Diablo 3 יוכרז באוגוסט? - עוד חדשות בעמוד 4 - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 יוכרז באוגוסט? - עוד חדשות בעמוד 4

LazyBoy

Recommended Posts

D2 זה משחק מעולה לצערי המשחק הראשון שבאמת שיחקתי בו מבית בליזארד לפניכן שיחקתי WC 2 וD1 אצל חברים כנ"ל לגביי SC .

ואני פשוט התאהבתי בו עצם זה שכל אחת מהדמיות שונה ונהניתי לסיים עם כולן את המשחק ושלא לדבר על הכייף שהיה במולטיפלייר אם כי הציי'טרים חגגו שם .

הרבה יגידו שהמשחק הזה פשוט ואפשר פשוט לקרוא לו Click the monster 2 . אבל לפחות בישבילי הוא היה הרבה יותר מזה . שילוב של עלילה מעולה עם אחלה גיים פליי והסירטונים המדהימים סיפקו לי חודשים של הנאה .גם אני כמו רבים ברחבי העולם מצפה ומקווה להכרזה של כותר שלישי בסידרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה בת?!

לדבר יותר? מאיפה הבאת את הרעיון הזה.. :lol:

בדיאבלו קודם הורגים ואחרי זה הורגים עוד פעם.

דיבורים יש... ארמ.. בעצם אין. :smile1:

תשמע, אני אישית נהניתי ב- II לדבר עם דמויות, לחקור מה לעזאזל ואיפה ואיך, ולא רק ללכת ולהרוג מפלצות, למעשה, זה היה די שימושי, אם לא הייתי מדבר עם קיין (לא קיין של C&C, אני מדבר על DECKARD CANE, זה שחילצת מהכלוב בעיר האבודה טריסטראם) בעולם הראשון, לא הייתי יודע שאנדריאל לא סובלת אש, ולא ידעתי לצייד את הועזרת בקשת שיורה חצי אש, ולשים על החרב של עצמי כמה צ'ייפים של אש :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני אישית נהניתי ב- II לדבר עם דמויות, לחקור מה לעזאזל ואיפה ואיך, ולא רק ללכת ולהרוג מפלצות, למעשה, זה היה די שימושי, אם לא הייתי מדבר עם קיין (לא קיין של C&C, אני מדבר על DECKARD CANE, זה שחילצת מהכלוב בעיר האבודה טריסטראם) בעולם הראשון, לא הייתי יודע שאנדריאל לא סובלת אש, ולא ידעתי לצייד את הועזרת בקשת שיורה חצי אש, ולשים על החרב של עצמי כמה צ'ייפים של אש :D

הזכרתה לי את אנדריאל :xyxthumbs:

ועכשיו כשאני משחק בSC כדי להזכר בעלילה

אני שם לב שיש דמיון בין אנריאל לבין קריגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שהוא משחק מצוין לתקופתו, אבל כרגע אם לוקחים את אותו המנוע ומלבישים עליו גרפיקה מודרנית זה יהיה בדיוק כמו טיטאן קווסט.

פה בדיוק (נכון עד היום) נכנסים בליזארד לעניינים ויוסיפו לנו אפשרויות שיהפכו את המשחק ליותר מסתם שדרוג לדיאבלו 2.

אני מצפה מהם שיוסיפו אלמנטים (לאו דווקא גרפיים) שיהפכו את דיאבלו 3 לייחודי וכייפי מעבר לשאר המשחקים באותו סגנון שקיימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שהוא משחק מצוין לתקופתו, אבל כרגע אם לוקחים את אותו המנוע ומלבישים עליו גרפיקה מודרנית זה יהיה בדיוק כמו טיטאן קווסט.

למעשה, המשחק נראה לא רע בכלל עם רזולוציה של 1280X1024.

חבל רק שמשום מה בליזארד תיכנתו את הבקבוקים להופיע במיקום קבוע :nixweiss:

וטיטאן קווסט משעמם מאוד.

screenshot415ur9em4kd7.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות איזשהו בשינוי בקבצים של המשחק כדי שזה יתאפשר לפי מה שהבנתי.

תראו - http://www.edgeofnowhere.cc/viewtopic.php?t=348984&postdays=0&postorder=asc&start=0

זה יכול לשפר קצת את חווית המשחק, אפילו שגרפיקה רחוקה מלהיות דבר חשוב במשחק איזומטרי לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירוט יותר גבוה על המסך יכול מאוד לעזור מול יריבים שהתכונה העיקרית שלהם זה הזריזות שלהם, במסך ברזולוציה נמוכה, אתה תראה אותם רק כשזה כבר מאוחר מדי, לעומת זאת, ברזולוציה גבוהה, אתה תראה אותם בזמן, ותספיק להגיב ולשלוף משהו. חוץ מזה, הרזולוציה הזאת היא הרזולוציה הטבעית של לא מעט מסכי LCD בארץ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שהיה בדיאבלו 2 גרפיקת 1280x1024 .. ???

בגלל זה אני מומחה לדיאבלו ואתם לא.. ;D

סתם סתם ;)

הלינק שנתנו פה אמנם מאפשר לשנות את הרזולוציה אבל רק ל1300x700

יש דרך אחרת, שמאפשרת להגיע לרזולוציה של 1280X1024.

http://www.edgeofnowhere.cc/viewtopic.php?t=356897

והמשחק (לפי התמונות) נראה מדהים ברזולוציה גבוהה כזו.

החיסרון של שתי השיטות היא שהן דורשות dll injector שמכריח את המשחק להריץ קובץ DLL שהוא לא אמור להריץ וזה מה שנותן את הרזולוציה הגבוהה.

הבעיה היא שWARDEN (התוכנה שעוקבת אחרי נסיונות CHEAT בשרת של המשחק) יכולה לזהות את זה ולסגור לכם את החשבון.

אז לא מומלץ להשתמש בזה ברשת.

באופן אישי, מה שמציק לי זה שברור שאפשר לשנות את הרזולוציה ולתת למשחק חיים חדשים אבל בליזארד לא עושה זאת בעצמה ומצד שני חוסמת את מי שמשתמש בתוכנת צד שלישי שעושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת כנראה התגובה הראשונה שלי בפורום זה, ולא סתם.

אני איני אוהב לשחק. רואה בזה בזבוז זמן ושעמום. דיאבלו+דיאבלו 2 הם בין המשחקים הבודדים שקסמו לי(יחד עם M&M7-8, ועוד משחק MMORPG קלאסי בשם NexusTK), ולו רק בגלל העלילה המעניינת והמתפתחת. כן להרוג זה כיף, אבל נמאס.

עכשיו נותר רק להמתין ולראות מה שלושת ה-Prime Evils וחבורת ה-Lesser מתכננים הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...