרי.

הדוגמה של WIN98 שגויה!

כאשר WIN98 יצא, לא היו ורוגלות ברמה שהיו ב 2006 ולכן WIN98 היה יחסית מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד את היה צריך להוציא כשיצא ה SP1

לא מעשי

הרבה ידע לגבי התקלות במערכת הפעלה כזאת מתקבל בזכות זה שהיא רצה אצל הרבה אנשים.

בדיקות בחברה זה לא תמיד מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...