Overclocking ל E6320 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Overclocking ל E6320

Kalen

Recommended Posts

חג שמח

באוקטובר שנה שעברה קניתי מעבד E6300 עם GB-P965-S3. מאז ועד עכשיו, עבדתי על 3150Mhz, יציב לחלוטין. הגעתי גם ל 3400+, אבל לא בדקתי יציבות, מכיון ש 3150Mhz סיפק אותי לבינתיים. כל זה עם מאוורר סטוק.

לפני מספר ימים החלפתי את המעבר ל E6320, ומייד נתקעתי ב 3050Mhz. יותר Voltage לא עוזר. לפני השינוי עדכנתי את ה ל F9 מ F8. כרגע אני עובד על 3050, וניראה יציב, אבל לא בדקתי יותר מדי.

לא השתמשתי באותו מאוורר וצלעות, אלא בחדש מאותו סוג.

שמתי לב המעבד החדש עובד קר יותר, גם אם לקחת בחשבון את ה OC הנמוך יותר.

לעוד מישהו יש נסיון לא טוב עם ה 6320 ? או שפשוט היה לי מזל רע? אשמח לשמוע התנסויות נוספות.

אני שואל מכיון שאני יכול להחליף חזרה למעבד האורגינלי, או לנסות E6320 נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הE6320 שלי עובד כרגע על 2800MHZ ואני ממש לא מרגיש צורך ביותר מזה.

עם איזה זכרונות אתה עובד? 800MHZ אם כן ביחס 1:1 אתה מגיע לתדר שאני הגעתי.

דר"א תיאורטית תוספת של מטמון מקשה על הOC מכיוון שיש יותר סיכוי שהוא לא יעמוד בתדר גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הE6320 שלי עובד כרגע על 2800MHZ ואני ממש לא מרגיש צורך ביותר מזה.

עם איזה זכרונות אתה עובד? 800MHZ אם כן ביחס 1:1 אתה מגיע לתדר שאני הגעתי.

דר"א תיאורטית תוספת של מטמון מקשה על הOC מכיוון שיש יותר סיכוי שהוא לא יעמוד בתדר גבוה יותר.

אני עובד עם אותם 800Mhz שעבדתי עם ה 6300. וכפי שאמרתי, עם ה 6300 הגעתי איתם ל 485Mhz * 7 ועבדתי יותר מחצי שנה כ 450Mhz * 7 לסה"כ 3150 , ורק עם מעבד זה אני נתקע על 435Mhz מקסימום, (לא עושה אפילו POSTING ליותר) וגם זה לא בטוח יציב.

יכול להיות הזיכרון מטמון. איך שלא יהיה, מעבד פחות מוצלח. נראה לי שאני ינסה 6320 אחד נוסף, ואם אני יקבל אותם תוצאות, אני חוזר ל 6300 הישן שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהצלחתי עם הזכרונות הנוכחיים שלי לעבוד ב450X7 כלומר 3150MHZ לא בדקתי יציבות רק נכנסתי לוינדוס ועבדתי בצורה רגילה.

אבל מיד שמתי לב שאין לי צורך ביותר מ2800MHZ חוץ מזה שהקירור שלי הוא סטוק :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. טוב לשמוע שהדגם מסוגל ליותר כעיקרון. איזה לוח יש לך דרך אגב ?

עריכה: מצאתי איזה לוח.. כמעט אותו הדבר. לא עניין אותך לדעת מה הגבול של המעבד ? הזיכרון מסוגל ליותר זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון שלי הוא 800 כדי לדעת לכמה מסוגל המעבד אני צריך מהיר יותר או שמסוגל להגיע לתדר גבוהה יותר.

הזיכרון שלי הגיע ל450 ושם נעצר.

למעבד אני מאמין שיש יותר לאן להגיע.

אתה מעוניין לתרום לי טוב יותר? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון שלי הוא 800 כדי לדעת לכמה מסוגל המעבד אני צריך מהיר יותר או שמסוגל להגיע לתדר גבוהה יותר.

הזיכרון שלי הגיע ל450 ושם נעצר.

למעבד אני מאמין שיש יותר לאן להגיע.

אתה מעוניין לתרום לי טוב יותר? :)

מעוניין, בטח, למה לא . אתה מעוניין לתרום לי כסף כדי שאני יוכל לתרום לך טוב יותר ? ;D

צירפתי CPU-Z. הנותנים (STEPPING..) אצלך הם אותם נתונים ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...